Sayfa 457/620 İlkİlk ... 357407447455456457458459467507557 ... SonSon
Arama sonucu : 4958 madde; 3,649 - 3,656 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Poma22 Yazıyı Oku
    Bjk sağlam evet güzel oyun oynuyor ama hakemler süper koruyor yoksa çoktan patlar idi
    Kayseri maçı dakika 90 komedi penaltı faul bile yok
    Erzurum maçı komedi penaltı
    Bugün Göztepe maçı en az 2 kırmızı kart ve verilmeyen Göztepe penaltısı
    Bakalım Sergen ağladıkça hakemler daha ne kadar koruyacak ama tweter da resmen linç var bu MHK bu ligi nasıl bitirir bilinmez ama rezalet Ali şansalan denen zat bjk son 4 maçında ya orta ya da var da oluyor ve bjk hep kazanıyor kazandırılıyor
    Düzen kokmuş düzen bozulmuş hissesi nasıl gitsin kulüp batakta transfer yok hakemlerle zirvede tutulduğunu cümle alem görüyor bjk hissesi ne zaman gider son 6/7 hafta hala zirve de ise artık o zaman inandırıcı olur
    Hoş bizim kağıt galip geldikçe ele verdi ama fb de başka beklentiler hisseyi ayakta tutabiliyor

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    çok doğru tespitler, şu kıyakların yarısı Fenerbahçeye yapılsa idi kötü denilen takım 6 puan farkla liderdi. Kıyağı geçtim kaç maçta da saçma sapan kararlar ile puan kaybı yaşadık.

2. Ali Koç boşuna demiyor bu şartlarda Avrupa da Aralık ayını görmeyiz diye
    Hamleler sonucu etkileyip gerçekleri ört pas ederse yayıncı kuruluş bize şekil vermeye çalışırsa
    Varlığını ve parasını futboldan kazanan hakemler takımlara futbolculara yön vermeye çalışırsa eğitimlerde siz sahanın Allahısınız tövbe aşa diye gazlanırsa sonra eyyamlarla ve talimatlarla maça çıkarsa
    Ama bunların hakkından Aziz baba gelir
    Bu adam Kadıköy e girmez diyecek
    Soyunma odasını basıp yöneteceğiniz maçın tikim diyecek
    Trabzon başkanı bunları soyunma odasına kilitleyecek yemin ederim hepsini hak ediyorlar ama Ali Koç bunların seviyesine inmez en fazla başlarım sizin işinize dertsiz başıma dert aldım der çeker gider bizde bu batakta saplanır kalırız Avrupa da ilk turda paketlenip geri döneriz
    Keşke tüm takımlar yabancı hocalara dönse yoksa bu çetleer örgütler daha çok birlik olur kendilerini bir halt sanır
    Ahmet Çakar ve Erman Toroğlu bile ortak kanaati:::bu hafta gs ve bjk de ses yok çünkü ikiside hakemler sayesinde çalışmayan Var sayesinde kazandı açıklamaları

3. Şiir gibi takım yolda.Baskan ilk kez iyi transferler yaptı. Atilla da iyiydi bugün. Demek ki yarın ek al yapilacak

4. Valla Mesut ta iyi dönerse.Ozan bile zor forma bulur.Ozan yedek Sosa Yedek Gökhan yedek...takıma bak.Salai ilk maçta kusursuzdu.Birde Caner gününde olunca göz zevki hoş oluyor.Bjk de iyi.ikinci yarı bayağı enteresan olacak.

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Yine aynı terhane dönmeye başladı 28/30 dan topladıklarını 45 civarı paketlemeye başladı şimdi takım kazandıkça veriyor yine
    Yine mi 30 a yolculuk başladı acaba mı diye sormadan edemiyorum herhalde 28/30 dan alanlarında işi bitti

6. Mecliste spor kulüplerinin hisselerinin bir kısmının yurt dışı yatırımcılara satışı konusunda çalışmalar yapılıyormuş.Bu özellikle 3 büyükler için iyi olmaz mı?,Meclis açıldığına göre bunla ilgili gelişmeler başında düşer yakında.

Alıntı Originally Posted by Poma22 Yazıyı Oku
    Yine aynı terhane dönmeye başladı 28/30 dan topladıklarını 45 civarı paketlemeye başladı şimdi takım kazandıkça veriyor yine
    Yine mi 30 a yolculuk başladı acaba mı diye sormadan edemiyorum herhalde 28/30 dan alanlarında işi bitti

sabir biraz daha , 45 çıkıp kademeli topladım tüm sattıklarımı..dün 37 civarı da mallandım , 37 /38 /39 nerden kafama yattıysa alıyorum , dün aldım mesela bugün verdim 39 , tekrar aldım 37.50..
    lot sayım arttı , ben burdayım bi 5 ay daha..ytd
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

8. Niye çıktın niye düştün.!

Sayfa 457/620 İlkİlk ... 357407447455456457458459467507557 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •