Sayfa 119/618 İlkİlk ... 1969109117118119120121129169219 ... SonSon
Arama sonucu : 4941 madde; 945 - 952 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

1. Sana daha kesin bişe söliyim emre belözoglu teknik direktör acun başkan olacak ama işde sabredermiyiz ozamana bilemem

2. Birgün bizde bayram ederiz. Ama o gün ne zaman.

3.  Alıntı Originally Posted by işinaslı Yazıyı Oku
    Zurna Tengri ya da ekibinden biri olabilir mi
    Hisse düşünce zarardakilerle dalga geçmek için yapmış olabilir
    Bunun kalitesi düşük. Kırk yalan tangur tungur tengri seviyesinde değil.

Bu daha çok diğer tayfadan gibi duruyor. Hani kartal,doktor, hakuro falan vardı bi ara. Onlara benziyor.

SM-A705FN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by ayne Yazıyı Oku
    Hiç üzülmeyiniz hiç umudunuzu kaybetmeyiniz, Herşey gayet güzel gidiyor. Bu FENER' e hayatta birşey olmaz hiç kimse ama hiç kimse bu feneri yok edemez. Üstelik Borsacılar açısından gayet güzel gidiyor bu yıl fenerden kazandığım parayı hiçbir hisseden kazanmadım aldım 5,80 e verdim17 ye bu yazımı bir yere not edin eylül aralık 2020 gibi alacağım 6 ya ocak mart 2021 gibi satacağım 18 e oh muallane ala banane şampiyon olmuş olmamış ben kazancıma bakarım ya haydi yavru fener 2 veya 3maç daha kaybet 6 tlde bekliyor seni aynet.......
    Sen insan misin lan. Insan olamiyorsan , ki olamazsin hic degilse insan takliti yap. Kalitesiz

5. Yüzde 5 te olsa matamatiksel olarak şampiyon olma şansımız var. Birde 11 maçın tümünü alacağız o zaman burası bayram yerine döner. Allahtan umit kesilmez, bu hafta Antalya engelini geçtikmi? devamı gelir. Para sayma makinaları hazır olsun ortaklar futbol bu belli olmaz.

6. Malesef yalanı, dolanı olmayan ve bu formda kimseyi aldatmayanın bazı kişilerin nazarında kalitesi düşük oluyor. Ben çok kaybettim kimseninde kaybetmesini istemiyotum. Art niyetim varsa gözüm ćıksın.

7. Deutsche bugün satmamış hatta almış
    İnşallah devam eder
    Biz de umut edecek bir yer arıyoruz işte

8.  Alıntı Originally Posted by Ebulzurna Binborazan Yazıyı Oku
    Malesef yalanı, dolanı olmayan ve bu formda kimseyi aldatmayanın bazı kişilerin nazarında kalitesi düşük oluyor. Ben çok kaybettim kimseninde kaybetmesini istemiyotum. Art niyetim varsa gözüm ćıksın.
    Gözün yerinde dursun da aklın yerine gelmesi önemli olan.

SM-A705FN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 119/618 İlkİlk ... 1969109117118119120121129169219 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •