Sayfa 185/624 İlkİlk ... 85135175183184185186187195235285 ... SonSon
Arama sonucu : 4988 madde; 1,473 - 1,480 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by TC MEHHAM Yazıyı Oku
    Fenerbahçe neden bu durumda anlamadım. Hem hisse, hem takım, ben fenerium. Şikayet var . Com da çok fazla şikayet var. Feneriumdann ben de birşeyler aldım. Ne msj var, ne kargo , ne de müşteri temsilcisi. Kargomuz gelmiyor ama telefonlara bakılmıyor. Fenerimiz bu halde olmamalı. Borsada yatırımcısına , feneriumda müşterisine, tribünde taraftarına sahip çıkmalı. Aziz Yıldırım'a büyük hakszilik yaptı. Ne demişti büyük baskan ben bedelli yaparak küçük yatırımcının parasına göz dikmem.Buradan kaybettigimzi Tspor'dan kazandik.Benim için fener her kulvarda bitmiştir. Sadece sessiz bir taraftarim. AAsla hisse ve feneriuma bulasmam .
    8-9 yıl önce haberler geziyordu piyasada hatta bi ara kap'a haber bile düşmüştü diye hatırlıyorum birleşme için.(peki neydi bu haber) fenerbahçe futbol aş ile feneryum birleşecek diye hazırlıklar başladı demişlerdi. Bu haberler ile ara ara hisse prim yapıyordu. Şimdi anlıyorum o haberler sürekli mal kitlemek içinmiş. Şimdi hiç hatırlayan Bile yok bu söylentileri. Kaç sene geçti ne hazırlıkmışki sonucu belli olmadı bir türlü. Demekki aziz milleti kandırdı uzun süre.

2. Futbol aş ile feneryum birleşirse hisse rahat şimdiki fiyatla 200 tl olur diyorlardı işi bilen beyler. Neden birleşme olmadı onuda anlamadık. Bilen hatırlayan varsa ve buraya yazarsa mennun olurum.

3. Haber 2008 Şubat ayına ait. Gerçekten çok güzel günlermiş şimdi durum tam tersi. Rüzgar karşıdan esiyor artık.

Son günlerde hızlı yükselişiyle göz kamaştıran Fenerbahçe hisseleri İMKB`nin yüzde 1,46 gerilediği dün yüzde 9,24 değer kazanarak tarihi zirvesi olan 50.25 YTL`ye ulaştı.

Fener hisselerindeki çıkışın etkisiyle Galatasaray dün yüzde 4,76, Trabzonspor ise yüzde 5,71 yükseldi. Piyasa değeri 1 milyar doları geçen Fenerbahçe, reel sektörde faaliyet gösteren dev şirketleri de solladı. Fenerbahçe milyar doları aşan piyasa değeri ile 3.7 tane Beko Elektronik, 4 tane Vestel, 2.6 tane Demirdöküm, 6 tane Boyner, 7 tane de Karsan ediyor. Fenerbahçe 1 milyar dolar değeri ile borsadaki diğer kulüpleri de geride bıraktı. Fenerbahçe`nin değeri, Galatasaray ve Trabzonspor`u 5`e Beşiktaş`ı ise 17`ye katlamış durumda.

Dünkü kapanış rakamlarına göre Galatasaray`ın piyasa değeri 182 milyon dolar, Trabzon`un 188 milyon dolar, Beşiktaş`ın 59.5 milyon dolar seviyesinde bulunuyor. Halka açılırken Galatasaray`a 132, Beşiktaş`a 94, Trabzonspor`a ise 98 milyon dolarlık değer tebsit edilmişti.

Halka arz söylentisi

Fenerbahçe hisselerinde yaşanan hızlı yükselişin Fenerium`un halka arzına ilişkin söylentilerin etkili olduğu da borsa kulislerinde söylenenler arasında.

Geçtiğimiz yıllarda Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım`ın forma gibi Fenerbahçe`nin lisanslı ürünlerini satan Fenerium`un bir marka haline geldiğini ve hisselerinin ileride halka arz edilebileceğini söylemesinin bu konuyla ilgili beklentileri yeniden gündeme getirdiği belirtiliyor.

Alıntı Originally Posted by ömerkumpas Yazıyı Oku
    Futbol aş ile feneryum birleşirse hisse rahat şimdiki fiyatla 200 tl olur diyorlardı işi bilen beyler. Neden birleşme olmadı onuda anlamadık. Bilen hatırlayan varsa ve buraya yazarsa mennun olurum.
    sayın a.k yönetime girdiğinde hisse 30 dolarken 100 dolara çıkacak diyenler vardı.
    en sağlam hisselerin sportifler olduğunu, feneree girip uzun vade beklemeyi tavsiye ediyorlardı.
    ölümüne bedelliyi savunuyorlardı.
    kimdi bunlar acaba?
    bedelli haberi gelince hepsi geri gelir muhtemelen. kağıdın 1,5 dolardan 5 dolara gideceğini iddia edip, inanmayanlara hakaret ederler.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir. Tamamı kafadan salladığım şahsi paylaşımlardır.

5. gelecek hafta cuma inşallah bir hareket olur. 4 saatlik grafik bayrak formasyonunun sonunun bu tarih olduğunu gösteriyor
    yatırım tavsiyesi değil sesli düşüncedir.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.. Yatırım tavsiyesini profosyenel yatırım danışmanları dışında kimseden almayınız..

6. a1 dun aldigi tum mali bosaltiyor 280 binden 40 bin falan kaldi

7. 10.60 kademesinde 325 bin

8. ali koc ne yapiyor acab hisse yerlerde surunuyor çop seviyesinde. hisse tamaen sahipsiz gunlukculer boka cevirdi hisseyi.. a1 satti simdide dusurmek icin herseyi yapiyor

Sayfa 185/624 İlkİlk ... 85135175183184185186187195235285 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •