Sayfa 547/619 İlkİlk ... 47447497537545546547548549557597 ... SonSon
Arama sonucu : 4947 madde; 4,369 - 4,376 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku
    Gene dayanamadin bakiyorumda. Hani yaza kadar bekleyecektin. Benimde gozume fener takildi bugun ama girme ne isin var elin kasinmasin dedim. Durduk yere basimiza is almayalim.
    ağa,
    tspor zaten vardı daha önce yazdım zararda diye satmamıştım , iki tavanla kar getirdi hala satmadım bişeyler olacak sanki..
    sergen daha dünkü çocuk , tarator paket yapar gönderir onu dedim kendi kendime..
    ahahaha
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

2. GS-BjK maçı yok mu neden bu kadar düşüyor böyle.Tamam Bjk şampiyon ama son bir yukarı daha yapması gerekmez mi?Ytd

3. Bence fener düşmesinin nedeni 3 çok zorlu maçı olması. Yani şampiyonlar ligi ön eleme de tehlikede. 2 düşmemeye oynayan takım ve efsane Sivas. Sivas haftalardır kaybetmiyor. Emre'nin takımını bu üç maçta göreceğiz. Derbi her türlü bize yarar ama bizim takir takir oynayıp kazanmamız lazım.erzurum maçının 2. Yarısı gibi oynarsak Sivas bizi dağıtır. Ama net futbolla Sivas'ı da yenersek geleceğe dair mükemmel izlenim oluşur. Hisse 23 ten aşağı inmez bence. 10 TL bekleyenler 20 yıl beklese yine gelmez. Ancak bolunurse gelir. İrfan Can Kahveci������

Alıntı Originally Posted by TC MEHHAM Yazıyı Oku
    Bence fener düşmesinin nedeni 3 çok zorlu maçı olması. Yani şampiyonlar ligi ön eleme de tehlikede. 2 düşmemeye oynayan takım ve efsane Sivas. Sivas haftalardır kaybetmiyor. Emre'nin takımını bu üç maçta göreceğiz. Derbi her türlü bize yarar ama bizim takir takir oynayıp kazanmamız lazım.erzurum maçının 2. Yarısı gibi oynarsak Sivas bizi dağıtır. Ama net futbolla Sivas'ı da yenersek geleceğe dair mükemmel izlenim oluşur. Hisse 23 ten aşağı inmez bence. 10 TL bekleyenler 20 yıl beklese yine gelmez. Ancak bolunurse gelir. İrfan Can Kahveci������
    tahta sahipli gençlerbirliği maçından sonra bunu bir kez daha net gördük, hiç bir fiyata olmaz dememek lazım.

selamlar.
    men dakka dukka

Alıntı Originally Posted by savasC Yazıyı Oku
    ağa,
    tspor zaten vardı daha önce yazdım zararda diye satmamıştım , iki tavanla kar getirdi hala satmadım bişeyler olacak sanki..
    sergen daha dünkü çocuk , tarator paket yapar gönderir onu dedim kendi kendime..
    ahahaha
    cuma birde fener almış olunca insan 90 +5 de yeri göğü yıkıyor gol diye..
    ahahaha

pazartesi + salı ;
    fener ve gsray iki gün tavan..
    jimnastikciler taban..

hiçbir maça üzülmüyorum , tek bir maç var kahrolduğum..
    gençler maçı..
    küme düşen bir takıma kendi sahamızda verdiğimiz 2/1 lik maç..
    bu arada ;
    uzay takımı , hataya 7 tane atan jimnastik noldu bugün..oysa 1 hafta dinlenmişlerdi , nasıl iyi mi böyle ali rıza sergen yalçın..
    neydi o alanyanın teknik direktörü, çağdaş mıydı ; ondan getirelim mı sana..
    yoksa rıza mı verelim sergen abimize..
    beraberlik falan lazımsa eğer..

8.  Alıntı Originally Posted by savasC Yazıyı Oku
    pazartesi + salı ;
    fener ve gsray iki gün tavan..
    jimnastikciler taban..
    Maçlar salı günü ve Fener Sivasla oynuyor.Dolayısıyla salı günü tavan bana çok iyimser geliyor.Pazartesi açılış kesin tavan ama umarım bozmaz.YTD

Sayfa 547/619 İlkİlk ... 47447497537545546547548549557597 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •