Sayfa 582/618 İlkİlk ... 82482532572580581582583584592 ... SonSon
Arama sonucu : 4941 madde; 4,649 - 4,656 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

1. Arkadaslar spor hisselerinden Allah tan bi mani olmaz ise ocak ayina kadar cikmis bulunuyorum.

Yeniden alim yapinca yazarim. Yaz aylari bunlarin klasik yatay aylaridir normalde ama bu yil anormal hareket var.

2. Daha once de bahsetmis oldugum eniste bizi niye optu hareketleri devam ediyor. Altinda da fol yok yumurta yok.

Bu sekilde alimlar devam ederse ilk olarak 60 tl ve devaminda sezon icinde Fener in liderlige guresmesi durumunda 120 tl ler gundeme gelir.

Burak arkadasimiz dediydi dersiniz. Zamaninda bedelli sonrasi 8 tl den 40 kusure de bu sekilde sebebsiz yere gelmisti hemde yaz aylarinda olu sezonda. Endeksin satis yedigi spek hisselerin bile kafayi dogrultamadigi bu gunlerde Fener e alim geliyorsa demekki ayni senorya devreye kondu.

Elinde Fener bulunduranlar bu riske girip sezon sampiyonu aciklanmadan oncesine kadar tasiyabilir. Elinde olmayanlar ise Suriye operasyonu sonrasi endeks ve hisseler dib yiyince kendi risk istahlarina gore sermayelenebilir. Suan icin satis taraftari degilim, evvelki yazdiklarimin uzerini cizdim. Cunku endeks ve tum hisselerin davranisa ters hareketler goruyorum. Bu yilda o seneki grubun calismasi var gibi.

Yalniz o gruba bi sozum olsun:

SECIM ONCESI ERDOGAN, ALI KOC UN BASINDA OLDUGU FENER IN SAMPIYONLUGUNA IZIN VERMEZ. Bu yil futbol tamamen birilerinin eline gecti tff dahil. Yalniz tek istisna Kilicdaroglu tavan adayiyim der. Sampiyonluk tarihide aday aciklama tarihinden sonra olursa bi ihtimal belki ama yinede Ali Koc a karsi gelen hirsin onune gececegini dusunmuyorum.

Ha hisse 120 tl olurmu olur. Hesabinizinona gore yapin. Sen ne yaptin derseniz. Elimde suan hisse cok cok az var. esasinda 40 tl ler civarindan bi miktar alayimmi diyordum ama dikkatimi ceken hisse nette de yazdigim diger hisselerden aldik o zaman. Dedigim uzere kalanlara bol kazanclar. Bu yil yatirimciyi uzmeyecek gibi.

3.  Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku
    Daha once de bahsetmis oldugum eniste bizi niye optu hareketleri devam ediyor. Altinda da fol yok yumurta yok.

Bu sekilde alimlar devam ederse ilk olarak 60 tl ve devaminda sezon icinde Fener in liderlige guresmesi durumunda 120 tl ler gundeme gelir.

Burak arkadasimiz dediydi dersiniz. Zamaninda bedelli sonrasi 8 tl den 40 kusure de bu sekilde sebebsiz yere gelmisti hemde yaz aylarinda olu sezonda. Endeksin satis yedigi spek hisselerin bile kafayi dogrultamadigi bu gunlerde Fener e alim geliyorsa demekki ayni senorya devreye kondu.

Elinde Fener bulunduranlar bu riske girip sezon sampiyonu aciklanmadan oncesine kadar tasiyabilir. Elinde olmayanlar ise Suriye operasyonu sonrasi endeks ve hisseler dib yiyince kendi risk istahlarina gore sermayelenebilir. Suan icin satis taraftari degilim, evvelki yazdiklarimin uzerini cizdim. Cunku endeks ve tum hisselerin davranisa ters hareketler goruyorum. Bu yilda o seneki grubun calismasi var gibi.

Yalniz o gruba bi sozum olsun:

SECIM ONCESI ERDOGAN, ALI KOC UN BASINDA OLDUGU FENER IN SAMPIYONLUGUNA IZIN VERMEZ. Bu yil futbol tamamen birilerinin eline gecti tff dahil. Yalniz tek istisna Kilicdaroglu tavan adayiyim der. Sampiyonluk tarihide aday aciklama tarihinden sonra olursa bi ihtimal belki ama yinede Ali Koc a karsi gelen hirsin onune gececegini dusunmuyorum.

Ha hisse 120 tl olurmu olur. Hesabinizinona gore yapin. Sen ne yaptin derseniz. Elimde suan hisse cok cok az var. esasinda 40 tl ler civarindan bi miktar alayimmi diyordum ama dikkatimi ceken hisse nette de yazdigim diger hisselerden aldik o zaman. Dedigim uzere kalanlara bol kazanclar. Bu yil yatirimciyi uzmeyecek gibi.
    Ali koç olayı değilde, 7 yıl oldu bu 8.yıl fb şampiyon olmalı istatistiklere göre, alikoçda şampiyınluk hocası getirdi kadrosunuda kuruyor, onlarda buna oynuyor. Ha tutmazsa da işler terse döner ama önceden sahnede yerlerini alıyolar.

SM-A525F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by freshwind Yazıyı Oku
    Ali koç olayı değilde, 7 yıl oldu bu 8.yıl fb şampiyon olmalı istatistiklere göre, alikoçda şampiyınluk hocası getirdi kadrosunuda kuruyor, onlarda buna oynuyor. Ha tutmazsa da işler terse döner ama önceden sahnede yerlerini alıyolar.

SM-A525F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Once den sahne alinirda bu kadar da onceden alinmasi bedelli sonrasindaki oyunla aynidir.

Her neyse Erdogan basta, Ali de diger basta oldugu surece sampiyonluk isi sampiyonlar ligini kazanmaktan zordur gozumde.

Fener forumunda cok uzun yillardir yaziyorum. Ali Koc un ilk kazandigi gunde aynisini soylemistim. Bugunde aynisini soyluyorum. Fener in sampiyonlugunu istiyorsa ve cani gonulden de Fenerli ise biraksin Feneri. Yada Erdoganjn kaybini bekleyecek.

Yalniz 20 gundur bende baska yazan yokken son update ime bu ne hiz hemen cevap geldi.

Dedigim uzere alim istahi devam ederse 60 tl ilk direnc. Kirmasi durumunda 120 tl sezon icinde goruruz gibi. Sampiyonluk alinsada alinmasada lig bitiminde 60 tl destek olarak calisir artik 2023 te ve sonrasinda.

5. Oyuna gel oyuna. Off sezonda ky da mal yokken bastilar yukari. Ay basinda da belirttigim uzere ilk hedef 60 tl.

Seson icinde 120.

Ytd

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,211
    Değişik,değişik insanlar gelmiş buraya,hisse 23 iken neredeydiniz ?

7. Tahta yapicimiz hadi bakalim tahtaya destegi atacakmisin yoksa pesmi diyeceksin. Bu sene samp olacagiz hesabi hisseyi olu sezonda goturmeyi biliyordun. Tokati yedin bu gece bakalim nasil cikartacaksin.

UEFA, 'Putin' tezahüratı nedeniyle Fenebahçe hakkında soruşturma başlattı - TRT Haber

Geri z.........yeyin cezayı şimdi,,adam olmaz bunlar.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

Sayfa 582/618 İlkİlk ... 82482532572580581582583584592 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •