Sayfa 431/621 İlkİlk ... 331381421429430431432433441481531 ... SonSon
Arama sonucu : 4963 madde; 3,441 - 3,448 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku
    Fener de haber beklentisi var. Uefa ve tff dava spor sonuclarini es gecin.

Cimbeton ve nibas ta spek oyun yapiyor. Elde patlatacaklar. Net bilgidir.
    Hocam benim başka hissede yok, çok az bir para ile burdayım, porfoy bile olusturmaz param, şise de yazmıstım en son grafık sebebiyle burdayım sımdıde,haber vs hiçbir bilgim yok aldıgımdan beri yenildi yenilmese gidermiydi bilemem, ama umıtlıyım guzel yerden dondu gıbı,

Alıntı Originally Posted by Rehab Yazıyı Oku
    Hocam benim başka hissede yok, çok az bir para ile burdayım, porfoy bile olusturmaz param, şise de yazmıstım en son grafık sebebiyle burdayım sımdıde,haber vs hiçbir bilgim yok aldıgımdan beri yenildi yenilmese gidermiydi bilemem, ama umıtlıyım guzel yerden dondu gıbı,
    bu akşam umutluyum..
    Son düzenleme : savasC; 23-12-2020 saat: 17:53.
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

Alıntı Originally Posted by savasC Yazıyı Oku
    bu akşam umutluyum..
    gel yarın 31 den al , grafiğini silktiğim..

Duhul
    Mar 2019
    İkamet
    Samsun Atakum,Istanbul,Rize,Samsun Almanya
    Gönderi
    325
    InşALLAH dönüş maçımız olmuştur bugünkü maç diriliş başlar. Tam olarak lazımdı ihtiyacımız vardi bize böyle galibiyet başta zor olup sonradan 2 kirmizi kartların sonucunda rahat farka giden maç..İrfan Can zaten sari kartın var neden hırsına genik düşüp hakemle uğraşıp takimi satıyorsun gereksiz kart bence.Hamdolsun daima şükürler olsun. Gustavonun golünden sonraki sevinç takimi ne kadar hırslı olduğunun göstergesi. InşALLAH devamı gelir.

SM-F916B cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Grafiğini falan bilmem , ama sporda Ocak Şubat kazanma aylarıdır
    Yeter ki yukarıda olalım

Alıntı Originally Posted by işinaslı Yazıyı Oku
    Grafiğini falan bilmem , ama sporda Ocak Şubat kazanma aylarıdır
    Yeter ki yukarıda olalım
    10 gün ara , sakatlar iyileşir takım düzene girer , alanya antep ıle 6saray trabzona gidiyor..
    gençler / a.gucu maçını 90 dk canlı izledim , a gücü / bjk maçı çok çok zorlu olacak şimdiden söyleyeyim..
    bugün kasımpaşa tel tel dökülmüş galiba skora bakıp söylüyorum bunu maçı izleyemedik haliyle..
    7 as oyuncunun eksik olduğu bi maçta değerli bi galibiyet..
    grafik mevzusuna daha sonra tekrar değineceğiz , trollük yapmak ve algı kasmak neymiş öğrenecek herkes..
    hayırlı olsun..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    BatıKaradeniZ
    Gönderi
    597
     Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku
    Aynen o th gavati ve yardakcisi sattiktan sonra hisse uctu zaten. Selims le konusmustuk. Th cikti fenermi alsak diye. Konya da malda oldugum icin almamistim ama biliyordum cikacagini. TH gavati bizden sonra halki karistirmisti. Foyasini meydana cikartinca kendi ve ikinci hesabini aldi cekti gitti.
    burda yazanların cogu ucurtmaymıs th bana 22 den verip gitmemişsin demişti onların hesabına göre kagıdın değeri 5-6 civarıydı halk bank hala 5 lede dolanıyor, ben ne yaptım pandemide tekrar 7 lere düştük sabırla bekledim 54 üde gördüm ama yinede elim sata gitmedi baska hisse olsa gözünün yasına bakmaz satardım kolay değil 8 senenin birikimi var 8-10 kat görmem lazım,nelerini harcadı kagıt 12 den 20 den sattı herkez bin kat giden kagıtlar var biz fazla istemiyoruz verdiği zararı geri versin yeter ironman kardeşim sana bekle demişmiydim 16 lardan verip gitmiştin da neleri sattı gitti ismini hatırlamıyorum hafıza sıfırlandı

8.  Alıntı Originally Posted by savasC Yazıyı Oku
    10 gün ara , sakatlar iyileşir takım düzene girer , alanya antep ıle 6saray trabzona gidiyor..
    gençler / a.gucu maçını 90 dk canlı izledim , a gücü / bjk maçı çok çok zorlu olacak şimdiden söyleyeyim..
    bugün kasımpaşa tel tel dökülmüş galiba skora bakıp söylüyorum bunu maçı izleyemedik haliyle..
    7 as oyuncunun eksik olduğu bi maçta değerli bi galibiyet..
    grafik mevzusuna daha sonra tekrar değineceğiz , trollük yapmak ve algı kasmak neymiş öğrenecek herkes..
    hayırlı olsun..
    Simdi 15 gun arada Ali Koc uefa ya tazminat bombasini patlatmasi lazim. Yoksa isimiz Erol a kalirsa bu sene yas gibi. Insallah bomba haber duserde mac olmayan arada tavan serilerini goruruz.

Sayfa 431/621 İlkİlk ... 331381421429430431432433441481531 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •