Sayfa 426/620 İlkİlk ... 326376416424425426427428436476526 ... SonSon
Arama sonucu : 4958 madde; 3,401 - 3,408 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by savasC Yazıyı Oku
    kusura kalmada senin bildiğin kadar benim unuttuğum var..jailson stoper , sol bek dırar sağ bek ısla orta saha tolga ve tolgay kadrosu ıle mucize bile yarattı ersun..
    serdar 'ın iki sarı karttan atıldığı maçın hakemi ali palabıyık , vara giderken gösteriyor kartı..
    fenerin en yumuşak karnı tandemi..
    wolfsburg yedeği ve ispanya 2. lig topçusu ıle tandem kuran aklın aklından şüphe ederim..
    jailson ve zanka stoperi solda dırar sağda ısla ıle bir defans hattı kuruyoruz , gel 100 bin maaş veriyoruz deseler bana , s. gidin derim..
    ersun yanal ıle erol bulut kıyaslaması yapmak audi ıle doğan slx karşılaştırması gibi olur kusura kalma kuşçu kardeş..
    üstteki dizilim antep maçı dizilimi..
    Savaş kardes, yine yanlış bilgi

Sanatta Antep maçında da yok. Haberin olsun.

Ersun hoca değil. İstediğin kadar sev, gerçek bu. Gördük Trabzon'da fenerde yaptıklarını.

Sadece bir başarısı var, fenerde şampiyonluk. O da Aykut hocanın UEFA yari finali oynayan kadrosu ile yaptığı.

Futbol konusunda benim bilgimi olcebilecek düzeyde olma ihtimalin yok, tartışmaya da gerek yok bu konuda.

SM-A705FN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Sosa sex partisi yapıyor Gustavo ya herkes küsmüş, Erol hocanın ipini çekmeye çalışan futbolcular varmış. Senaryolar başladı. Şaka bir yana Antep, başakşehir, Kasımpaşa, Alanya 4 maçta alınacak sonuçlar hisse için çok önemli. 2 galibiyet 2 beraberlik en kötü senaryo olmalı. Daha kötüsü olursa hisse 25 lere yol almaya başlar. 4 galibiyette ise 40 lari geçer. Ytd

3. Hisseye tekrar girdik bugun bakalim. Uzerinede gece yaptirim haberi geldi. Yarin ola hayrola.

4.  Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku
    Hisseye tekrar girdik bugun bakalim. Uzerinede gece yaptirim haberi geldi. Yarin ola hayrola.
    Bir kaleci nasıl böyle atılır...Gaziantep Karacabey değil! Ve kaleci yok..Ali başkan yakında Ali Baba çiftliği diyecekler.

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Ya malatyadan evinde 3 tane yemiş bir fenerden ne bekliyosunuz şampiyon olmasınımı? Güldürmeyin hayalci olmayın yavaş yavaş millete veriyolar 15 lerden alınabilir yoksa bulaşılmaz bana kızanlar olucak çüşş 15 ne diye 2 hafta daha yenilsin bak kactan aliyon gör YTD

6.  Alıntı Originally Posted by Kara51 Yazıyı Oku
    Ya malatyadan evinde 3 tane yemiş bir fenerden ne bekliyosunuz şampiyon olmasınımı? Güldürmeyin hayalci olmayın yavaş yavaş millete veriyolar 15 lerden alınabilir yoksa bulaşılmaz bana kızanlar olucak çüşş 15 ne diye 2 hafta daha yenilsin bak kactan aliyon gör YTD
    Evet sezon sonu sampıon fener olur, kadrosu çok geniş, ben bosta antrenör olsam seç deseler direk feneri alırım, alım yeri olarakta stop elde burdan girdim hisseye, tazminat beklentisi elde var, tek korkum bedellı felan bakalım kendi adıma 29 a kadar alırım altında stop eder mantıgım boyle, ytd,,,

7. Ne oluyor bu hisseye bilen var mı

8. Bedelli konusunda rahat ol ben yapacagini dusunmuyorum hiçbirsey bitmiş degil tabi ama bu hafta antep deplasman ve erol hoca negatifleri dikkatli olmakta fayda var pek iyi görünmüyo durumlar ytd

Sayfa 426/620 İlkİlk ... 326376416424425426427428436476526 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •