Sayfa 108/617 İlkİlk ... 85898106107108109110118158208608 ... SonSon
Arama sonucu : 4933 madde; 857 - 864 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Ebulzurna Binborazan Yazıyı Oku
    Evet arkadaşlar. Fener hissesi uzun bir zaman dilimi sureci iceridinde dar ve kayıplar ysparak süre gelen bir sıkıntılı formasyonun varlığina işaret eden grafiklerin varlikları nedeni ile suratla arada kslan boşluğu doldurmak isteyecektir düsuncesindeyim. Ortalamaların aksine yapmayi düşundüğu yukselisi yinede yapmak gayreti vermesi bize bu hissenin geniş zaman dilimine yayılan futbolun basarisi ile alaksli bir durum olduğu fikrini vermesi açisindan bu tespitlerime dayanarak yarın oynanacak fb gs macinin hisse uzerinde bir baski olusturacagi kanisi tasimamakla alakali ustun futbol aynamak arzusu futbolcularda düsen konfosyoner sıkintilari es gececegini belirtmekle birlikte yinede hissenun onunun yukselişlere kapali bir formasyon icerisinde olmadiğini sizlere belirtmek gorevinde olduğumu hatirlatmak maksadi ile yeniden 22.400 seviyesinden gelen sert satıslarin telafisi ancak son sampiyon oldugunda 105 teleden gelen uzun dususun ne sekilde sonlanip veya sonlanmadigini anlamak icin grafigin ana direnj ve destek seviyelerini bilmekte yarar oldugunu hatirlatmsk isterim. Analiximi burada bitirmek istiyorum. Herkese iyi hafta sonlari dilerim.

Analizci
    Ebulzurna Binborazan
    İmza

Bu nasıl bir yazı dalgamı geçiyorsunuz

2.  Alıntı Originally Posted by Speed78 Yazıyı Oku
    Bu nasıl bir yazı dalgamı geçiyorsunuz
    Ne dalgasi 10 yildir bekledigim lotlar var. 105 tlden, ayni seviyeye gelecek insallah. Bolundu bu arada para yatirdim. iki gun once butun hisselerimi satim tek fener aldim. Bugun Trsbzon msglup insallah. Yarin gsyi yenecegiz insallah. bir ay sonra bu formda beni kimse bulamaz. Sizde varsa feneriniz insallah kazanirsiniz. Bu arada ben uxunyuyle doyliyryim borsada hic kazanamadim hrp kaybettim. Tek guvendigim Fenerbahce koyu fenerliyim ayni zamanda. Simdiden dua ediyorum yensin gsyi. Yenecekte Allahin izniyle. Hep beraber kazanacagiz.

3. Once slogan attim. moral olsun diye, saygideyer arkadasin biri formu bos yere isgal etme bildigin bir sey varsa yaz diye beni uyardi. Bende ilk defa tecrubelerime dayanarak Fenerin teknik analizini yaptim. Hatam olmussa afola

4. Bu hafta Galatasaray yenemezsek Ali Koç 20 yıldır süregelen rekoru yok eden baskan olarak anılacak zaten takım 2 senedi cok kötü Üstüne bir de bu eklenirse vah haline

5.  Alıntı Originally Posted by TC MEHHAM Yazıyı Oku
    Bu hafta Galatasaray yenemezsek Ali Koç 20 yıldır süregelen rekoru yok eden baskan olarak anılacak zaten takım 2 senedi cok kötü Üstüne bir de bu eklenirse vah haline
    Merak etme kardas rahat yeneceğiz insallah

6. bazıları çift derbi oldugunu unutuyor . Bugun küçük yarın büyük derbi . Duaları yarına saklamayın bugün bjk yensin yarın fener . Neden cumartesi dediğime gelince , Trabzon puan kaybedecek .Bjk de çok gidecek adam var . Teknik diröktör yeni geldi oyuncular topun ağzında fb de yönetim ali koç , tekniktröktör , oyuncular hatta top toplayıcı bile yeri garanti değil . Ali koç ne dedi bıçak kemiğe dayandı . Aklıma bir fıkra geldi . Buda Ali ağaya gitsi .hepinizin bildiği T.Ö.P .Nedir bu Teneli öpme parası . Temel otele gider gece konaklar sabah kalkar hesap ödeyecek . Oda parasının 3 katı fiat ister muhasebeci . Nedir bu der temel ? İşte efendim sauna parası .,Temel : ben savunaya girmedimki . Muhasebeci :sauna sabaha kadar açıktı girseydiniz efendim . Temel : bune der bu hamam parası . Temel : ben hamama girmediki der . Muhasebeci Bey efendi hamam sabaha kadar yanıyordu girseydiniz der . Temel muhasebeciye derki ver şu kalemi kağıdı . Muhasebeci verir , Temel T..Ö. P yazar ve bu fiatınıda yazar muhassebeciye uzatır . Muhasebeci bu nedir efendim . Temeli Öpme parası . Muhasebeci .beyefend biz sizi öpmedikki .Temel sabaha kadar burdaydım .ÖPEYDİNİZ . Der .
    Ey Ali Koç . Kayseri ordaydı , Malatya ordaydı , ankaragücü ordaydı , hakeme saldıracağına sağa sola saldıracağına hiç kaybedilmeyecek puanlar kaybeden hocan ve oyuncularına neden şuç bulmuyorsunda sağa sola saldırıyorsun . Oyuncuların iddiamı oynuyorda kayseriye yeniliyorsun . Kayserinin 3 galibiyeti varsa 21 maçta biri fenerbahçe . En çokta yatırmcını öprürdün .

7. TH deli numarası yaparak farklı bir isimle geri döndü galiba

8. Bjk Trabzon maçı başliyor. Bugün Beşiktaşliyim. Aslen Fenerliyim. Allah utandirmassin.

Sayfa 108/617 İlkİlk ... 85898106107108109110118158208608 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •