Sayfa 573/621 İlkİlk ... 73473523563571572573574575583 ... SonSon
Arama sonucu : 4964 madde; 4,577 - 4,584 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

1. Uzun süreli tutmuyorum. Alsat yapıyorum. Her defasında da karda sattım ama
     Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku
    Doktorum bildim bileli sen bu hissedesin. Esasinda kulube seni danisman yapmak lazim. Merakimdan soruyorum. Fener hissesi borsaya acildi acilali elinde bulunmayan yil oldumu?
    YAL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by drheart Yazıyı Oku
    Uzun süreli tutmuyorum. Alsat yapıyorum. Her defasında da karda sattım ama

Uzun sureli tutmadiginin farkindayimda dikkatimi cekti. Fener hissesine tutku boyutunda bagli olan bir seni biliyorum birde kendimi bilirdim. Ali Koc la beraber ben kurtardim. Darisi basina.

3. Ali Koç cidden çapsız bir başkan. Neyse ki aile de başka bireyler var da, holdingi batıramıyor bu kafa ile
     Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku
    Uzun sureli tutmadiginin farkindayimda dikkatimi cekti. Fener hissesine tutku boyutunda bagli olan bir seni biliyorum birde kendimi bilirdim. Ali Koc la beraber ben kurtardim. Darisi basina.

4. Ali koc konusması enteresan.Gs yenemezsen yine 2 puan gidecek pesindende Goztepe deplasmani var.Yani Sari/Kırmızı tunele giriyor FB...Sagsalim cıkarsa ne ala .Aksi cok olaya gebe...

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Gs maçı inşallah berabere bitmez.gs ts ye şampiyonluk bırakmaz onlarda terim farkı var.ama biz yenilirsek ali koç içerideki maça hangi yüzle gelir tarafar sadece onu ıslıklamak istifa ettirmek için maça gider ve bu yıllardır

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. Ali Koç resmen siyaset yapıyor.ekranlara başka konuşuyor arkadan başka işler yapıyor.seçilirsem pazartesi saydığı 5 dünya çağında hoca vardı hazır imzalaya gelecek dedi perşembe oldu kulüp yazılı açıklama yaptı kulüp çıkarlarına uygun hoca bakıyoruz diye :::yalan 1
    4/5 takviye kesin olacak ve bunlar gönderilen yani Ozan Caner samatta tiham Cisse Harun Sinan dan kaliteli olacak banko oynayacak oyuncular dedi alınan adamlar rossi breşha crespo kim meyer (meyer crespo çöp)rossi bir Ozan asla olamaz kanat oyuncusu alamadı forvet breşha yatırımlık ama ne bir abubakar ne bir barışabileceğim ne bir mohammed ne bir gervinyo hepsi vasatın altında :yalan 2
    Şimdi diyor ki gs yenilirsek köklü değişiklik olmaz bakın yazıyorum yalan 3 ya kendi istifa edecek ya hocayı gönderecek yada ikisi birden gidecek yalan 3 diyenler düşüyorum
    Gs mağlubiyeti ligin fişini çeker bize
    Bu fiş Ali Koç u çeker daha bu rezaleti yaşamak istemiyoruz
    Hisse resmen dolar bazlı çöp oldu.ts malı götürdü gs bize koyar ts puan kaynı kayıpları yaparsa gs ralli başlar..bizde şuan benim tek gördüğüm olumlu hareketAli Koç istifa ederse yerine Aziz veya Saadettin saran gibi Başkan gelirse hem vizyon hem beklentiyi bilen adamlar seneye için efsane kadro yaparlar

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7. Hakem felam yardimi ile ya yener gs i yada berabere kalir diye dusunuyorum.

Ts a onumuzdeki haftalarda metezoru ile puan kaybettireceklerdir. Bizim ligde hakkiyla yada haksiz bi sekilde one cikanin kafasina daima vurulmustur. Bu bakimdan suan icin alinmasi en makul kagit Fener hissesidir. Egerki 22 - 26 araligina gerileme olursa alim icin baldan tatli olur. Elimde suan nakit yok. Olsaydi 30 alti da mala dalmistim ( gubre ve migros tan cikmayi bekliyorum). Ali Koc cumhur reisi olma plani oldugu icin istifa etme gibi bi durumu suan icin yok. Tabi tum stad agiz birligi eder, iyi sonuclar alsada ana avrat kufur eder ve yeter derse ayri mevzu. Bu bakimdan elinde hisse olup zararda bekleyen icin derbiyi beklemek mantikli. Elinde hisse olmayan ise derbi oncesi desteklerden deneyebilir. Zaten dibinde kaybetse dusecegi yuzde 4 5. Kazanmasi durumunda TS unda puan kaybi olacagini dusunursek ki olmamasi gibi bi durum zaten dusunemiyorum ( dalavereci mhk vs vs oldugu icin ). Fener tahmini 35 36 civarini gorebilir. Bu arada klasik spor hissesi alim mevsimine aslinda daha iki ay var. yalniz son iki sezondur spekulatorler spor hissesi hareket ezberlerini bozdugu icin eskisi gibi hareket icin tam tarih belirtemiyoruz. Eskiden lig bitmesine iki uc hafta kala satardik. Ocak ikinci hafta en dibten alirdik. Artik bu taktik ise yaramiyor. Gecen sene lig bitiminde spek alim yapti yazi es gecti. Spor hisseleri karakter degistirdi vesselam.

Ytd

8. Gsaray da çakabilir

Sayfa 573/621 İlkİlk ... 73473523563571572573574575583 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •