Special Days Image
Sayfa 129/620 İlkİlk ... 2979119127128129130131139179229 ... SonSon
Arama sonucu : 4955 madde; 1,025 - 1,032 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,255
    Yaşımız,bilgimiz,tecrübemizde var,devamlı uyarıyoruz,ama çoğu abuk,sabuk cevap veriyor bize,neymiş 46 olacakmış,bu ülkede kaos bitmediği sürece borsada tecrübe konuşur,22 olan hisse bir anda 9 görüyorsa,eski dibi olan 6'da görmesi mümkün,bugün 9 olduğunda ilave bile yapmadım güvenmediğim için,sadece postaladım 13 maliyetlen 11'den,BJK ve diğer çok düşüpte taban çeken hisselere yumuldum ve zararda olan hissem kara geçti,böyle kaoslu ortamlarda acımasız şekilde çoğu hisseler taban çeker uyanıklarda toplar,karlı olan hisselerde satılır çok düşenlerlen değiştirilir,Ahmet Mergen ne der,karı buldunmu satacaksın kardeşim der,üstelik adam makine mühendisi,bizim gibi iktisatçı değil,ama adam kendisini geliştirip aracılık yapıyor borsada,bir deyimi var unutmam,karı buldumu satmayanlar katlamasını beklerler,malı kilitledilermi başlarlar ciyaklamaya,abi biz zaten uzuncuyuz demeye başlarlar,onu artık uzatmışlardır,tekrar eski seviyeye çıkarmı bilinmez denklem,ha bizim zararımızda,karımızdan size ne derlerse,parada bizim sanane derseniz,biz çok gördük öyle diyenleri,ne ocaklar söndü,intihar edenlerde içinde...tavsiyem borsa akıl yeridir,aklını kullanmazsan senin aklını alırlar !!!

2.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Yaşımız,bilgimiz,tecrübemizde var,devamlı uyarıyoruz,ama çoğu abuk,sabuk cevap veriyor bize,neymiş 46 olacakmış,bu ülkede kaos bitmediği sürece borsada tecrübe konuşur,22 olan hisse bir anda 9 görüyorsa,eski dibi olan 6'da görmesi mümkün,bugün 9 olduğunda ilave bile yapmadım güvenmediğim için,sadece postaladım 13 maliyetlen 11'den,BJK ve diğer çok düşüpte taban çeken hisselere yumuldum ve zararda olan hissem kara geçti,böyle kaoslu ortamlarda acımasız şekilde çoğu hisseler taban çeker uyanıklarda toplar,karlı olan hisselerde satılır çok düşenlerlen değiştirilir,Ahmet Mergen ne der,karı buldunmu satacaksın kardeşim der,üstelik adam makine mühendisi,bizim gibi iktisatçı değil,ama adam kendisini geliştirip aracılık yapıyor borsada,bir deyimi var unutmam,karı buldumu satmayanlar katlamasını beklerler,malı kilitledilermi başlarlar ciyaklamaya,abi biz zaten uzuncuyuz demeye başlarlar,onu artık uzatmışlardır,tekrar eski seviyeye çıkarmı bilinmez denklem,ha bizim zararımızda,karımızdan size ne derlerse,parada bizim sanane derseniz,biz çok gördük öyle diyenleri,ne ocaklar söndü,intihar edenlerde içinde...tavsiyem borsa akıl yeridir,aklını kullanmazsan senin aklını alırlar !!!
    Beşiktaş'ın 12 ayda gördüğü en alt fiyat 1.31, en yüksek 4.12
    Fener 5.98/22.4....
    Dünkü kapanış Fener 11.84- Bjk 2.52...
    Zirveye olan farklarını karşılaştırın.
    Bjk ligde kupada hiçbir beklentisi olmayan bir takım...Avrupa bile uzak..Fikstüre bakın.
    Fener kupada yarı finalde, euroligde şansı var hala baskette, süperligde hala şansı var, fikstürü iyi.
    Spor hisselerinde iki takımdab biri alınacaksa ben Fenerbahçe derim.
    Yatırım tavsiyesi değildir...

VIA_A1_1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by Corta Yazıyı Oku
    Beşiktaş'ın 12 ayda gördüğü en alt fiyat 1.31, en yüksek 4.12
    Fener 5.98/22.4....
    Dünkü kapanış Fener 11.84- Bjk 2.52...
    Zirveye olan farklarını karşılaştırın.
    Bjk ligde kupada hiçbir beklentisi olmayan bir takım...Avrupa bile uzak..Fikstüre bakın.
    Fener kupada yarı finalde, euroligde şansı var hala baskette, süperligde hala şansı var, fikstürü iyi.
    Spor hisselerinde iki takımdab biri alınacaksa ben Fenerbahçe derim.
    Yatırım tavsiyesi değildir...

VIA_A1_1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ana onların ERSUN YANAL ları yok . Bir insan bu kadarmı hissiz olur . Antalya 1 dak içnde nerdeyse gol atacaktı . Benim gözümde bitmiştir . Hoca değişse birşeyler olurduda bundan sonra bir cacık olmaz .

ersun hoca bizim yazdığımız kadroyu cikarmis sahaya, hayret..
    3/0 biter maç..
    dirar sıkıntılı ,geri kalan iyi bugün..
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

6. Oyundan memmunmusunuz . Ya Allah aşkına oyuncular çok isteksiz . Kuruse yorgun . Takımın tavır koyması lazım . Ruhlanması lazım . Ruh yok oyun yok . Kazanırsak sadece şans . Rize eger 2 yarı dağılmasa Trabzon duman olmuştu . Diyecek söz bulamıyorum yazıklar olsun .

7.  Alıntı Originally Posted by swanp1 Yazıyı Oku
    Oyundan memmunmusunuz . Ya Allah aşkına oyuncular çok isteksiz . Kuruse yorgun . Takımın tavır koyması lazım . Ruhlanması lazım . Ruh yok oyun yok . Kazanırsak sadece şans . Rize eger 2 yarı dağılmasa Trabzon duman olmuştu . Diyecek söz bulamıyorum yazıklar olsun .
    3-1 yeniliyoruz.. 5dakikada 3 gol .. yazık oldu

8. spegin ağzı dolu dolu kufurlerını ,duyar gıbıyım

Sayfa 129/620 İlkİlk ... 2979119127128129130131139179229 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •