Sayfa 574/621 İlkİlk ... 74474524564572573574575576584 ... SonSon
Arama sonucu : 4964 madde; 4,585 - 4,592 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

1. Feneri piyasa değeri 250 milyon dolar
    Trabzon piyasa değeri:486 milyon dolar
    Aziz zamanında Fener 1 milyar dolar değeri ile Manchester a rakip olmuş dünya devleri listesine girmişti
    Ali Koç ve vizyon ekibi bizi çöp haline getirdi bu takımın piyasa değeri en az 700-800 milyon dolar olmalı yazıklar olsun kulübü lime lime doğradı çöp haline getirdi

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. Bir dönem Ali Şen başkan fener şampiyon derdik şimdi Aziz başkan fener şampiyon olacak gibi.
    Ne dedi aziz :seni bu taraftar gönderecek.
    Seçimde aziz yuhalandı en son ağlayarak beni çok ararsınız gel ortak girelim bu işe demişti..şimdi geldiğimiz nokta
    Para basan fenerium ,fenerol,mesutol,biletal, kombineal boş tribünlere sponsor ol
    Sonuç ;
    4 yıldır hiç bir başarı yok.mevcut branşlardaki başarılar darmadağın.dünya devleri ile kapışan piyasa değerleri ülkede son sırada.30 milyon bir kitleye sahip tek hareket ile sokakları dolduran bi kulübün Vizyon biziz denen ekip ile geldiği nokta…En kısa zamanda ali koç ve ekininden kurtulamasak çok daha beter bir hal alacağımız aşikar..inşallah bu pazar gs ye yeniliriz yönetim ve teknik ekip pılını portunu toplar defolup gider.attıkları yalanlar getirmedikleri teknik direktörler kötü diye sattıkları iyi diye aldıkları ama vasıfsız boş deli transferler feneri rezil rüsva eden basiretsiz bir ekip
    Ne olur gs bizi yen ,yen ki bu vizyonsuz ekipten kurtulalım Aziz başkan ne olur geri dön bizi dünya devleri listesine geri götür Anadolu takımları ile değil dünya devleri ile rakip olmak istiyoruz

3. Hıcam ne Ali Koç, ne de aziz... İkisi de denendi v e başarı yok. Farklı, vizyonu geniş bir başkan lazım takıma
     Alıntı Originally Posted by Poma22 Yazıyı Oku
    Bir dönem Ali Şen başkan fener şampiyon derdik şimdi Aziz başkan fener şampiyon olacak gibi.
    Ne dedi aziz :seni bu taraftar gönderecek.
    Seçimde aziz yuhalandı en son ağlayarak beni çok ararsınız gel ortak girelim bu işe demişti..şimdi geldiğimiz nokta
    Para basan fenerium ,fenerol,mesutol,biletal, kombineal boş tribünlere sponsor ol
    Sonuç ;
    4 yıldır hiç bir başarı yok.mevcut branşlardaki başarılar darmadağın.dünya devleri ile kapışan piyasa değerleri ülkede son sırada.30 milyon bir kitleye sahip tek hareket ile sokakları dolduran bi kulübün Vizyon biziz denen ekip ile geldiği nokta…En kısa zamanda ali koç ve ekininden kurtulamasak çok daha beter bir hal alacağımız aşikar..inşallah bu pazar gs ye yeniliriz yönetim ve teknik ekip pılını portunu toplar defolup gider.attıkları yalanlar getirmedikleri teknik direktörler kötü diye sattıkları iyi diye aldıkları ama vasıfsız boş deli transferler feneri rezil rüsva eden basiretsiz bir ekip
    Ne olur gs bizi yen ,yen ki bu vizyonsuz ekipten kurtulalım Aziz başkan ne olur geri dön bizi dünya devleri listesine geri götür Anadolu takımları ile değil dünya devleri ile rakip olmak istiyoruz

YAL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by drheart Yazıyı Oku
    Hıcam ne Ali Koç, ne de aziz... İkisi de denendi v e başarı yok. Farklı, vizyonu geniş bir başkan lazım takıma

Aziz Yıldırım tutuklanmasaydı farklı olurdu.
    Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir, yatırım konusunda kimseye de güvenmeyin...

5. Yaw ne cenabet takımmış böyle? Bir takım hiç mi rahat top oynayamaz, hiç mi rahat maç alamaz???

6. Ve fener haftası beklenen hafta geldiiiii

7. en az iki hafta yüzümüz güler..birde milli maç arası olaydı iyiydi..

tabi bence

8.  Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku
    Hakem felam yardimi ile ya yener gs i yada berabere kalir diye dusunuyorum.

Ts a onumuzdeki haftalarda metezoru ile puan kaybettireceklerdir. Bizim ligde hakkiyla yada haksiz bi sekilde one cikanin kafasina daima vurulmustur. Bu bakimdan suan icin alinmasi en makul kagit Fener hissesidir. Egerki 22 - 26 araligina gerileme olursa alim icin baldan tatli olur. Elimde suan nakit yok. Olsaydi 30 alti da mala dalmistim ( gubre ve migros tan cikmayi bekliyorum). Ali Koc cumhur reisi olma plani oldugu icin istifa etme gibi bi durumu suan icin yok. Tabi tum stad agiz birligi eder, iyi sonuclar alsada ana avrat kufur eder ve yeter derse ayri mevzu. Bu bakimdan elinde hisse olup zararda bekleyen icin derbiyi beklemek mantikli. Elinde hisse olmayan ise derbi oncesi desteklerden deneyebilir. Zaten dibinde kaybetse dusecegi yuzde 4 5. Kazanmasi durumunda TS unda puan kaybi olacagini dusunursek ki olmamasi gibi bi durum zaten dusunemiyorum ( dalavereci mhk vs vs oldugu icin ). Fener tahmini 35 36 civarini gorebilir. Bu arada klasik spor hissesi alim mevsimine aslinda daha iki ay var. yalniz son iki sezondur spekulatorler spor hissesi hareket ezberlerini bozdugu icin eskisi gibi hareket icin tam tarih belirtemiyoruz. Eskiden lig bitmesine iki uc hafta kala satardik. Ocak ikinci hafta en dibten alirdik. Artik bu taktik ise yaramiyor. Gecen sene lig bitiminde spek alim yapti yazi es gecti. Spor hisseleri karakter degistirdi vesselam.

Ytd
    Eeee yine yaniltmadi sonuc. Doktor um gordugun uzere Turkiye de spor dizayn hep.

Nakit yoktu alamadim. Yoksa 30 alti net alim bolgesi daha evvelde belirttigim uzereydi. En kotu 35 araligina kadar gotururler artik.
    Son düzenleme : Buraktepe; 22-11-2021 saat: 11:59.

Sayfa 574/621 İlkİlk ... 74474524564572573574575576584 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •