Sayfa 231/618 İlkİlk ... 131181221229230231232233241281331 ... SonSon
Arama sonucu : 4941 madde; 1,841 - 1,848 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

İnanılmaz bir hisse ya gözü hep yukarıda , para dağıtıyo resmen herkese , takım küme düşse 30 lara gider bu hisse...

2. yunanistan ve libya sıkıntısı olmasa pozitif ayrılacağını bile bile verdim.inşallah kötü şeyler olmaz.

3. Trenden erken inmişsin hocam. Tiren ısınmaya başladı
     Alıntı Originally Posted by firtina55 Yazıyı Oku
    yunanistan ve libya sıkıntısı olmasa pozitif ayrılacağını bile bile verdim.inşallah kötü şeyler olmaz.
    YAL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. 140 hayalim var.. doaş bile 17 lere gitti bunun doaşa göre 20- 22 olması gerekiyordu

5.  Alıntı Originally Posted by drheart Yazıyı Oku
    Trenden erken inmişsin hocam. Tiren ısınmaya başladı

YAL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    eyvallah..bu yıl bu trendeyiz ama şimdilik vur kaçlarla..

6.  Alıntı Originally Posted by firtina55 Yazıyı Oku
    yunanistan ve libya sıkıntısı olmasa pozitif ayrılacağını bile bile verdim.inşallah kötü şeyler olmaz.
    bende aynısını yaptım.. 12 den aldıığım 1000 lotu 13 ten verdim.. ..
    yok libya akdeniz derken. birde okullar açılmasın deniyor. 2. dalga deniyor.. ligleri de başlatmazlarsa buyur buradan yak.. seyirci olmadan gelir olmaz.

7. basıcak aşşagıya vasıcakta endeks çok güzeldi.bu gün çakıldı kaldı bilançoyu kullanmak istedi endeks yukarı gidince kullanamadı.satanlar banka hisselerine geçiyor savaş var.fenen 13 lere gelicek gibi

8.  Alıntı Originally Posted by NEVZATWW Yazıyı Oku
    basıcak aşşagıya vasıcakta endeks çok güzeldi.bu gün çakıldı kaldı bilançoyu kullanmak istedi endeks yukarı gidince kullanamadı.satanlar banka hisselerine geçiyor savaş var.fenen 13 lere gelicek gibi
    Bu ic ve dis sartlarda, hernekadar dusuk kalmis olsalarda banka hisselerinde kalici bir yukselis beklemiyorum. Fenere gelince, sonucta ortalik karisik, limitti transfelerdi borctu uefaydi pademiydi vs vs...Spek agalar nasil isterse, ama hisse gerildi, ya yukari ya asagi yapacak gibi duruyor

Sayfa 231/618 İlkİlk ... 131181221229230231232233241281331 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •