Sayfa 213/621 İlkİlk ... 113163203211212213214215223263313 ... SonSon
Arama sonucu : 4964 madde; 1,697 - 1,704 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Blackk Yazıyı Oku
    Spek senin bi hesabın var ama du bakalım...
    işler denk gelse 70 ler 140 lar gündeme tekrar gelse.. hah hah hah haaa

2. Bu hakemlerle napsak bos. Yine olan fenerbahceye ve hisse sahiplerine oldu. Neyse her iste bir hayir vardir

3.  Alıntı Originally Posted by Wshark Yazıyı Oku
    Bu hakemlerle napsak bos. Yine olan fenerbahceye ve hisse sahiplerine oldu. Neyse her iste bir hayir vardir
    Takım çok kötü kabul etmek lazım. Ne Alex'in var Ne Sergen'in. Artık ekstra oyuncun yoksa kilidi açamıyorsun.
    Gol yemediğimiz maç Yok, bu nasıl büyüklüktür. Her maç kalecimiz kahraman.
    Yeter gerçekten yeter, acaba silkinip kendilerine gelirler mi diyoruz, yok olmuyor.
    Aynı şeyleri yaparak farklı sonuçlar bekleme gafletindeyiz.
    Acımadan gönderilecek net 7-8 topçu sayarsın bu takımdan.
    Gerçekten haketmiyorlar buraları.
    Hasan Ali, Dirar, Ekici, Tolga, Rodrigues, Falette, Alper Potuk, kaleci Harun...
    gönder gönder bitmez. Dirar yeni iki yıl kontrat aldı.
    Futbolu bırakacak, yeni sportif direktörün olmasa bu puanları da alamazsın,
    elindeki en kaliteli futbolcu da sezon sonu bırakıyor, ironi gibi...
    Onlar da iyi değil ama, ben Beşiktaş'ı falan yenebileceğimizi sanmıyorum.
    Kaldı ki Alanya macından Sonra Galatasaray fikstürü rahat görünüyor gibi...

4. Spek şimdi alabilirsin baskı altına, beklediğin haber için mal toplamaya başlayabilirsin.
    Seversin bu havaları, bahanen de hazır. Ama senin gerçekten farklı bir beklentin olduğunu seziyorum.
    Çünkü istesen bugün çekip yukarıya yıkardın malı Ve herkes buna hazırdı.
    Sen mal verip, geri alacağım diye uğraşmak istemedin.
    Ha belki de sen de bizim gibi Avrupa senaryosuna inandın, ya gidersek dedin.
    Görelim bakalım, belki yine yanılıyorum. YTD.

5. %100 haklisin dostum. Kupadan elendikten sonra sadece gelecek seneye odaklanmisken, rakiplerin puanlar kaybetmesinden dolayi yine ruyalar alemine girdik. Bu takimla hicbisi olmaz. Genclerbirligi macindada gorduk. Ama yinede ottan moktan seyler icin 3 pozisyon kadar geriye gidip 33 dakika inceleme yapan VAR, rodrigezin pozisyonunda 33 salise bile incelememesini anlamam mumkun degil. Penaltidir degildir o ayri, ama bir bak

Neyse herseyin hayirlisi. Ama hisse kendi halinde sakin sakin gelecek sezon icin guc toplarken, yine bu son 1 haftadir yasanan hayal dunyasi gereksiz yere hisseyi yoracak

6.  Alıntı Originally Posted by Wshark Yazıyı Oku
    %100 haklisin dostum. Kupadan elendikten sonra sadece gelecek seneye odaklanmisken, rakiplerin puanlar kaybetmesinden dolayi yine ruyalar alemine girdik. Bu takimla hicbisi olmaz. Genclerbirligi macindada gorduk. Ama yinede ottan moktan seyler icin 3 pozisyon kadar geriye gidip 33 dakika inceleme yapan VAR, rodrigezin pozisyonunda 33 salise bile incelememesini anlamam mumkun degil. Penaltidir degildir o ayri, ama bir bak

Neyse herseyin hayirlisi. Ama hisse kendi halinde sakin sakin gelecek sezon icin guc toplarken, yine bu son 1 haftadir yasanan hayal dunyasi gereksiz yere hisseyi yoracak
    Sistem bizi istemiyor derken bunu kastediyoruz zaten renktaş.
    Zaten istenmiyorsan, sen daha da taş takım kuracaksın,
    Taraftar takımı, takım taraftarı tetikleyecek,
    Sosyal medya yıkılır hatalı kararda o zaman, ama sen hala Alper fiyat kırdı kalsın,
    Ekici yarım sezon bizi bekledi kalsın, romantizmi yaparsan takım bu noktaya gelir.
    O iyi çocuk, bu kulübün evladı...
    Yeter kardeşim, sonra para Yok diye yine taraftara dertleniyorsun.
    Net söylüyorum seneye böyle kadro kurup böyle oynarsa takım.
    Ne yönetim kalır Ne de artık taraftarın ateşi...

7. Sinirime verin ortaklar, kusura bakmayın, foruma dertlendim,
    Yeri de değil aslında.

8. yan tarafta fenerbahçe üniversitesi diye reklam var. bizimle alakası var mı

Sayfa 213/621 İlkİlk ... 113163203211212213214215223263313 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •