Sayfa 581/621 İlkİlk ... 81481531571579580581582583591 ... SonSon
Arama sonucu : 4964 madde; 4,641 - 4,648 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

Naklen yayın ihalesi sonlandırılması lazım,,lig bitiyor.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

Pek yakında Fenerin genel kurulu var,,ben olsam bedelli açıklardım
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

Teknik olarak da 34.72 yi geçti,,,Ayrıca gelecek sezon Ali Koç artık boş transfer yapmayacak,,kesenin ağzını açması lazım.
    Beklenti beklenti üstüne yani.

Yüklü alım var,,genel kurula kadar iyimserlik devam edecek gibi görünüyor.
    Burak ın ilk girdiği kağıtlar ihya etmiştir.Belirli bir yere kadar götürür,sonra sert hareketler olur.
    Onun aldığı yer olan 33-34 lerden aldınız aldınız.

5.  Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    Yüklü alım var,,genel kurula kadar iyimserlik devam edecek gibi görünüyor.
    Burak ın ilk girdiği kağıtlar ihya etmiştir.Belirli bir yere kadar götürür,sonra sert hareketler olur.
    Onun aldığı yer olan 33-34 lerden aldınız aldınız.
    Dostum tesekkur ederim updatelerin icin yalniz 40 uzeri bence tehlikeli sular. Ligde bitmisken. Bu yilki oyuna deginmeden edemeyecegim. Ikincilige cikisa kadar o kadar beklenti vardiki sirf mali toplamak icin klasik ocak ikinci hafta alimcilari agac ettiler. Yine klasik lig bitmeden satan spor yatirimcisinida sasirtiyorlar. Gecen yilda ayni oyun oynandi. Spor hisselerindeki 10 yillik klasik hareket dongumuz pandemi ve sonrasinda degisti. Ya spek el degistirdiki ben el degsitirdigine inaniyorum Aziz den sonra yada artik ezberlendi taktik degistirelim dediler.

Jorge Jesus un etkisi olumlu olabilir hisseye onu gozden kacirmayalim. Eger kullanmak isterlerse 60 civari hedefleyebilir. Spor yasasisinin gecmesi de cok guzel oldu. Artik baskanlar sorumlu olacak. Biz hissedarlar icin cok cok olumlu bir yasa oldu.

Hisse seciminde baya bi arastirip aliyorum haklisin ardindan da genelde yuzde 20 30 kar goruyoruz. En son denge ve tezol almistik. Tezollar guzel gidince cikip Denge ye destek attim. Uzaktan takip ettigim ostim var mesela. Konya gibi potansiyeli olan ama ne zaman gidecegi belli olmayan turgg de dusunulebilir.

Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    Teknik olarak da 34.72 yi geçti,,,Ayrıca gelecek sezon Ali Koç artık boş transfer yapmayacak,,kesenin ağzını açması lazım.
    Beklenti beklenti üstüne yani.
    Çıkış devam ediyor.42 direncini de kuvvetli geçti.45.02 kapattı.45.90 geçerse,,çanak formasyonu direnci 54.15 ler kalıyor.

Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    Ufukcuğum BJK 4.22 FENER 31.50 seneye tekrar bakarız..
    Ufukçuğum, seneyi beklemeden bile Fener fark atmış BJKAS (4.22 den) 4.16 düşerken Fener (31.50 den ) 49.48 e gitmiş..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

8. Cool

dün bizi tahta da bi dövdüler bi dövdüler

minareye çıkarıp aşağı attılar
    aşağı inip bi daha dövdüler dövdüler
    aklımız çıkıyordu az daha
    sonra akşam kap haberi geldi bi daha bizim mahalleden geçmeniz yasak diye...

olsun alışığız biz çıkmadık candan umut kesilmezmiş 41 kere maşallah deyip bi daha dalacam eldeki oduna çivi falan takıp
    Duhul: Feb 2004

Sayfa 581/621 İlkİlk ... 81481531571579580581582583591 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •