Sayfa 194/618 İlkİlk ... 94144184192193194195196204244294 ... SonSon
Arama sonucu : 4941 madde; 1,545 - 1,552 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

1. Durum boyleyse cok haklisiniz arkadaslar. Diyecek birsey yok. Mlsf kulturumuzden, orf ve adetlerimizden gittikce uzaklasiyoruz. Herkes masallah cin, karda yurur iz birakmam, geri kalan herkesde salakoglu salak mantigi

Fazlasiyla hak etmisler ozman. Hayirlisi

2. biraz doaş verip fenerden az birşey aldım. kağıt zıplamaya başladı.

3. Nihat Özdemirin dünkü skandal konuşmasından sonra eski gönderimi bir daha okuyun!

Alıntı Originally Posted by aliankara Yazıyı Oku
    Madem mevzu yine derinleşti bir iki kelam da biz edelim!

Fenerbahçenin tek kurtuluşu radikal karar almaktan geçer.

1-Otobüsü kurşunlatanlar bulunmayana kadar
    2-Kumpas olayı çözülmeyene kadar
    3- TTF ve MHK tüm çalışanları ve bağlantıları didik didik incelenmeyene kadar

Tüm sportif faaliyetlerden tüm takımları çekiyorum diyecek.

Peki neden:

1- Fenerbahçe yurt içinde ve özellikle yurt dışında sağlam futbolcularla çok güzel fiyatlara tam anlaşma sağlayacak hop futbolcunun menajerine karanlık kişilerden bir mesaj özel görüşelim mi diye...
    O yapılan özel görüşmelerde bak bu takımın şike davası var devam ediyor bak bu takımın otobüs şöförü köprü üzerinde kurşunlandı tüm takım öldürülmeye çalışıldı sen delimisin de böyle bir takıma transfer olmak istiyorsun....

Sonra futbolcu klubü arıyor bu sebeblerden dolayı ben gelmek istemiyorum diye...
    Klub güç bela ancak astromik fiyat artışlarıyla ikna ediyor...

2- Futbolcu transfer oluyor, hop istanbul gece aleminde kendisinin veya menajerinin kulağına karanlık kişilerden bir iki iyiniyet hop futbolcu sonraki maçlarda performansdan düşüyor sahada yonca yaprağı arıyor....
    Sonra klup bu niye adam gibi oynamıyor diye araştırıyor...

3- Futbolcu motive ediliyor sonra hop devreye hakmler ve öncesinde bir kaç satılık köşe yazarları ne olacağını bir sonraki maçta netleştiryor....

A.K'un sudan çıkmış balığa dönmesinin sebebi kendi bireysel hataların dışında, bukadar büyük miktardaki paraların bukadar kolay harcanıldığı ve kazanıldığını aile ticaret hayatında ne görmüş nede duymuş olmasıdır. İşte bütün filimde burada kopuyor.

A.K başkan olmasını en çok isteyenlerden birisiydim.
    İlk 6 aylık icraatından sonrada en çok eleştirenlerden biriside bendim.
    Bu senede kesinlikle istafa etmeli diyen de benim.

Ama sezarın hakkı sezara, Daha bir kaç sene öncesine kadar tüm takımı yok edilmeye (otobüs viyadükten düşseydi belki bazı futbolcuların cesetleri bile bulunamayacaktı. O yüzden öldürülme değil yok edilme...) çalışılmış, Şike kumpas davası süren ve medyanın, mhk kendisine savaş açtığı bir klubü yönetmek ne kadar kolay olabilir.

Ana yinede tüm bunları biliyor olmalıydı.....

Bu otobüs kurşunlanması ve sürümcemede bırakılan kumpas davasına eminim bir çoğunuz bu açıdan bakmamıştır.

4.  Alıntı Originally Posted by sailor06 Yazıyı Oku
    Alemsin hocam
    Neyse 13 altında biraz alduyduk sabır kazandıriyy..

5. Iyi dayaniyor. Bu ortamda garip. Belli bir sebebide yok. Neyse hayirlisi

6. en geç 6-7 işgününe kırılım bekliyorum
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.. Yatırım tavsiyesini profosyenel yatırım danışmanları dışında kimseden almayınız..

7.  Alıntı Originally Posted by FENERBAHÇE Yazıyı Oku
    en geç 6-7 işgününe kırılım bekliyorum
    Bir birikim var katiliyorum. Diger indikatorlerin cogununda desteklemesi guzel. Ama buaralar spekler bu tuzagi bircok hissede kurdular. KYler olarak, dis borsalardaki hareketleride iyi takip ederek, biz yinede dikkatli olalim

8. Teknik olarak flama hareketi yapabilir.
    Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir, yatırım konusunda kimseye de güvenmeyin...

Sayfa 194/618 İlkİlk ... 94144184192193194195196204244294 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •