Sayfa 453/620 İlkİlk ... 353403443451452453454455463503553 ... SonSon
Arama sonucu : 4957 madde; 3,617 - 3,624 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

1. Fener hissesi alamadim diyen varsa onlara da vermek için tabana. Yarın da bir eksi 3-5 gördük mu ooo super

2. Son anda taban yapmadı yukarı sürecek zanneden küçük yatırımcı atlamamistir umarım. Geçen hafta taban yaptı ertesi gün yükseldi bakalım yarın ne yapacak. Çok alan olmadıysa yukarı , Alan çoksa basar aşağı. Derinlik görebilen arkadaşlar zahmet olmazsa atsa

3.  Alıntı Originally Posted by TC MEHHAM Yazıyı Oku
    Son anda taban yapmadı yukarı sürecek zanneden küçük yatırımcı atlamamistir umarım. Geçen hafta taban yaptı ertesi gün yükseldi bakalım yarın ne yapacak. Çok alan olmadıysa yukarı , Alan çoksa basar aşağı. Derinlik görebilen arkadaşlar zahmet olmazsa atsa
    Ne yaparsa yapsın bu saatten sonra fener hissesi satılmaz,her kademeden takviyeye devam. ytd.

4. Sivas maçı riskine girmek istemeyenler olabilir.cezali ve sakat çok...

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Fenerbahçe, 6 aylık faaliyet raporunu açıkladı: (Mayıs-Kasım 2020)

Zarar: 50 milyon TL

Bir önceki dönem zararı: 154 milyon TL

Toplam düşüş: 104 milyon TL

6. Bilanço bile güzel zararlar azalıyor neredeyse artıya geçeceğiz diğer kulüpler resmen batık ama adamlar hep terso çalışıyor onca güzel haber haftasonu atıldı bu bilanço bile gece atıldı bütün haberleri pijjjj ediyorlar hele takım kazanınca daha güzel veriyorlar adamalar her fırsatı vermeye kullanıyor pes doğrusu

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7. Bu rezalete kepazeliğe son verecek yerler cimer ve kuşlu da soygun var başlığıdır rezalet bu iddia mı oynuyoruz yatırım mı yapıyoruz ben cimer r yazıyorum spk araştırsın bakalım kimler cirit atıyor ceza yesinler gerekirse hisse yesin ama bu pisliklerden temizlenelim

8. Cimer ciddiye almaz bu mevzuda yazılanları. Zamanında çok yazdık
     Alıntı Originally Posted by Poma22 Yazıyı Oku
    Bu rezalete kepazeliğe son verecek yerler cimer ve kuşlu da soygun var başlığıdır rezalet bu iddia mı oynuyoruz yatırım mı yapıyoruz ben cimer r yazıyorum spk araştırsın bakalım kimler cirit atıyor ceza yesinler gerekirse hisse yesin ama bu pisliklerden temizlenelim

YAL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 453/620 İlkİlk ... 353403443451452453454455463503553 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •