Sayfa 12/620 İlkİlk ... 210111213142262112512 ... SonSon
Arama sonucu : 4957 madde; 89 - 96 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

Alıntı Originally Posted by savasC Yazıyı Oku
    yine yazıyorum tekrar yazayım..
    tandem sıkıntılı , gel şu inadindan vazgeç sadık / serdar tandemini dene hoca..
    sol açıkta devşirme oyuncu ile olmuyor , sağ kanat desen Allah a emanet..
    hele tekrar penaltısı ve ardından tandemi bozup orta saha kontrolünü de rakibe verdin , nasıl bir taktik anlayis akıllara ziyan..
    maçın bı kaç kırılma anı var , kruze atsa o golü rakip açılacak kabak çiçeği gibi 4 luk 5 lik olacak yok olmuyor..
    serseri bı top dönüşünde gol oluyor, akıllara ziyan..
    penalti tekrarı ise komedi..
    birak bu ülkeyi dünyada penaltı atılmaz o zaman bu tekrar pozisyonlarında..
    hakem bildiğin tembihli çıkmış , özgüven sıfır , penaltı tekrarını sen yaptiracaksin var sistemi değil..
    gozunun önünde oluyor perde mi indi mk gozune de gidip var incelemesi yapıyorsun..
    eyyamin kralı..
    madem devam kararı verdin, tertemiz golü de vereceksin , devam diyeceksin var hakemlerine..
    psikolojik olarak takım çöktü zaten o karardan sonra, hatalı değişiklikte goztepeye açık alan yarattı, bı halt oynadiklarindan değil..
    bu beraberlik ersun hocaya yazar , hakem ne kadar kötü olursa olsun bu maçı kazanacaksın..
    neyse hisse önümüzdeki hafta yukarı trendine devam edecektir , genclerbirligi maçı ile tekrar bir çıkışa geçecektir takım..
    ytd
    aklin yolu bir..
    emre alternatifsizligine alternatif bulunursa olacak bu is..guzel gunler gorecegiz, gunesli gunler..
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

Alıntı Originally Posted by Hakuro San Yazıyı Oku
    Nihayet aranızdayım, fanlarım mesaj kutumu doldurmuş, herkese cevap yetiştiremiyorum kusuruma bakmayın.

Hisse pazartesiden itibaren Sivas bozgununu satın almaya başlar. Cumaya kadar tozunu attırırlar diye tahmin ediyorum.

Yatırım tavsiyesi değildir.
    cok rahat bir galibiyet alacagiz duygusu hakim bende, nedensiz bir sekilde..
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

3. Gecen haftada yazmistim. Fener gelecek 10 hafta 10da 10 yapacak diye. Artik ligde ruzgarin yonu degisti. Artik deplasman ic saha farketmez. Hakemlerin oyunlari, gereksiz kirmizi kartlari minimumda tuttuldugu takdirde artik hicbir takim ne iceride nede deplasmanda karsimizda duramaz

Alıntı Originally Posted by Hakuro San Yazıyı Oku
    Nihayet aranızdayım, fanlarım mesaj kutumu doldurmuş, herkese cevap yetiştiremiyorum kusuruma bakmayın.

Hisse pazartesiden itibaren Sivas bozgununu satın almaya başlar. Cumaya kadar tozunu attırırlar diye tahmin ediyorum.

Hoş geldin sayın Hakuro hocam.

Desene hissenin dedeleri toplanıyor.

grand hoca ve doktor gelirse ekip toplanır.

Herkes kemerleri bağlasın.

YTD.
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR !

5 gol attık her gol için 1% yaparlar mı bu hafta ?

YTD.
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR !

6. 1 aydır saha skorlar içaçıcı değildi. Tahta 15-17 arasında dengelendi. İsteselerdi skorlar kötü deyip daha da aşağılara basarlardı.
    Burdan çıkarımım, demek ki tahta sahipli, Ağalar daha bekliyor, Patronun hedefleri daha yukarılar. Bu hafta güzel oyun güzel skor geldi.
    Bu tabela ancak teknikçilerin flama çanak çömlek şekillerini tamamlar orda da max.22 ler görünüyor.
    Lakin özel ve güzel haberler , Fenerolun tekrar başlaması , mahkeme kararı gibi ya da yapılandırma gibi bi kaç haber 22 lerin üstüne yeni hedeflere ufuk açar. Bu arada şahsen Sivas maçından nedense çok umutluyum))) herkes en iyi beraberlik bekliyor ben galibiyet bakalım kısmet. Rakibin en iyi topçusu beyni bizim maçta cezalıymış.

7.  Alıntı Originally Posted by borsakartali Yazıyı Oku
    5 gol attık her gol için 1% yaparlar mı bu hafta ?

YTD.
    Hocam ciddi olarak rica ediyorum burayı tekrar kıraathane geyikleri ile doldurmayın
    Kendi caoımıza göre yatırımımız var ve burayı bilgi alışverişi için takip etmeye çalışıyoruz

Alıntı Originally Posted by işinaslı Yazıyı Oku
    Hocam ciddi olarak rica ediyorum burayı tekrar kıraathane geyikleri ile doldurmayın
    Kendi caoımıza göre yatırımımız var ve burayı bilgi alışverişi için takip etmeye çalışıyoruz
    İkazınıza tebrikler. Artık daha seviyeli yorumların mekanı olmalı burası. Diğer türlü içi boş geyik sohbetlerinin döndüğü yerler var.

Sayfa 12/620 İlkİlk ... 210111213142262112512 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •