Sayfa 324/621 İlkİlk ... 224274314322323324325326334374424 ... SonSon
Arama sonucu : 4966 madde; 2,585 - 2,592 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Rider Yazıyı Oku
    Bundan sonrası ne olur sizce? Uzun zamandır kağıdı böyle kırmızılarda görmemiştim
    Buradan alıp para kazanacağım diyen varsa gıtsın başka çöplukte oynasın..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

2. borsanın tüm heyecanı gitti. hangi kağıtları seyredeceğiz. yok mu kimsede 15-20 milyon avro tavana kitlese tekrar

3. Ne heyecanlı hareketler, kalp mi dayanır

Para tekniği yapar.

4. Geçen seneki t.s. ile bu sezon başı fenerin borsadaki hareketi nasılda benzerlik gösterdi arkadaşlar farkındamısıniz...
    Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasasi Kanunu md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ilgili maddeleri kapsaminda tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir...yatırım danışmanlığı icerisinde degerlendirilemez . yatırım tavsiyesi icermez....KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

5. Pandemide hisse 6 45'i görmüş. Mr.Spack ortalama 8 liradan toplamış olsun 10 mil. Lot.
    Ödesin 80 milyon tl.
    Bugün hisse 54.15'i görmüş.
    Endüşükten versin, 44.32 ye. 1.8 mil.lot.
    İşte maliyet çıktı. Kalan 8.2 milyon Lot olduğu gibi kar.

SM-J810F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by ATAKAN-BJK Yazıyı Oku
    üstadım ts 0,90 kuruşdan 9 liraya on kat gitti orta vadede....

fenerin dip fiyatı pandemide 6 civarı idi dipten yakalayan şanslı varsa üç kat gitti ve haalen yolu açık.....

geçen sezon ts yılı olmuştu hisse adına.....

yeni sezon hisse ve futbol adına fener yılı olabilir diye düşünüyorum...........

portföyde çok ucuz kaldıkları için g.s. ve bjk de var...........

Y.T.D
    Anlatmak istediğim tam da buydu aslında işte......t.s. dipten on kat gitti...fenerde on kat gitti....6 lardan 54 e geldi...bereket versin..geçen sene t.s. dan bu sezon erken fiyatlama yapan f.b..den çok güzel kazanmak nasip oldu....fenerin lig de yolu açık olsun.....sporları gs ve bjk dahil portföyden silip..haalen ucuz olan bist 30 temel teknik temettü veren hisselerle yola devam edeceğim inşallah.....sporlar dip yapana kadar bakmam daha...

Tüm fenerli arkadaşlara selamlar bol kazançlar .lig de yolunuz açık olsun....
    Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasasi Kanunu md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ilgili maddeleri kapsaminda tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir...yatırım danışmanlığı icerisinde degerlendirilemez . yatırım tavsiyesi icermez....KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

7. atakan abi, geçen yazdım mı yazmadım mı, yazdım da sildirdiler mi bilemiyorum .Makam şöförümü yıllık izninde iken virüsden kaybetmişiz, dün defin işlemleri vardı. son vazifemizi yaptık. fabrikada 10-15 civarında işçi 14 gün rapor aldı. ben de özel tahlile müracaat ettim. bütün işçilerin tahlilini yaptırtıyorum. kafam epey karışık. velhasıl tsporun herkes bir liradan 6 ya katladığından bahsediyor. tspor zaten 10 lira değil miydi. orada iken taraftar ve patronlar ellerini ceplerine attılar. yani 10 lirada iken yardım ettiğimiz tspor 1 liraya düştü. kimse 10 lirada olduğunu hatırlamıyor.

8. Arkadaşlar merhaba, şuan taban oldu ve satış durdu sanırım. Peki yükselme olmazsa satış olmaz mı bugün?
    Birde kademe analizinde alış emirleri görüyorum. Bu hisseyi artı yönde etkilmez mi? Bilgilisi olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Bu kadar yükselişin ardından aniden taban gören hisseye nasıl bu kadar alış emri giriyorlar?

Sayfa 324/621 İlkİlk ... 224274314322323324325326334374424 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •