Special Days Image
Sayfa 10/619 İlkİlk ... 891011122060110510 ... SonSon
Arama sonucu : 4949 madde; 73 - 80 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

1. temelreısım e sorsak ,bahsı gecen yargıtay ve olası şampiyonluk kendı ekranının da görünen hisse deger tahmini nedir ?

2. Bugün yarın 16.50 yi geçmezse niyeti kötü galiba

Yarın akşam Gençlerbirliği maçı var.
    **Hayatta en pahalı şey tecrübedir. Çünkü kazanmak için kaybetmek gerekir.

4.  Alıntı Originally Posted by snails Yazıyı Oku
    temelreısım e sorsak ,bahsı gecen yargıtay ve olası şampiyonluk kendı ekranının da görünen hisse deger tahmini nedir ?
    Kardeşim, iyi dirsek çürütmüşlüğümüz olsa da, fiyat değerleme uzmanı kompedanı değilim))) illa ki şahsi hedefim öngörülerim hayallerim tahminim var. Sayfa yenilenmeden önce ki arşivde çaktırmadan 2 rakam vermiştim. Hem de fiyat 7-8 bandında hatırlarsan 2 ay gezinmişti. O arada yazmıştım.
    Sonuçta burda para olarak hayal yok, 1.Feneroldan kasaya 30m € yakın para girdi, 2. De Lise arazisi, Fenerbahçenin 50 yıllık gelir teminatı. Yani hayalle hisse fiyatı çıkmadı.
    Banvit satılmadan 4 tl iken almıştım 14-15 tl ye 1 lotu satılır yazmıştım vebalci tayfa, vebal alıyorsun demişti))) 12 küsür tl ye 1lotunu sattılar yabancıya, hatta 20 küsürleri bile gördü, kütpo 10 tl iken 3 sene önce hesap kitap yzptım defter değeri şu bu deeken 30 tl olmalıydı bana göre 4 tl ye kadar düştü, 7 tl dem zararla ceketimi almıştım.
    Bu işlerin bi dünya parametresi var. Günlükçüsü var, patronu var, traderı var, teknikçisi var, çorbacısı var, var da var. %90 tahminlerim Sasa banvit vestel fener vs vs tutsa da vakti zamanında tutmayanlar da var, aslan kutpo gibi...
    Burda ben yargıtay kararını bekliyorum. Çorbacılar maç skorlarına göre işlem yapıyor. Bir de son 1 aydır hakem faktörü yüzünden yatırımcı bu kağıt hakkında tedirgin. İyi oynasa bile engelleniyor şekli.Neyse uzatmadan şahsi öngörüm mahkeme işi olumlu gelirse 25-27.5 bandı, mayısta şampiyonluk gelirse 45-47.5 bandı umuyorum. 2 si de olmasa 10 a kadar düşerse şaşırmam o zaman da ceketi alır giderim. Bunlar olur o fiyatlarda tutunur mu gider mi? Düşer mi? Mayıstan sonra. Şahsi hayalim bu...
    Yatırım tavsiyesi değildir..

Uzun bir aradan sonra tekrardan yanınızdayım.

Herkese bol kazançlar.

YTD.
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR !

6. sayın temelreisim bilginiz var ise yazar iseniz sevinirim . Fenerbahçe kulüp olarak dışarıdan yabancı hakem talep edebilir mi .Buna var hakemi dahil . Tşk

7.  Alıntı Originally Posted by borsakartali Yazıyı Oku

Herkese bol kazançlar.

YTD.
    Eyvah eyvah 😀

8.  Alıntı Originally Posted by borsakartali Yazıyı Oku

Herkese bol kazançlar.

YTD.
    TH,Tengri ve Hakuro San da gelirse tam olur.Trader7 de gelirse biz kaçalım.

Sayfa 10/619 İlkİlk ... 891011122060110510 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •