Sayfa 16/21 İlkİlk ... 61415161718 ... SonSon
Arama sonucu : 164 madde; 121 - 128 arası.

Konu: Borsada İflas Etmeden Önce Söylenen Son Sözler

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    20,080
    Blog Entries
    12
    Yakalanan/yasaklanan spekülatörlerin veya bu işlerin içinde yer almış elemanların sonradan itiraflarına bakınız, anlattıkları genellikle şöyledirr ;

Tahta Sahibi ve Büyük Oyuncu bi şekilde buluşur ...

Olaya mevzu hisselerde genellikle kar yoktur, yatırım yoktur haliyle hacim/derinlik nafile ...
    Hissenin büyük bölümü sahibindedir ve olay nee kadar uzun vadeli yapılırsa ooo kadar kazanç sağlarr ...

TS elindeki malın çoğunu BO'ya verir, BO alır bunları anlaştığı bir çok kuruma dağıtırr, alım/satım fiyatı önemli değildir değişik kurumlardan kendi malını alıp/satarak piyasada teknikçiler için algı oluşturur ...
    Burada bi parantezz açalım;
    Alıp/sattığı hissenin işlem değerini ödemez hepsi kendi malıdır mahsuplaşır ve aracı kurum komisyonunu zaten önceden çok cüzi bir miktarda anlaşmıştır ...

BO, adı üzerinde piyasada işlem yapan her türlü cingözü tanımaktadır ayrıca algı olayı için ekibi'de vardır ...
    Günümüzde algı olayı eskiye göre çok daha kolay yaratılmaktadır ...
    Ekip, sosyal medya/forumlar/fısıltı vs. her türlü enstrümanda görev başındadır ...

Hikave varsa olan geliştirilerek, yoksa'da yaratılarak bu enstrümanlarla neşredilir, hissede hiç olmayan korkunç hareketlilik herkesin dikkatini çekerr, sonrası kolaydır algı, beslenerek sürdürülür ...
    Garibim KY, yukarıdaki enstrümanlardan edindiği bilgi ile yatırım yapar/yaptığını zannederr ...

Olaylar gelişirr ...

Bu arada dikkat ediniz derinliği olan hiç bir hisse'de "hikaye" yokturr, nerede antin/kuntin hisse varsa acaip bi hikayesi vardır
    Bunlar hep yazılıp/çizilen, bilinen şeyler ama Allah habersiz/bilinçsiz kimseyi böyle insanların eline düşürmesinn ...

2. Biz bu hikayeyi hergün gözümüzle görüyoruz zararına işlemler gırla
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

3. Bu kâğıt uçacak bakmayın öyle çok düştüğüne.Hem daha nereye kadar düşebilir ki, dibin dibinde.YT

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    20,080
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by Koray Yazıyı Oku

Konuyla ilgili sosyall mecralar bambaşka

http://www.borsagundem.com/haber/sos...cilari/1134439

5. Sosyal medya bu heriften bin beter tiple dolu, sığ kağıtlarda hergün al vererek milleti %5-10 tokatlıyorlar, insanlarda bir tek ben kaybettim adam sürekli doğru biliyor zannediyor, işin kötü tarafı girdikleri her kağıtta onca emeği p.iç ediyorlar hem teknik hemde malın toplanması yönünden, gidecek kağıt en az 1-2 ay daha sallanıyor (en barizi şu Mardinli...) benim kağıda 2 kere girdiler kağıt tam flama yapmış mal toplanmış bu it geldi *** etti...
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

Alıntı Originally Posted by Koray Yazıyı Oku
    Yakalanan/yasaklanan spekülatörlerin veya bu işlerin içinde yer almış elemanların sonradan itiraflarına bakınız, anlattıkları genellikle şöyledirr ;

Tahta Sahibi ve Büyük Oyuncu bi şekilde buluşur ...

Olaya mevzu hisselerde genellikle kar yoktur, yatırım yoktur haliyle hacim/derinlik nafile ...
    Hissenin büyük bölümü sahibindedir ve olay nee kadar uzun vadeli yapılırsa ooo kadar kazanç sağlarr ...

TS elindeki malın çoğunu BO'ya verir, BO alır bunları anlaştığı bir çok kuruma dağıtırr, alım/satım fiyatı önemli değildir değişik kurumlardan kendi malını alıp/satarak piyasada teknikçiler için algı oluşturur ...
    Burada bi parantezz açalım;
    Alıp/sattığı hissenin işlem değerini ödemez hepsi kendi malıdır mahsuplaşır ve aracı kurum komisyonunu zaten önceden çok cüzi bir miktarda anlaşmıştır ...

BO, adı üzerinde piyasada işlem yapan her türlü cingözü tanımaktadır ayrıca algı olayı için ekibi'de vardır ...
    Günümüzde algı olayı eskiye göre çok daha kolay yaratılmaktadır ...
    Ekip, sosyal medya/forumlar/fısıltı vs. her türlü enstrümanda görev başındadır ...

Hikave varsa olan geliştirilerek, yoksa'da yaratılarak bu enstrümanlarla neşredilir, hissede hiç olmayan korkunç hareketlilik herkesin dikkatini çekerr, sonrası kolaydır algı, beslenerek sürdürülür ...
    Garibim KY, yukarıdaki enstrümanlardan edindiği bilgi ile yatırım yapar/yaptığını zannederr ...

Olaylar gelişirr ...

Bu arada dikkat ediniz derinliği olan hiç bir hisse'de "hikaye" yokturr, nerede antin/kuntin hisse varsa acaip bi hikayesi vardır
    Bunlar hep yazılıp/çizilen, bilinen şeyler ama Allah habersiz/bilinçsiz kimseyi böyle insanların eline düşürmesinn ...
    eline sağlık çok güzel özetlemişssin. KY olarak benim başıma gelmedi ama herkesin dikkat etmesi lazım.

7. Yapsalarya aynı hareketleri sağlam kağıtlarda.
    Resmen bizim gibi enayilerin ne düşündüğünü bilerek hareket ediyorlar. Bakıyoruz bist de düşük kalmış ne hisse var ooo ihlas var bu hisse gider kaldırırlar bunu, bir iki harekette hoop atlıyoruz kucaklarına. Onlarda hoşgeldin diyerek 150.000 lot veriyorlar elimize 0.53 ile dün kapanıştan, ertesi gün oluyor açıyoruz ekranı bakıyoruz ulan hareket var, 0.57 yi aşarsa önü açık birden gözümüzde tl işaretleri dönüyor, 0.55 den 50.000 daha yapıştırıyoruz. Hooop gömdük tüm parayı acımadan. Bir bakıyoruz 0.56 - 0.57 yi alıyor tahta, hemen yapışıyoruz hesap makinesine, 0.57 olmuş 7000 tl artıdayız. Sonra bakıyoruz hoop 0.56 yı veriyor, ardından 0.55 i. Bir gözümüzde İHLGM de. Çok biliyoruzya bide onu takip ediyoruz. Ama IHLGM hala %8 civarında, bir umut bakıyoruz öyle şimdi geri alır sattıklarını diye, hoop anında 0.54 ve 0.53. Anlamadık bile nasıl verdiğini. Ulan biraz önce 10.000.000 adet vardı kademede nasıl verdi? Sonra bakıyoruz emir silmiş ****** diyoruz. Sağlam bir sövüyoruz. 0.50 - 0.51 olmuş, küçük bir hesapla 5000 tl nin g..... girdiğini anlıyoruz. Seans bitiyor form, twitter kurcalıyoruz ulen acaba tesellilik birşey bulurmuyuz diye, bakıyoruz herkez sövüyor.

Akşam misafir geliyor, geçen sene 9 tl den 10.000 lot aselsan almış, satsammı acaba diye bana soruyor. Gözüm birden hanımın fırından çıkardığı tavuk butlarına gidiyor. Acaba sıcak sıcak şunu g... soksam sonra balkondan atsammı diye düşünüyorum.

İşte günümün özeti, giden 5000 tl ye mi yanayım, bütün gün ofiste malak gibi ekrana yapıştığımamı yanayım, yoksa mal gibi adamın geçen sene aselsan alışınamı yanayım. MAL olan benim

Akşam akşam vaktinizi aldım, kusura bakmayın. Kalın sağlıcakla

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

başıma bir kova soğuk su dökün

Sayfa 16/21 İlkİlk ... 61415161718 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •