Sayfa 546/621 İlkİlk ... 46446496536544545546547548556596 ... SonSon
Arama sonucu : 4961 madde; 4,361 - 4,368 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by drheart Yazıyı Oku
    10 altına gelir mi sn hocam? Çok zor gibi duruyor o rakamlar

YAL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    burası borsa klışe bir laf olak ama ınanın doğru söylüyorum 1988 dan beri borsanın içindeyim neler gördüm neler mesela bir tanesini söyliyeyim özal öldüğü günden itibaren borsa tam 1 y hergün düşmüştü allah korusun birşeyler ters gitse ahmet mergen hocamın da dediği gibi 1000 hatta 980 ler bile görülebilir lakin gönlümden geçeni söylek istersem inşaallah ne orakamlar görünsün nede ben bire beş kazanayım millet kazansın devlet kazansın gerisi teferruat öbür tarafa götürenmi var.benim yaptığım paramı dövizde ve faizde depil sadece burada değerlendirmek hele ömrüm boyunca ne dolar ne mark nede euronedir bilmem de almamda ben roma nın osmanlının ne oldupunu bildikten sonra 125 trilyon dolar borcu olan abd nin riskini niye üzerime alayım ya çok konuştum hadi herkese hayırlı ve bol kazançlar dilerim

2.  Alıntı Originally Posted by ayne Yazıyı Oku
    burası borsa klışe bir laf olak ama ınanın doğru söylüyorum 1988 dan beri borsanın içindeyim neler gördüm neler mesela bir tanesini söyliyeyim özal öldüğü günden itibaren borsa tam 1 y hergün düşmüştü allah korusun birşeyler ters gitse ahmet mergen hocamın da dediği gibi 1000 hatta 980 ler bile görülebilir lakin gönlümden geçeni söylek istersem inşaallah ne orakamlar görünsün nede ben bire beş kazanayım millet kazansın devlet kazansın gerisi teferruat öbür tarafa götürenmi var.benim yaptığım paramı dövizde ve faizde depil sadece burada değerlendirmek hele ömrüm boyunca ne dolar ne mark nede euronedir bilmem de almamda ben roma nın osmanlının ne oldupunu bildikten sonra 125 trilyon dolar borcu olan abd nin riskini niye üzerime alayım ya çok konuştum hadi herkese hayırlı ve bol kazançlar dilerim
    94 5 nisan kararlarindan beridir zaten piyasa kendine gelemedi. Kolay kolay da gelecegi yok gibi. Nerde Ozal yillarinin bollugu. Ozledik valla.

3. Tavan olur mu

4.  Alıntı Originally Posted by grand2023 Yazıyı Oku
    Tavan olur mu
    Olur tabi, öyle öyle milleti çoook uzun vadeci yapıyor zaten.

SM-J810F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Bjk çıkarken salağa yatıp, düşerken götünde bitmek

6. Grand hoca geldiyse fenerde hareket yakındır. Kemerleri bağlayıp geri sayıma başlayın... 100/99/98.....
     Alıntı Originally Posted by grand2023 Yazıyı Oku
    Tavan olur mu
    YAL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

fener bu hafta yatay gider..
    tspor iki gündür tavan bende vardı az bişey sportif olarak sadece bu kalmıştı bugün 3.11 /3.30 yaptığım gsrayları tekrar 3.09 dan aldım..
    normalde fener almam lazım lakin içimden bi his böyle yap dedi..
    fener için 10 tl bekleyenler ölüden .. beklesin ; o daha beklentili..
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

8.  Alıntı Originally Posted by savasC Yazıyı Oku
    fener bu hafta yatay gider..
    tspor iki gündür tavan bende vardı az bişey sportif olarak sadece bu kalmıştı bugün 3.11 /3.30 yaptığım gsrayları tekrar 3.09 dan aldım..
    normalde fener almam lazım lakin içimden bi his böyle yap dedi..
    fener için 10 tl bekleyenler ölüden .. beklesin ; o daha beklentili..
    Gene dayanamadin bakiyorumda. Hani yaza kadar bekleyecektin. Benimde gozume fener takildi bugun ama girme ne isin var elin kasinmasin dedim. Durduk yere basimiza is almayalim.

Sayfa 546/621 İlkİlk ... 46446496536544545546547548556596 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •