Sayfa 276/623 İlkİlk ... 176226266274275276277278286326376 ... SonSon
Arama sonucu : 4984 madde; 2,201 - 2,208 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

1. Geçen sene, bir spor hissesinin piyasa değeri 1.4 milyarı geçerse kendimi keserim diyen tengri isimli bir pir vardı ne oldu ona ?

2. Tff başkanı nihat özdemir kulüplerin dernek statüsünden kurtulup anonim şirket statüsünde hayatına devam etmesi özel sektörün takımlardan hisse almasına sıcak bakıyoruz diye bir açıklaması var yorum getirebilecek varmı?

Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Ben bugun tavandan mal aldım ama karımı koydum yarıda sermayemden ekledim.. Malıyet 15/16 tl oluyor bu hesapla.. Arkadaşlar ekran izlemeyin.. Eğer takımın şampiyon olacağına inanıyorsanız ekrana bakmayın.. Dibi on TL olsa şuan 1 e 3 prımlı senet.. Eğer şampıyon olursa hangi rakamlar gelır bilinmez.. Ekran izlemek aldatıyor... Herşey gönlünüzce olsun.. Hele takaslar tam aldatmaca.. Baş aktör şuan için garanti.. Diğer kurumlarda yancısı..
    Ben kesınlıkle bu kagıt artık cıkmaz demıyorum.Sabredebılsem ama kesınlıkle sabredemem cunku 10 sene once borsadaydım o donemler daha daha dıyerek her seferınde karım gıttı.Korkudan dıyelım bu defa tekrar borsaya gırınce akla selım kar gorunce satıyorum.1 ay once bu mantıkla tekrar borsaya gırdım.Sermayem 15bin lra idi .Şimdi paramı 45.645 yaptım.
    elımdekı hısseler.
    Zoren malıyet 1.80(beklentım kısa vadede 3.10 1 ayda
    Fener malıyet 23.00(formalıte ıcabı elımde tutuyorum az mıktarda)
    JANTS malıyet 101.00 (orta vadede 250 uzun vadede 450)
    ISGYS malıyet 8.53( Beklentım 2 ayda 15-20 bandı)
    Herkeze daha dogrusu belkı kızan olacak ama küçğk yatırımcılara bol kazanclar dılerım.
    Buyuk yatırımcıları buyuk yapan panık yapan ufak yatırımcıdır.
    Söyledıklerım Benı Baglar Kesınlıkle Yatırım Tavsıyesı Degıldır.

4.  Alıntı Originally Posted by fenerLEE Yazıyı Oku
    Ben kesınlıkle bu kagıt artık cıkmaz demıyorum.Sabredebılsem ama kesınlıkle sabredemem cunku 10 sene once borsadaydım o donemler daha daha dıyerek her seferınde karım gıttı.Korkudan dıyelım bu defa tekrar borsaya gırınce akla selım kar gorunce satıyorum.1 ay once bu mantıkla tekrar borsaya gırdım.Sermayem 15bin lra idi .Şimdi paramı 45.645 yaptım.
    elımdekı hısseler.
    Zoren malıyet 1.80(beklentım kısa vadede 3.10 1 ayda
    Fener malıyet 23.00(formalıte ıcabı elımde tutuyorum az mıktarda)
    JANTS malıyet 101.00 (orta vadede 250 uzun vadede 450)
    ISGYS malıyet 8.53( Beklentım 2 ayda 15-20 bandı)
    Herkeze daha dogrusu belkı kızan olacak ama küçğk yatırımcılara bol kazanclar dılerım.
    Buyuk yatırımcıları buyuk yapan panık yapan ufak yatırımcıdır.
    Biraz düşmesi de beklenebilir tabı..Bu fıyatlar yenı girecekler için kısa vadede rısk teşkil edebilir.. bugun için hacım bır düzeltme gelıyor der gıbı.. Bakalım kapanışı nasıl yapacaklar..tavanı bozunca verdim düzeltmeye girecek gıbı yanılabılırızde..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

5. Ayıboğa gelmiş tahtamıza hoş gelmiş.. Ne derler acaba kendilerı..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

6. Iyi sallıyorlar tahtacı garanti dün gibi yaptı 960 bin lottan 340 bine indi milleti iyi maliyetlendirdi iyi salladi

SM-J730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Burdan alanlar kesinlikle ağlamamalı risk alıyorsan karına ve zararına katlanacaksın

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by tatardemir Yazıyı Oku
    Gs bariz bir flama yaptı.Bjk ı bugün hazırladılar.....Fener imizin yarınki olası tavanı ile Gs ve BJK de de tavan bekliyorum .....Tspor bugün garipti ama belki o da yarın tavan olabilir......!!!!

FB bedelsizlerdeki KENT gibi oldu.......Yarın FB mizde öğleden önce TAVAN bekliyorum.FB nin tavanı sonrası diğer spor hisselerinin de tavan kapatmasını bekliyorum......!!!!

Beklentim gerçekleşirse yarın bu yazımı alıntı yapacağım......!!!!
    Ben borsacıyım....Tekil bir borsacıyım.......Çete olup mal pazarlayan borsacılardan değilim......!!!!!

Artık FENERBAHÇE deki yazılarıma son veriyorum......!!!!

Borsa benim işim........!!!!!

Bedelsizleri hor gördüler biz ise paramızı kat be kat katladık.....Spor hisselerini hor gördüler.....Yatırdık paramızı kazandık....!!!!!!!!

Burası borsa kazanan her zaman haklıdır.....!!!!!

Sayfa 276/623 İlkİlk ... 176226266274275276277278286326376 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •