Sayfa 17/19 İlkİlk ... 71516171819 SonSon
Arama sonucu : 147 madde; 129 - 136 arası.

Konu: Borsada İflas Etmeden Önce Söylenen Son Sözler

* patron satışı yapılan kağıtlar sonradan uçuyor. borsa psikoloji işi. adamlar ters algıya oynuyorlar. ben yer miyim bu numaraları?

* beyler 1'e 100 bedelsiz potansiyeli var. bedelsiz sonrası kesin zengin olursunuz. gerekirse 10 sene beklerim ben bedelsizi.

* kimseye açıklamıyorlar, gizli bilgi. ama ben öğrendim.çok karlı bir yatırım yapacaklar yakın zamanda.

* bedelli yapması bu hisse için iyi. hatta ne kadar büyük bedelli yaparsa o kadar iyi. yatırım için kullanılacak sonuçta. hissenin yararına yani.

* kaç senedir yatay/düşüş trendinde. artık vaktinin gelmiş olması lazım. lazım işte o kadar. başka bir gerekçe lüzumsuzdur.

* bilançolarla oynuyorlar, makyajlı bilançolar. aslında çok büyük karlar var da gizliyorlar. vakti geldiğinde birden bilançoda gösterecekler. en az 10 kat potansiyel var. şimdiden yerinizi alın bence. yarın çok geç olabilir...

Duhul
    Sep 2017
    İkamet
    Somewhere in time...
    Gönderi
    2,437
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by rumenigge Yazıyı Oku
    bir arkadaşın dayıoğlusu bu hisse 10 katına çıkacak dedi
    Efsane Mutlaka tutar...
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!!!

3. Aselsan 100 olcakmis.şu kağıt 50 olcakmis bu kağıt 20 olcakmis diğeri 10 olcakmis.hep mis müş ama net rakamlar. Soruyorsun nie 100 nie 16 değil de 20 hangi gerekçelerle ,cvp öyle duydum sonra ilk aklıma gelen ; deli gibi hacim yapılmış sürekli büyük lotlari dondurmusler; bu kadar işlem hacmini küçük yatırımcı yapamaz,görmediniz mi yüksek miktarli lotlar dönüyo ky nasil alsin bu miktarlari bu kadar hisse satamaz lar hem kim alacak ki buralardan..satiyolar kardesim hem de öyle güzel satıyorlar ki ..sonraaa ;tepeden %20 düşmüş beya,artık düşmez heraldee, hem de öyle bi düşerki..daha çok uzar gider. Cepten yazdığım için de zor oluyor. Ama son bi senede borsaya yeni bulasanlardan o kadar basit cümleler duyuyorum ki ; sanarsın hepsi uzman . Borsa geçen hafta 120 bindi bu hafta 114 binler daha nereye düşecek diyenler bile var 😃ben de diyorum ki; size bol kazançlar ben elimdekilerin bir kısmını eylül gibi çıktım diğer kısımla da tek kağıtta bekliyorum (tabii çıkma sebebim biraz özel nedenler ,takibi bıraktığım için de tek hissedeyim ) ama arkadaş thy 5 ken ,karel 2- kront 3 ken ,aselsan 10 ken nerelerdeydiniz. O zaman borsa tu kaka ,şimdi herkes borsaci .

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Borsada bilgisiz bir yatırımcıyım.Temel analizden-teknik analizden anlamam. Kulağım delik değildir. Kimse benim yazdıklarımdan etkilenip işlem yapmasın.(eski nickim : hallederiz )

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Ha bu baa bir ders olsun...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    Hahahaha..Alemsin benim işim uzağı görmek yahu.Burnumun ucunu niye göreyim şaşı olur adam maazallah....Heehhhh..
    Forumda bir topikten...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    Aşık oldum abi....bugün aldığım kaadıma...

Forumdan...................

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    ne guzel yahu...dipten aliyonuz...

bu topiği unutmuştum
    hisse son kez dip yapıyor bu kadar tabandan sonra mutlaka çıkacak