Sayfa 422/625 İlkİlk ... 322372412420421422423424432472522 ... SonSon
Arama sonucu : 4995 madde; 3,369 - 3,376 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

1. Erol bulut bu takıma sadece gol nasıl yenir oyun nasıl oynanır bunları öğretmiş fenerbahçe tarihinde kendi sahasında ard arda 3 maçta bugüne kadar 9 gol yememiştir ben öyle hatırlıyorum bunlar bu kafayla şampiyon falan olamaz.aldiklari para haram olsun...ytd

2. Ya erol bulut futbolcuykende iyi değildi ki ulan bu yılmaz vuralı niye getirmiyolar anlamıyorum eroldan 100 kat daha iyidir enteresan pazartesi fener şelale en az yüzde 6 aşağı YTD

3.  Alıntı Originally Posted by temelreisim Yazıyı Oku
    Fenerbahçe katıldığı Avrupa turnuvalarında başarılı sonuçlar alıp, ülke puanına katkıda bulunuyordu.

Şampiyonlar ligi Çeyrek Final, Uefa yarı finaller, vs vs .. battı bitti denilen dönem de dahi Avrupa gruplara kalıyordu.

Son 10 yılda, Fenerbahçeyi bitirelim derken aslında Türk Futbolunu bitirdiler..

Son 10 yılda, Fenerbahçe ligde şampiyon olmasın, Avrupa gitmesin diye her türlü önü kesildi, kumpaslar yapıldı, cezalar verildi.

Sonuç ortada, seneye şampiyon olan, Şampiyonlar ligine direkt takımımız gidemeyecek.

Avrupada en çok katkı veren takımımız Fenerbahçeyi bitirelim derken aslında Türk Futbolunu bitirdiler..

Son 20 yılda, Fenerbahçe hariç, diğer takımların, Avrupa performansı fiyasko
    Reis bu fener son on yılda ne zaman güzel futbol oynadıki.öyle bır futbol oynarsınkı yenilsen bıle herkes alkışlar senı.. Oynadığı futbol içler acısı..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

4.  Alıntı Originally Posted by Kara51 Yazıyı Oku
    Ya erol bulut futbolcuykende iyi değildi ki ulan bu yılmaz vuralı niye getirmiyolar anlamıyorum eroldan 100 kat daha iyidir enteresan pazartesi fener şelale en az yüzde 6 aşağı YTD
    geçen yıl da 8 tl den 17 tl yi görüp mart ayında kötü gidişe bağlı olarak tekrardan 7.6 ya düşmüştü. dejavu gibi olursa şaşmam. Bu sene de sezonun açılışıyla kadro yapısına bağlı olarak 14 tl den 54 tl yi spekülatif olarak görüp 33 lere demir atmıştı. bir kaç hafta daha kötü gidiş olursa yine 14 lere gelirse şaşmam. Bu lig daha çok su götürür. ytd.....

bu mac direkt olarak erola yazar , hisseden yatirimciyi silkelemek icin mac veriyor bunlar..
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

6.  Alıntı Originally Posted by savasC Yazıyı Oku
    bu mac direkt olarak erola yazar , hisseden yatirimciyi silkelemek icin mac veriyor bunlar..
    enteresan bir tespit, yani kulüp maniplasyon mu yapıyor diyorsun. Yani hisseden para kazanmak için şampiyonluktan mı vazgeçiyorlar diyorsun. Bu yazdıklarına sen bile inanmamışsındır!!!!

bjk macinda lemos bu mac tisserand mac veriyor , arkasi donuk adama penalti yaptiran libero mu olur mk..
    ikinci gol desen akillara ziyan , sosa yedek ve mert hakan ilk 11 oylemi..
    ilk golu yaptiran tisserand o dakika oyundan cikar yerine Gustavo gecer sosa orta sahaya gdcerdi..
    erol bugun biraksin bence..
    biz TV den goruoz mk sen kenardan oyunu okuyamion

Alıntı Originally Posted by akın adanalı Yazıyı Oku
    enteresan bir tespit, yani kulüp maniplasyon mu yapıyor diyorsun. Yani hisseden para kazanmak için şampiyonluktan mı vazgeçiyorlar diyorsun. Bu yazdıklarına sen bile inanmamışsındır!!!!
    1 macta sampiyonluk mu gitti , baska biseyler var
    yarin alanya bjk berabere bitsin 1 puan fark var

Sayfa 422/625 İlkİlk ... 322372412420421422423424432472522 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •