Sayfa 583/620 İlkİlk ... 83483533573581582583584585593 ... SonSon
Arama sonucu : 4957 madde; 4,657 - 4,664 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

1. FENER baştan sona algıdır!
    Dün uçtu, bugün s...ar!
    KY da arkasından bakar!
    Bu Fener, İsmail hocayı çok arar!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,260
     Alıntı Originally Posted by BEŞİROĞLU Yazıyı Oku
    FENER baştan sona algıdır!
    Dün uçtu, bugün s...ar!
    KY da arkasından bakar!
    Bu Fener, İsmail hocayı çok arar!
    23 olan fiatı neden 50 üstüne çıktı hala anlamış değilim,üstelik devler ligindende elendi

3. Teşekkürler Ali Başkan ve arkadaşlarına ,

ligin güçlü takımlarından Ümraniyespor karşısında takımın hayranlık uyandıran mücadelesi sonucu 3-3'lük bir skorla , " 1 " puan kaptıı...

Ali başkan bu büyük başarıda maçın hakeminin de rolu olduğunu vurgulayarak ayrıetten saydırmış...

Gözlemcilere göre ligin başı böyle ise sonuda başı bu şekilde hep başarı ile dolu olacağı kesin gibi...

Gırgır bir yana dün marmararyda 2 aile 4 çocuk (en büyüğü 12 ola gerek)tümü hamımları da dahil , Ali Başkan ve arkadaşalarıca, Fenerium'da satılan o tatlı fiyatlı elbiselerle şen şakrak gidiyorlardı...

Umarım bizim gibi beraberlik ,yenilgi hezimetlerine alışmak zorunda kalmazlar...

Diğer sportifler tavan giderken,bir beraberlikle ölmedin ya,,bir sportif başarı halinde yine çıkar bu.
    İlk hedef perşembe tur atlamak.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

5.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    23 olan fiatı neden 50 üstüne çıktı hala anlamış değilim,üstelik devler ligindende elendi
    Refaba iyice tembele sardin dostum. Bi onceki sayfada niye cikti anlattik. Oyun var oyun.

Bu arada dayanamadim kumar tarafi agirmi basti nedir bi miktar 50 kusurlerden mala girdim. Trade amacli bu hafta uc bes bisi kar gorursek satip cikicam. Ali Koc ve Fener yine her zamanki gibi yaniltmadi. Kendilerini kutluyorum. Hisse fiyatimiza kafa yorman. Spek efendimiz ve amaneleri uc ay evvel stad karsisindaki meyhanedeki adi bende sakli bulusmada anlasilan konu olan; bu yil samp bize verildi, ky uyanmadan hisseyi once 60 sonraki samp ucusuyla fiyatda belirterek 120 ye vuralim demeye devam etsinler. O zaman da onlara dedigim gibi simdi ulu orta tekrar hatirlatalim. Yoksa refaba ve diger arkadaslar gibi bu hisse niye gitti demeye devam edilecek:

FENERin BASINDA ALI KOC oldugu muddetce basarili olmasi durumunda CUMHUR REISI ADAYIDIR. BU SECIM OLMAZ SONRAKI SECIM. Fener de basarisizligi en azindan halkin karsisina basarili bi aday olarak konulmasina ornek oluyor. Bu arada bu konu Ali Koc tarafindan yillardir reddedilse bile Aziz Yildirim tarafindan zamaninda bulundugum
    bir ortamda dillendirilmisti. Cumhur Reisi de bu goruste. O hesap ha cumhur reisi artik bundan bi halt olmaz. Yaziktir gunahtir Fenerde 10 seneyi devirecek cocuklar samp gormedi hesabi gecen seneki ts demogosi gibi olursa bi ihtimal samp verilebilir ama yuzde 1 ihtimal bile cok.

Herneyse gelelim hisse niye artiyora. Sampiyonluk matematiksel devam ediyorken. Ikincilige cikarken gecen sene 23 lerde dolanan 30 lari kendine yuva yapan hissemiz. Olu sezonda spek efendilerin dedigim lokasyondaki toplantisi sonrasi samp ligi elemelerine kadar 50 kusurlere getirildi. Samp liginden elendi daha alti ay once 20 olan hisse dusmuyor. Kardesim sen samp ligi icin gelmedinmi ne ayaksin. Ikinci lig takimi umraniyeden penalti ile maci zor aliyor. Taban yemeyi birak 50 uzerinde. Demekki spek efendi ahdine sadik. O zaman bizede ky kardeslerimin kafasindaki bu muammayi aciga cikarmak duser.

Sonuc bu yil basarili olursa daha bi primli. Lig dusmeye bile oynasa az primli hisse belirttigim noktalara gitme istahini iceriyor.

Yatirim Tavsiyesi degildir

6.  Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku
    Refaba iyice tembele sardin dostum. Bi onceki sayfada niye cikti anlattik. Oyun var oyun.

Bu arada dayanamadim kumar tarafi agirmi basti nedir bi miktar 50 kusurlerden mala girdim. Trade amacli bu hafta uc bes bisi kar gorursek satip cikicam. Ali Koc ve Fener yine her zamanki gibi yaniltmadi. Kendilerini kutluyorum. Hisse fiyatimiza kafa yorman. Spek efendimiz ve amaneleri uc ay evvel stad karsisindaki meyhanedeki adi bende sakli bulusmada anlasilan konu olan; bu yil samp bize verildi, ky uyanmadan hisseyi once 60 sonraki samp ucusuyla fiyatda belirterek 120 ye vuralim demeye devam etsinler. O zaman da onlara dedigim gibi simdi ulu orta tekrar hatirlatalim. Yoksa refaba ve diger arkadaslar gibi bu hisse niye gitti demeye devam edilecek:

FENERin BASINDA ALI KOC oldugu muddetce basarili olmasi durumunda CUMHUR REISI ADAYIDIR. BU SECIM OLMAZ SONRAKI SECIM. Fener de basarisizligi en azindan halkin karsisina basarili bi aday olarak konulmasina ornek oluyor. Bu arada bu konu Ali Koc tarafindan yillardir reddedilse bile Aziz Yildirim tarafindan zamaninda bulundugum
    bir ortamda dillendirilmisti. Cumhur Reisi de bu goruste. O hesap ha cumhur reisi artik bundan bi halt olmaz. Yaziktir gunahtir Fenerde 10 seneyi devirecek cocuklar samp gormedi hesabi gecen seneki ts demogosi gibi olursa bi ihtimal samp verilebilir ama yuzde 1 ihtimal bile cok.

Herneyse gelelim hisse niye artiyora. Sampiyonluk matematiksel devam ediyorken. Ikincilige cikarken gecen sene 23 lerde dolanan 30 lari kendine yuva yapan hissemiz. Olu sezonda spek efendilerin dedigim lokasyondaki toplantisi sonrasi samp ligi elemelerine kadar 50 kusurlere getirildi. Samp liginden elendi daha alti ay once 20 olan hisse dusmuyor. Kardesim sen samp ligi icin gelmedinmi ne ayaksin. Ikinci lig takimi umraniyeden penalti ile maci zor aliyor. Taban yemeyi birak 50 uzerinde. Demekki spek efendi ahdine sadik. O zaman bizede ky kardeslerimin kafasindaki bu muammayi aciga cikarmak duser.

Sonuc bu yil basarili olursa daha bi primli. Lig dusmeye bile oynasa az primli hisse belirttigim noktalara gitme istahini iceriyor.

Yatirim Tavsiyesi degildir
    50 kusurlerden aldigim Fenerleri 52.95 ten yaklasik yuzde 5 karla ciktim. Sporlar lig basinda gecen senede boyle primliydi. Sonraki haftalarda kaziga oturtular. Bu fiyatlardan trade etmek amacli firsati yakaladinmi girip. Bir iki gun yada hafta kalip cikmak mantikli.

Fener ozelinde belirttigim grubun tahtayi dinc tutmasi devam ediyor. Riski goze alanlar ilk hedef 60 sonrasinda samp yarisi icinde kalabilirse 120 deneyebilir.

7. Bu sene ne olur göreceğiz ama Avrupa’da başta ülke puanı adına sürekli pointleri toplayan takım FB.parreia göre fark şimdilik hoca ıskartaları Avrupa da iyileri lige kullanıyor.sanki yavaş yavaş Avrupa’da da bir imaj yenileme hatırlama hatırlanma süreci başladı gibi.2 forvet çekerse JJ kim ne derse dedin ligin en kariyerli en baba antrenörü
    Yukarıda 120 yazan arkadaş eğer şampiyonluğu bir gün primleyecekse =endeks@kur@emlak@emtia :ortalamasına göre sanki 200 ve üzeri görülmeli diyorum
    Ytd

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8. FENERBAHÇE - ADANA DEMİRSPOR Maçı ve Tribünlerin Hikayesi | Saha İçi ve Dışı
    https://www.youtube.com/watch?v=d5vf4Fv33os
    Heikenashi.

Sayfa 583/620 İlkİlk ... 83483533573581582583584585593 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •