Sayfa 227/620 İlkİlk ... 127177217225226227228229237277327 ... SonSon
Arama sonucu : 4958 madde; 1,809 - 1,816 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

1. Ortalik karisik. Long pozisyonlar kapatiliyor. Endeks dusmedigi takdirde hisseden korkum yok. Ama endekse dikkat etmek lazim. Bayram sonrasi aciklanacak 2. Ceyrek bilancolariyla birlikte endeksin kisa orta vade yonu belli olur diye dusunuyorum

Trabzon Cezası onandı... Simdi Fenerbahcem simdi UEFA Cupasına ön eklemeye gidecekmiş..Yoksa benim yanlışım mı var.. İnşallah doğru tahmin ediyorum.... Öyleyse Biz Ceza aldığımızda Trabzon Avrupaya gitmişti haksız yere şimdi 9 sene sonra Aynısı Hamsilerin başına geldi herhalde.. Geçmiş olsun http://www.fanatik.com.tr/son-dakika...il-men-2161603

SM-G975F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Yürü be Sarı Kanaryam kim tutar seni...Alma mazlumun ahını, çıkar aheste aheste....9 sene sonra hakkı yenen ve haksız yere mağdur olan Fenerbahcem Hamsilerin sayesinde gitmesi gereken Avrupaya 9 sene sonra gidiyor inşALLAH..Hadi bakalım hayırlısı inşALLAH

4.  Alıntı Originally Posted by Rizeli Yazıyı Oku
    Yürü be Sarı Kanaryam kim tutar seni...Alma mazlumun ahını, çıkar aheste aheste....9 sene sonra hakkı yenen ve haksız yere mağdur olan Fenerbahcem Hamsilerin sayesinde gitmesi gereken Avrupaya 9 sene sonra gidiyor inşALLAH..Hadi bakalım hayırlısı inşALLAH

Gitmiyor. Gs gidiyor avrupa ligine.

Başakşehir bjk şampiyonlar ligi

Sivas, alanya, gs avrupa ligine.

Fenerin gitmemesi lig için daha iyidir. Bu sene lig süresi kısa, maçlar fazla. Avrupaya gitmemek avantaj

SM-A705FN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Türkiye Kupasını Trabzon kazandı Alanyada 2 cı olduğuna göre...Kupayı kazanana da Avrupaya gitmiyor mu..buna göre giden kim oluyor ???
     Alıntı Originally Posted by kuscu35 Yazıyı Oku
    Gitmiyor. Gs gidiyor avrupa ligine.

Başakşehir bjk şampiyonlar ligi

Sivas, alanya, gs avrupa ligine.

Fenerin gitmemesi lig için daha iyidir. Bu sene lig süresi kısa, maçlar fazla. Avrupaya gitmemek avantaj

6.  Alıntı Originally Posted by Rizeli Yazıyı Oku
    Türkiye Kupasını Trabzon kazandı Alanyada 2 cı olduğuna göre...Kupayı kazanana da Avrupaya gitmiyor mu..buna göre giden kim oluyor ???

O eskidendi. Lig 5. Gidiyor bahsettigin durumda. Ts cezalı olduğu için 6. Gidiyor. Yanı gs.

Hay ALLAH demek öyleymiş.Bende heyecanlandım birden çocuklar gibi.Kismet basla zaman sabırla bekliyorum..Hayırlıs neyse o olur ALLAHın izniyle... Eskiden hersey daha güzeldi hayat olsun insanlık olsun..ALLAH var gam yok..Cevap için teşekkür ederim ALLAH razı olsun..Simdi bende Nette okudum..
     Alıntı Originally Posted by kuscu35 Yazıyı Oku
    O eskidendi. Lig 5. Gidiyor bahsettigin durumda. Ts cezalı olduğu için 6. Gidiyor. Yanı gs.

8. Avrupa'dan bir yıl men cezası alan Trabzonspor'un CAS'a yaptığı itiraz kabul edilmedi.
    Trabzonspor'un finansal sebepler dolayısıyla UEFA'dan aldığı Avrupa'dan men cezasına yönelik yaptığı itiraz, Spor Tahkim Mahkemesi (CAS) tarafından reddedildi.
    CAS'tan yapılan açıklamada UEFA Ceza Mahkemesi'nin, Trabzonspor'un 20 Mayıs 2016'da imzalamış olduğu anlaşmanın şartlarına uymadığını belirlediği ve UEFA'nın kulüp turnuvalarından bir yıllığına men edilmesine karar verdiği belirtildi.
    13 Haziran'da ise Trabzonspor'un CAS'a bu kararı bozmak için başvurduğu ve tarafların 16 Temmuz'da video konferans ile dinlendiği açıklandı.
    Fakat CAS, tarafların yazılı görüşlerinin ve sunduğu belgelerin incelendiğini ve inceleme sonucunda Trabzonspor'un 2019 mâli yılı için UEFA ile imzaladığı anlaşma kurallarına uymadığını ve bordo-mavililerin itirazını reddettiğini duyurdu.
    Buna göre Trabzonspor, gelecek sezon Avrupa kupalarında yer alamayacak. Ligi ikinci sırada bitiren bordo-mavililer yerine ise Şampiyonlar Ligi eleme turuna üçüncü sıradaki Beşiktaş katılacak

SM-A705FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 227/620 İlkİlk ... 127177217225226227228229237277327 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •