Sayfa 105/618 İlkİlk ... 55595103104105106107115155205605 ... SonSon
Arama sonucu : 4941 madde; 833 - 840 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

1. Bu kardesinizin duaları ile, Cinconu ezeceğiz inşallah.
    Tekbirrrr Allahuekberrrr

2. Iyice

SM-A705FN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Bütün Fenerliler bir araya, Cinconlar moskovaya.

4. En çok satanlar deucthce ve merrly

5. Dün beni acile kaldırdılar. Serum taktılar. Tansiyonum 10/18 e çıktı. Zararim çok arkadaşlar. Köydeki ahır ve içindeki inekleri iyi bir parayla sattım. Paranın yarısı gitti. Onun için Fenere güveniyorum. Sizde güvenin arkadaşlar, bütün dereceler Al diyo ikili formasyon dibi yaptı. Artik hić kimse Feneri tutamaz. Grafik altan yukarı uzanmıs, ćanak oldu. Korkmayın. Yuce rabimin izni ile yükselecek inşallah.

6.  Alıntı Originally Posted by Ebulzurna Binborazan Yazıyı Oku
    Dün beni acile kaldırdılar. Serum taktılar. Tansiyonum 10/18 e çıktı. Zararim çok arkadaşlar. Köydeki ahır ve içindeki inekleri iyi bir parayla sattım. Paranın yarısı gitti. Onun için Fenere güveniyorum. Sizde güvenin arkadaşlar, bütün dereceler Al diyo ikili formasyon dibi yaptı. Artik hić kimse Feneri tutamaz. Grafik altan yukarı uzanmıs, ćanak oldu. Korkmayın. Yuce rabimin izni ile yükselecek inşallah.
    Allah gönlünüze göre versin sabrın sonu selamet inş
    öd tengri yaşar kişi oglı kop ölgeli törümiş..

7.  Alıntı Originally Posted by Paçoz Yazıyı Oku
    Şahsi fikrim en ucuzu yine fener ve bana göre şampiyonluk şansı en fazla olan.. ytd
    en pahalı hisse gs sonrada fb gecmis tarihlerle bu gunu incele hatta en son 2018 de 22 den % 250 bedelli yaptılar 7 tl idi şimdi 15/22 arasında eskiye gore 55 tl yuvarlak hesaplayarak yaptım zaten cıkısı 10 bin tl idi 108 lerden geldigine bakma ha sampiyonluk olurmu olur hangi takımın hangi takımı yendigi belli olmuyor fakat basak sehir ts gs kadar sansı yok

8.  Alıntı Originally Posted by tigin Yazıyı Oku
    Allah gönlünüze göre versin sabrın sonu selamet inş
    Allah razı olsun kardaş. Hep beraber kazanırız inşallah.

Sayfa 105/618 İlkİlk ... 55595103104105106107115155205605 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •