Sayfa 616/621 İlkİlk ... 116516566606614615616617618 ... SonSon
Arama sonucu : 4962 madde; 4,921 - 4,928 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

1. yarı final değil, final, hatta kupanın alınmasının bile hisseye bir etkisi olmaz. etki derken şöyle % 100 gibi yüksek oranı kastediyorum. yoksa % 15-20 bunlar değil. tabi hisse için beklentiniz bunlar ise. şampiyonluk dahil sportif başarı bu hissede bir beşiktaş hissesi gibi etki yaratmaz. bu hissede en sağlam beklenti başkanlıktır. çünkü seçilecek kişi 3 yıl fb yi yönetecek. kolay değil üç yıl. hissenin yükseliş trendine girmesi için kim başkan olmalı ? bence aziz yıldırım, sadettin saran, ali koç ve diğerleri birleşip hep birlikte tek bir kare içerisinde bir resim verirlerse bu hisse 500 tl olur. bakın 500 tl diyorum. şunun şurasında seçime 3 aydan az bir süre kaldı. bakalım ne olacak. yatırım tavsiyesi değildir.

2. Tam Bir AMK olayı daha...

zaten bekelen birşey...

bazı medyalarda asıl cezanının Fener'e verilmesi gerektiği söyleniyor...

Oyandaıkları maçı adeta cim coma hediye edenler...

yakışır...

daha önce de yazdım benim gözlemim sosyal medyadaki TROL takımları hemen hemen aynı strateji ile ön alanlar - ortam-kamuoyu oluşturanlar hep aynı kişiler çıkarsa şaşırmayacağım...

Ulan 15 gün önceden bu cim comlular havlamaya başlamışlar fenerin trabzonda maçı var diye..

bu taktikler trol takımlarını yönlendirenlerin klasik taktiği...

Daha önce ARAKLI'da takıma suikast yapılmak istenmiş şans eseri hafif sıyrıklarla kurtulunmuştu...

Nerde bu emniyet-teşkilatı-adalet teşkilatı ?

yok...

3. Baskanda yangina körükle gidiyor.Halka acik sirketle ilgili kolay kolay gerceklesmeyecek olayi olacakmis gibi deklare etmesi nedir?.Yarin neredeyse kulupten gonderdigi Aziz yildırım yada yeni aday Sadettin Saran hop ne oluyor kimi kume düşürüyorsunuz derse ne olacak.? Asmak kesmekle olmaz bu isler...

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Simdide bir video izledim ligden cekilme yok ,bunlar duygusal olarak soylenmis sözlerdir diyoYarin sabah da baska sey demezler umarim.

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Ligden çekilirse,Ali Koç bütün maliyeti öder o zaman,,,dünya kadar gelirden mahrum olmak var.
    Bu işler duygusallıkla olmaz,mantıklı olmak lazım.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

6. fenerin değeri 2 milyar dolar diyorlar. koç istedikten sonra bu para onlar için çerez. 25 milyon taraftarı ve dünyanın en tanınmış markalarından biri alt lige düşerse hiç bir şey kaybetmez. önemli olan sürecin iyi yönetilmesi, herhangi bir kaosa ve krize meydan verilmemesi gerekir. ben tff nin ve diğer tarafların geri adım atacağını ve orta bir yolun bulunup fenerbahçenin şampiyonluğa oynayacağını düşünüyorum. yatırım tavsiyesi değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by YATIRIM_UZMANI Yazıyı Oku
    fenerin değeri 2 milyar dolar diyorlar. koç istedikten sonra bu para onlar için çerez. 25 milyon taraftarı ve dünyanın en tanınmış markalarından biri alt lige düşerse hiç bir şey kaybetmez. önemli olan sürecin iyi yönetilmesi, herhangi bir kaosa ve krize meydan verilmemesi gerekir. ben tff nin ve diğer tarafların geri adım atacağını ve orta bir yolun bulunup fenerbahçenin şampiyonluğa oynayacağını düşünüyorum. yatırım tavsiyesi değildir.
    Ali Koc baskan oldugu sureceki bu sozumu Fener ligde lider ve daha Riyadh ve Trabzon krizleri yokken, hersey toz pembe iken, hisse 145 lerdeykende dedim, Yine diyorum, Sampiyon YaltirilMAZ.

Ali Koc birakirsa bi ihtimal sampiyon olabilir. Ligden duseceksede dusmesine izin verilir yine sampiyon yaptirilmaz.

Durduk yere ana muhalefetin basina rakip olmasini istemezler.

Hisse cikar, iner bunlar ayri mevzu.

Bizimkisi sampiyon olabilirmi, olamazmisi? ( siyaseten izini varmi?! )

Ytd

Bugün bayanlar voleybol takımını ve Vargas'ı sahada izledik..
    Teknikte zorlama yoktur..

Sayfa 616/621 İlkİlk ... 116516566606614615616617618 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •