Sayfa 93/620 İlkİlk ... 43839192939495103143193593 ... SonSon
Arama sonucu : 4957 madde; 737 - 744 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by mazlum_trader Yazıyı Oku
    Trabzona yenildiğinde %10 düşmedi de şimdi mi düşecek.. mayısta fener şampiyon...
    %20 hayırlı olsun... benim hedefim 60tl... şampiyonluk son haftaya kadar sürsün

Alıntı Originally Posted by savasC Yazıyı Oku
    tavan yapacak kağıt bugün sanki..
    hisse olmadan gireceğim maça , sırf maçı kazansın diye totem yapıyorum , çekildim kağıttan..
    16.10/40 aralığı aldiklarimi verdim..ytd
    huyum değildir lakin yine bı miktar girdim kağıda maksat heyecan olsun..
    17.50 yi geçemez , eksi bilmem kaç açar diyenlere itibar etmeyin arkadaşlar , alanya ve agucu maçları 6 puan olsaydı kağıttan asla cikmazdim ve fakat gizli bı güç takima el freni çektirdi..
    az bı lotla takilmalik devam şimdilik..
    bı ara 60 bine yakın FB vardı bende..
    tavan hayırlı olsun yeni girecrkler dikkatli olsun..(7.50 den beri kagitta olan vatandaş yazdı)
    ytd
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

3.  Alıntı Originally Posted by işinaslı Yazıyı Oku
    Her yenilgiden sonra çıkıp -10 olursa öpüp başınızın üstüne koyun ,oranı siz yazın diyen arkadaş aldığın veballe mutlu musun şimdi?
    O biri vardı biri.. spor hisselerine yatırım yapmayın diyem. Tangur tungur..

4.  Alıntı Originally Posted by mazlum_trader Yazıyı Oku
    O biri vardı biri.. spor hisselerine yatırım yapmayın diyem. Tangur tungur..
    Tangur tungur yalancının önde gideniydi. Cok ah almıştır.

Ama hakkını vermek lazım. Kaliteli troll idi. Simdikilerde onun kalitesi yok.

Tangur tungur tengri, gel helallik iste kağıt 7 iken senin yuzunden satanlardan, yoksa işin iş.

SM-A705FN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by kurthan Yazıyı Oku
    Geçmiş olsun % daha gümler

kurthan
    Bunu da bilemedin tıpkı gs gibi.

Ya düşündüğünün tersini yaz yada yazma bence

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    BatıKaradeniZ
    Gönderi
    597
     Alıntı Originally Posted by bababazil Yazıyı Oku
    vallahi üzüldüm temel ağa,
    inşallah mazlum ve mehmet37 kardeşler de satmamıştır. adamlar nerelerden beri mal taşıyorlar vallahi kendim kadar onlarında kazanmasını istiyorum.
    Allah ben bir kazanırsam size bin versin kagıt tavan çekmiş umrumda değil şirketin basına simit satan gelse 8 senedir en az üçe katlardı bu ne etti iki senede başa geldi 15 lik kagıt 7 gördü üste bedelli yaptı borç harç para yatırdık anaca şu durumda zarları kurtardı berbatov kardeşimiz vardı lanet edip sanırım 8 lerden sattı gitti bu şirket çok kişinin ahını aldı 50 olmadan bu ahlardan kurtulamaz ts fb ye göre 50 yi gördü gibi 1 den 7 ye fırladı bu ne etti 7 den 19 gördü aradaki farkı hesaplamaya bile gerek yok koca fener ts nin maskarası oldu buna da göz yuman koca fener koç başkanı ts kadar gücü yokmuş demekki

7.  Alıntı Originally Posted by kuscu35 Yazıyı Oku
    Tangur tungur yalancının önde gideniydi. Cok ah almıştır.

Ama hakkını vermek lazım. Kaliteli troll idi. Simdikilerde onun kalitesi yok.

Tangur tungur tengri, gel helallik iste kağıt 7 iken senin yuzunden satanlardan, yoksa işin iş.

Hadi hayırlı olsun tavanınız tangır tungur kuyruğu kıstırmış, çalı dibinden izliyordur şimdi. Sporlar bilanço ile hareket etmez diye bin defa dedik beyinsize, ama odunumun parası deyip durdu aylarca. Neymiş bilanço uzmanıymış da iki numaralı üstatmış da, mış da mış. Gideceği varsa takım yenilse bile gidiyor, dikkat edin ama sporlar aşırı yükseldi hepsi bedelliye gider gibime geliyor. Bu hırsızların amacı da zaten Ky nin cebindeki parayı çalıp kulübün borçlarını kapatmak

Ytd

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

FENER bugün ortalama 18.116 tl fiyat üzerinden toplam 1.018.911 lot açığa satış işlemi gerçekleşmiştir, tahta yapıcı 19.44 tl tavan fiyattan kapatarak açıkçıları fena sıkıştırmıştır, açıklarını kapatamayıp ta yarına taşıyanları kötü bir gün beklemektedir,

Sayfa 93/620 İlkİlk ... 43839192939495103143193593 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •