Sayfa 250/620 İlkİlk ... 150200240248249250251252260300350 ... SonSon
Arama sonucu : 4958 madde; 1,993 - 2,000 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

1. Herkesi yanılttı.Ben 13 lerden girdim kaç defa sarıp aldım. RSİ 75 leree satarım ama 87 leri gördü. Sağolsun her alışta kazandırdı bu defa.Simdi gelelim yoruma. Fincan ağız kısmını Şubat yuksegi olan 22.30 lerden yapacak derken( ki ben 22.20 yazdım sabah satışa hemen gitti). 2018 ortalaridan 23.08 lerden aldı. Fincanın dibi 6 larda.... Yani arada 17 puan fark var. Şimdi beklentim . Kulpu nasıl yapacak. Çekilmeyi kaça kadar yapar. Benim tahminim 18 ler olabilir.yataya sarar. Sonra takımın durumuna göre tekarr 23e gelirse. Ve bu bir tuzak olmazsa. 23+17 = 40 hedef olur ve inşallah olur. Takımız yeter ki maçları kazansın. Gerisi gelir umarım.tabii zikzaklar çizip küçük yatırımcıyı biktiracak, korkutacak.
    Ortaklar Yazdıklarım asla ytd. Kendi dusuncemdir. Umarım tüm küçük yatırımcılar kazanır.

2.  Alıntı Originally Posted by TC MEHHAM Yazıyı Oku
    Herkesi yanılttı.Ben 13 lerden girdim kaç defa sarıp aldım. RSİ 75 leree satarım ama 87 leri gördü. Sağolsun her alışta kazandırdı bu defa.Simdi gelelim yoruma. Fincan ağız kısmını Şubat yuksegi olan 22.30 lerden yapacak derken( ki ben 22.20 yazdım sabah satışa hemen gitti). 2018 ortalaridan 23.08 lerden aldı. Fincanın dibi 6 larda.... Yani arada 17 puan fark var. Şimdi beklentim . Kulpu nasıl yapacak. Çekilmeyi kaça kadar yapar. Benim tahminim 18 ler olabilir.yataya sarar. Sonra takımın durumuna göre tekarr 23e gelirse. Ve bu bir tuzak olmazsa. 23+17 = 40 hedef olur ve inşallah olur. Takımız yeter ki maçları kazansın. Gerisi gelir umarım.tabii zikzaklar çizip küçük yatırımcıyı biktiracak, korkutacak.
    Ortaklar Yazdıklarım asla ytd. Kendi dusuncemdir. Umarım tüm küçük yatırımcılar kazanır.
    Üstadım Kısada çok güzel kazandırdı...10.00 lira altı fener 2.50 altı gs ve bjk..toplayıp köşeye atmıştım..kendi adıma sezonu bekliyordum..fener çok erken fiyatlama yaptı...gs ve bjk de tık yok...üstelik bjk nin şampiyonlar ligi umudu varken...sanki fener şampiyonlar ligine gidecek gibi fiyatladı..sporları zirveden almadıgınız sürece ve diplere yakınsa bide .. güzel kazandırıyorlar...fenerin yolu açık olsun..ileri günlerde acele etmeden tekrar almak için takibimde olacak....

Y.T.D

3. Beşiktaş ta
    Gökhan ve Caner olmayınca
    Beşiktaşı gördük.
    Zayıf Yunan takımı 30 dakikada 3 lük yaptı. Ki Paok çok yumuşak oynuyor, bana göre izlediğim kadarı ile çok zayıf takım.

Sağda Lens, solda Nskala tarafı otoban oldu. Hele sağ bek Gökhanın tarafı E5 gibi.

Algılara gelmeyin, yok Gökhan yaşlıymış falan. Genç Lens ve Nskala yı gördük.
    Futbolda genç yaşlı yoktur. Kalite iyi topçu ya da kötü vasat topçu vardır.

Fenerbahçemiz bu sene çok kalite transferler yapıyor. Komollinin verdiği 10 yıllık zararı Emre kaptan bi çırpıda attı.

Bjk li kardeşlerim kızıyodu Caner e, iyi sol bek değil diye. Belki kıymetini anlarlar. Nskala futbola yeni başlamış gibi acemi oynuyo.
    Büyük takımda oynamak zor iştir. Her futbolcu bu ağırlığı yükü baskıyı kaldıramaz. Stopere aldıkları Welinton hakeza. Büyük takım topçuluğu çok farklı.

Beşiktaşın bu Yunan takımını yenmesi lazım. Hele ki bu siyasi ortamda, umarım maçı çevirirler. 🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷

4.  Alıntı Originally Posted by temelreisim Yazıyı Oku
    Beşiktaş ta
    Gökhan ve Caner olmayınca
    Beşiktaşı gördük.
    Zayıf Yunan takımı 30 dakikada 3 lük yaptı. Ki Paok çok yumuşak oynuyor, bana göre izlediğim kadarı ile çok zayıf takım.

Sağda Lens, solda Nskala tarafı otoban oldu. Hele sağ bek Gökhanın tarafı E5 gibi.

Algılara gelmeyin, yok Gökhan yaşlıymış falan. Genç Lens ve Nskala yı gördük.
    Futbolda genç yaşlı yoktur. Kalite iyi topçu ya da kötü vasat topçu vardır.

Fenerbahçemiz bu sene çok kalite transferler yapıyor. Komollinin verdiği 10 yıllık zararı Emre kaptan bi çırpıda attı.

Bjk li kardeşlerim kızıyodu Caner e, iyi sol bek değil diye. Belki kıymetini anlarlar. Nskala futbola yeni başlamış gibi acemi oynuyo.
    Büyük takımda oynamak zor iştir. Her futbolcu bu ağırlığı yükü baskıyı kaldıramaz. Stopere aldıkları Welinton hakeza. Büyük takım topçuluğu çok farklı.

Beşiktaşın bu Yunan takımını yenmesi lazım. Hele ki bu siyasi ortamda, umarım maçı çevirirler. ����������������
    İmzamı atıyorum.. Yarın da belkı ufak bır düzeltme yaparız ancak en geç önumuzdeki hafta ile beraber coşkuya devam.. Daha yenı başlıyoruz.. Eğer takım oyunuyla şampiyonluğun en buyuk adayı benım derse nereye gıdebileceğini o zaman konuşuruz.. Hayalim çok farklı.. Fazla gerı çekılebıleceğıni sanmıyorum zamanları yok.. lıg başlıyor..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

5.  Alıntı Originally Posted by b_g Yazıyı Oku
    23'lü seviyelere yakın 600 bin lot sattı ama yarısını 21'den yerine koydu..
    2 gündür paraya para demedi.
    Zamanınız olursa genel ve gunluk takas rıca etsek.. Teşekkur ederim.
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

6. BJK ligde de böyle oynarsa bir rakip başlamadan gitti sayarım kalite yerle bir durumda BJK de.paok bizim ligde 7/8.bitirir kalitede.ama BJK şuan FB nin son 2/3 yıllık haline benzemiş kalitesiz oyuncularla mevkisiz oyun ile gitmeye çalışıyor ama maalesef böyle şampiyon olunmuyor sıradan takımlar bile delik deşik ediyor
    İstanbul da BJK bu takımı eler ama lig için bence umutsuz vaka BJK

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by Poma22 Yazıyı Oku
    BJK ligde de böyle oynarsa bir rakip başlamadan gitti sayarım kalite yerle bir durumda BJK de.paok bizim ligde 7/8.bitirir kalitede.ama BJK şuan FB nin son 2/3 yıllık haline benzemiş kalitesiz oyuncularla mevkisiz oyun ile gitmeye çalışıyor ama maalesef böyle şampiyon olunmuyor sıradan takımlar bile delik deşik ediyor
    İstanbul da BJK bu takımı eler ama lig için bence umutsuz vaka BJK

Bjk istanbulda eleyemez çünkü tek maç üzerinden oynanıyor bu tur. Bjk 5 dakikada en az 2 gol atamaz ise eleniyor.

SM-A705FN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. Evet ya öyleymiş gözümden kaçmış
    BJK geçmiş olsun ama bu futbol ve bu kadro ile ilk 5 e giremez BJK

Sayfa 250/620 İlkİlk ... 150200240248249250251252260300350 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz