Sayfa 317/621 İlkİlk ... 217267307315316317318319327367417 ... SonSon
Arama sonucu : 4962 madde; 2,529 - 2,536 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by tumay Yazıyı Oku
    Sermaye artışı öncesi değerlerle 2008-11 aralığında FB hissesi 100-110 arası gidip geldi. O günün koşullarıyla 2 milyar dolardı FB nin piyasa değeri, bugünün lirası ile 15 milyar TL , Manchester United ı bile geçmişti. 3 Temmuz un yarattığı darbeyi daha net görürsünüz eskiyi biraz incelerseniz. Şu an borsada o günkü piyasa değerinin 4 de 1 in de hisse.
    Sorum o günkü değerin bugünkü sermaye artışına eş değer rakamı nedir ?
    Rakamları bu soruya cevap niteliğinde yazdım.
    Gelecek ile ilgili yönlendirme için değil,hele falcılık hiç yapmadım.

2. Bence sanki bedelliye hazırlıyorlar gibi garanti ve yapıkredi maliyetlendire maliyetlendire yükseltiyor bedelli olayında şirket de katılmak zorunlu mu fb halka aciklik oranı yüzde 30 larda o konuda bilgisi olan var mi

SM-J730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Bu spek ne içiyo merak ediyorum. Kıyıdan çok uzaklaştı. Rüyalardan rüyalara dalıyor. Arkadaşlarda fiyatlamayı anlayabilmek için fantezilerden fantezi üretiyor.

4. Bundan sonrası için spek kendi çalar kendi oynar, düzeltmesini yapmadan kimsenin bu fiyatlardan bulaşacağını sanmıyorum... kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...

5. Yaa hocam öyle tabi ama ben çok korkuyorum. Sadece benim çevremde bu işi bilmeyip fenere giren 4 kişi var ve az buz paralar da değil. İnsanlar çok üzülecek korkuyorum. 1 gün 2 gün alıp çıkacağım diyorlar da o iş öyle olmuyor işte. 1 gün taban yapar 6 ay beklersin eski haline gelmesini diyorum anlamıyorlar
     Alıntı Originally Posted by Paçoz Yazıyı Oku
    Bundan sonrası için spek kendi çalar kendi oynar, düzeltmesini yapmadan kimsenin bu fiyatlardan bulaşacağını sanmıyorum... kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...
    HTC U11 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. sıra lafa geldi mi borsacıyız diyorsunuz. madem öyle yeni birşey daha öğrenin, kıyağım olsun
    madem spek kendi çalar kendi oynar, size de gına gelip bıktığınızda ritme uyacaksınız
    hergün gözünüzün önünde olacak... ta ki, birgün de oyuna katılacaksınız, oyuna kalktığınızda, erik dalı gevrektir çalarken
    siz kıvır kıvır kıvırken sanatçı çaktırmadan gitmiş olur. kendi aranızda biraz daha döktürürsünüz, ayıkanlar gider, birileri de
    kalır. ama daha erken bunlar için. vakti var..

7. 43.50 den vedalastik bakalım nevyapacak ama anında hepsini aldı .

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Söyledıklerım Benı Baglar Kesınlıkle Yatırım Tavsıyesı Degıldır.

Sayfa 317/621 İlkİlk ... 217267307315316317318319327367417 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •