Sayfa 242/620 İlkİlk ... 142192232240241242243244252292342 ... SonSon
Arama sonucu : 4958 madde; 1,929 - 1,936 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

1. Alanda satanda hayrını görsun.. Ben fener hısselerımın gunluk fıyatı ile ilgilenmiyorum.. Lıgler açıldıktan bır ay sonra değerlendırmemızı yaparız.. Gunlukte düşer çıkar muhım değil... Ama bu fıyatlar şişik rakamlar değil bana göre ıkı aşağı ıkı yukarı..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

2. Sosada geldi. Bu sene guzel transferler yaptik. Simdi kimlerin satilip yada gonderilecegine bakip son rotuslari yapmaya kaldi. Gerisi yonetimin hicbir ceza almadan limit sorununu cozmesine, ve Erol hocaya kaliyor. Taraftar zaten gerekeni fazlasiyla yapiyor. Insallah yillardir ozlenilen sampiyonluk bu sene guzel futbol ve pandemi dolayisiyla saglik sorunlari yasanmadan bu sene kazanilir

3. Son haftalarda guzel yukseldik. Bir duzeltme ya da soluklanma zqmqni yaklasiyor. Ustune ic ve dis piyasalarda yasanan olaylar onumuzdeki haftanin volatil olacagini gosteriyor. Spek bu havayi nasil kullanacak hepberaber gorecegiz Insallah cok negatif hareketler olmaz. Herkese iyi pazarlar

4. Transferler 2 Eylül de bitiyor. O güne kadar spor hisseleri hareketli olabilir

5.  Alıntı Originally Posted by Denizir Yazıyı Oku
    Transferler 2 Eylül de bitiyor. O güne kadar spor hisseleri hareketli olabilir
    Bilmeden yazmayın lütfen.

Transfer*ve Tescil Dönemi, 4 Ağustos 2020 tarihinde başlayıp 5 Ekim 2020 tarihinde sona erecek.*

SM-A705FN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Alanda satanda hayrını görsun.. Ben fener hısselerımın gunluk fıyatı ile ilgilenmiyorum.. Lıgler açıldıktan bır ay sonra değerlendırmemızı yaparız.. Gunlukte düşer çıkar muhım değil... Ama bu fıyatlar şişik rakamlar değil bana göre ıkı aşağı ıkı yukarı..
    Bana göre şişik değil.Kısa vadede iner çıkar bilemem....Geçmişte gördüğü fiyatlar belli.Hatta geçen yıl gördüğü zirve 22.40 tl.....!!!

Geçen yılın aynısını yaşıyoruz....Geçen yıl da ortada birşey yok iken fenerbahçe 7.5 tllerden ağustos sonunda bir yükseliş başlatıp eylül sonunda 1 ay da 13.63 tl zirvesi yapmıştı.....Bu harekete bjk ve gsray ın katılımı yok dnecek kadar az idi....!!!

Daha sonra fener ligdeki kötü skorların da etkisiyle tspor ,bjk ve gsray ın yancılığını yaptı.

Bu yıl acaba o yıl mı? 7. yıla girdik.Fenerbahçenin önünde AVRUPA kupası maçı yok.Sadece lig maçları var.11 eylüle kadar fenerbahçe de ancak düzeltme düşüşleri yaşayabiliriz BANA GÖRE...Çok büyük düşüşler beklemiyorum.Yükselten spek zaten neden düşürsün?.....Benim gibi fanatik fenerli olup da TRENi kaçıranlara ALIM FIRSATI mı versin?....Kaçırdık bir kere fenerimin rallisini....Sağlık olsun ...Her ralliyi ykalamıyoruz sonuçta borsada....

Lig daha yeni başladı ve ÇOK BÜYÜK BİR HAVA var takımda....Bana göre ligde en büyük favori şu an için EROL BULUT ve transferlerle FENERBAHÇE dir.....Fener speği de ligdeki sonuçlara göre fener hissesinde istediği gibi at koşturabilecektir.

Fenerbahçe neden geçen yılki tspor un muhteşem yükselişini neden yaşamasın?Burası borsa herşey olabilir...!!!!!

7. https://youtu.be/An1iduJbNrw

Yahu diyorum şöyle bir forum olsa da herkes istediği beğendiği hisseyi yazsa.....A.q artık yazı yazmaktan korkar olduk....!!!

Şunu aldım bunu sattım bile diyemiyorum korkudan....Bir sürü şikayetçi kıskançlarla dolu forumlar....Twitter zaten öyle....!!!

Pazarlamacı twitter fenomenlerinin binlerce ihbarcı takipşisi var .Onları kötüleyen bir yazı yazdığında hemen küfür ,hakaret ve şikayeti basıyorlar....!!!!

Yazamıyoruz eskisi gibi.....Ama olsun para kazanıyoruz ya önemli olan bu....!!!

8. https://youtu.be/lf-U8leURw4

Hey gidi günler beeee.....!!!!

Bir efsaneydi son 15 ay ....Frigo,bağfaş,karel,hubvc,ardyz,deva gibi büyük VURGUNLARIM ve en son 330 bin tl ile başlayan kent önderliğinde bedelsiz maceram ....Resmen PARAYI ŞIRKTIK 15 ayda şükürler olsun....!!!

Bekliyoruz artık yeni bir furyayı....Gs da takıldık kaldık ....Yeni bir furya nerede olur bilemem ...!!!

Sayfa 242/620 İlkİlk ... 142192232240241242243244252292342 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •