Sayfa 428/621 İlkİlk ... 328378418426427428429430438478528 ... SonSon
Arama sonucu : 4962 madde; 3,417 - 3,424 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Poma22 Yazıyı Oku
    Bence fb de 12 den başlayıp 54 te bir operasyon yapıldı 40/54 arası tavanlardan operasyonu yapanlar malları boşalttı
    Sonrada toz oldular bu yüzden galibiyetler suni ky alımları dışında bir etki yaratmadı..
    Şimdi kağıtta bir grup değil sadece kağıttan sorumlu tahta yapıcı var yapıkredi deniz tacirler bunlarda ky satarken mümkün olduğunca alttan alıyorlar sonra suni yükseliş ile gün sonu aldıklarını 5/15 kademeye geri vermiş oluyorlar
    Bize bir grup bir spek gerekli bence
    Onun içinde hikayeye inanmaları buralara para bağlamaları rüzgarı arkalarına almaları gerek
    45/54 arası kapıt alan ky mutlaka o paralarını kurtarma şansı verilmeli aksi halde rtalb te intihalar oldu ocaklar söndü böyle bir haber başkan yönetim kulüp herşeyi zan altında bırakır ve hiç tahmin edilemeyen bir boyut alır
    Herşeye rağmen gs yenildi bay haftası heba oldu onlarda kötü futbolcular artık reaksiyon gösterip yürekli olup 2 maç 6 puan alıp bay haftası iyi değerlendirip dönüşte 6 puan alıp iddialarını gücünü göstermeliler belki o zaman yeni bir grup gelir

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    45 54 alanlara cikma hakki verilmeli, yoksa insanlara yazık olur. Cok aci ama çok komik.

Burası Türkiye. Burası borsa.

Kendi hatalari ve kendi düşen ağlamaz. Gitsinler öğrensinler, almasınlar, yok öyle 30 kat artan kağıdı alıp kolay para kazanmak. Yıllarca sürünen feneri ki çoğunda vardım maalesef, yaşadım o günleri de, 3 4 kat artınca alıp daha birkaç kat artmasını bekleyip başkasına kitleyip kazanmak isteyince sorun yok, başkaları bunlara kitleyince mali, isyan.

Ne güzel İstanbul...

Problem kendini geliştirmemek, öğrenmemek. Kusura bakmayın ama acımazlar.

Operasyon yedi kağıt, oldu bitti. Beklentim 200 günlük ortalamasına gelmesi. O da bugun itibariyle 21 22 civari. Gelirse düşünürüm. Gelmezse -ki gönlüm bundan yana, istemem ky kaybetsin ama kaybetmeye mahkum- keyfi bilir.

Lig uzun, gsray da diğerleri de daha çok kaybeder. Olağandısi bir sezon. Hersek mumkun. Yok mac kazandı artar, kaybetti duser hikayeleri icin daha çok var, 25 mac var en az.

O bahsettiğiniz hikayelerin tamamı kağıt 7 iken de vardi. 10 iken de vardı. 50 iken de vardi. Yıllardır var.

SM-A705FN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Belkide o hikayelerin zamanı gelmiştir ne diyeyim dostum ama dediğin gibi burası Türkiye borsası her şey bir habere bakıyor bir haber atarlar biranda serüven tersine döner
    Bugün pahalı dediklerimiz o gün bedavaymış oluyor hayırlısı bakalım ama ortak görüşümüz kağıdın bir operasyon yediği ve şuan sahipsiz olduğu

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. Bu kadro ile bu baci alırsa mucizeye benzer birşey olur..umarım alır. ama resmen beraberliğe kurmuş en iyi ihtimalle..kaybederse rol gidici olabilir ytd

Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

tisserand , ferdi ve mert hakan la dwvamke..sosa thiam ve sadık ucunu aynı anda oyuna al maç 4/2 biter..
    haydi mk ya, seyretme kenarda..
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

5. Önceki sayfada 2 yorumumda da herşeyi yazmışım pazartesi 27 salı 25 sonra 20 ye kadar yolu var game over artık seneye kim öle kim kala YTD

investing mecrasındaki üfürük tafya buraya da üyelik almış galiba..27 , 25 miş..ahahaha
    erolcum;
    tisserand ,ferdi ve mert hakanı da alıp bu gece sıktır olup gidebilirsin..
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

7. Fener hissem yok ama bu takım beni verem etti. Huzurum kalmadı. Aile düzenim bozuldu.

Redmi 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by savasC Yazıyı Oku
    tisserand , ferdi ve mert hakan la dwvamke..sosa thiam ve sadık ucunu aynı anda oyuna al maç 4/2 biter..
    haydi mk ya, seyretme kenarda..
    Fenerden cacık olmaz..Kimi alırsa alsın..
    3 yıldır başkan aynı..Her yıl 10 yabancı geliyor, 10 yabancı gidiyor tamamen toplama bir takım ve çok zayıf bir hoca, çok zayıf bir yönetim..
    Son 5 haftada 4 mağlubiyet 12 gol yemiş ve gollerin tamamı savunma zaafiyeti..Hiç mi ders çıkarılmaz şaka gibi.
    Tabi kağıt ve takım performansı tam ters hareket eder bunu bilen bilir..Bir grup geldi pandemi sürecinde maç oynanmazken mal düşürdü ve alakasız şekilde 54 yaptılar..Sonra o malları temiz temiz geçirdiler millete..Şimdi bu takımdan cacık olmaz deyip 50'den alanlar satar tekrar 50 olur sonuçta bir grup oç'nun mal almasına bakar..Hatta operasyon olduğunda buraya Global'den yapılan operasyonun takasını koymuştum...
    Sonuç olarak bu takımın şampiyon olması söz konusu değil 3.lük bence çok büyük başarı...Kağıt hareketlerini bilemem tabi..Ptesi 100 bin lot mal düşürürler alakasız tavan olur bilemem tabi
    Ama 10'liralardan 54'e çıkarmaları tabi çok kişinin ilgisini çekti ve o mallar çoktan piyasaya verildi..

Sayfa 428/621 İlkİlk ... 328378418426427428429430438478528 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •