Sayfa 212/620 İlkİlk ... 112162202210211212213214222262312 ... SonSon
Arama sonucu : 4958 madde; 1,689 - 1,696 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

1. Bu hafta maçların haftaiçi oynanacak olması çok tavan çok taban getirir götürür
    Bjk 5 tavandır cl satın aldı ama şimdi fb de girdi potaya
    Fener yükselen trend Emre eğer takımı gerçekten 4 maç 12 puan inandırdı ise şenlik var
    Beklentim sabah ve tüm gün tavan yarın akşam maçı alırsak çarşamba diğer takımların puan kayıplarını artık satın almaya başlar ve biranda bjk gibi 5/6 tavan serisi gelebilir
    Ama fb hedef Cl değil tabi Avrupa bile hayal iken Avrupa’ya UEFA ya gitsek bile büyük iş bu şartlarda zaten Cl ön eleme olursa kağıt tahmin edemeyeceğimiz yerde olacaktır
    UEFA bile şuan bu takım bu hocasızlık bu darboğazda büyük başarı futbolcu vitrini için gelecek hoca ve futbolcu için bile Avrupa kupalarına katılmak bir sebep

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. 13,40 direnci yarın aşılır diğer direnç 14.50-14.60 bandı...
    Tam denk geldi. Yarın 13.40 kırılır, Ankara'da galip gelirsek
    Diğer direnci de kırar. Hadi bakalım spek efendi rota belli. YTD

3. Çok speğe iş kalmayacak gibi rüzgarı arkasına aldı mı ve ky daldı mı bjk deki gibi spek kontrol etmekte bir süre zorlanabilir
    Spek belki sezon sonuna doğru sazı eline alacak
    Şuan hiç beklenmedik şekilde lig ortaya çıktı oysa beklentiler başka idi
    Önce dava sonra arsa sonra hoca sonra alınacak futbolcular bunlar fiyatlanmadan takım Avrupa kupalarına girme potasına girdi
    Birde ts cezası onanırsa o zaman kan gövdeyi götürür

4. Ama benim asıl beklentim gelecek yıl takım kafada oynarsa şampiyonluk gelirse hasret sona erer 4.yıldız takılırsa bu stres üzerimizden gidince fenerıum tekrar şaha kalkar sponsorlar kuyruk olur en az 50 bin kombine satar
    Ali Koç ne yapıp edip bu 4.yıldız şerefini yaşamalı ve yaşatmalı o zaman 80 kuruştan 12 liraya 15 kat değerlenen ts ne eksiğimiz var diye konuşuyor oluruz

5. Dusme potasida cok karisik. Her maca final gibi cikmaliyiz. Bugunku genclerbirligi maci cok onemli, insallah terslik olmaz. Malum son sezonlarda almamiz gereken stresi yuksek maclarin nerdeyse hepsinde anlamsiz bir sekilde cok zorlaniyoruz. Lider basaksehiri nerdeyse gule oynaya 2 defa yen, sonra gidip tonlarca puani dusme hattindaki takimlara ruhsuz bir sekilde oyanayarak hediye et. Neyse herseyin hayirlisi. Herkese saglikli ve bol kazancli gunler

6.  Alıntı Originally Posted by Poma22 Yazıyı Oku
    Ama benim asıl beklentim gelecek yıl takım kafada oynarsa şampiyonluk gelirse hasret sona erer 4.yıldız takılırsa bu stres üzerimizden gidince fenerıum tekrar şaha kalkar sponsorlar kuyruk olur en az 50 bin kombine satar
    Ali Koç ne yapıp edip bu 4.yıldız şerefini yaşamalı ve yaşatmalı o zaman 80 kuruştan 12 liraya 15 kat değerlenen ts ne eksiğimiz var diye konuşuyor oluruz

4 yıldızlı forma satışı yeter sadece.

7. Yatırımcılar FB ihtimalini görmedi görse bugün yüzde 6-7 yapardık

8. Spek senin bi hesabın var ama du bakalım...

Sayfa 212/620 İlkİlk ... 112162202210211212213214222262312 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •