Sayfa 176/223 İlkİlk ... 76126166174175176177178186 ... SonSon
Arama sonucu : 1784 madde; 1,401 - 1,408 arası.

Konu: IHLGM - İhlas Gayrimenkul

Alıntı Originally Posted by koçari Yazıyı Oku
    kanal istanbulla ne gibi bir ilişki kuruyorlar ben anlamıyorum, siz bilebilirsiniz belki.
    Oralarda gayrimenkul'u fazla bir de kanal İstanbul projesinde İhlas grubunun bir şekilde yer alacağı düşünülüyor diye düşünüyorlar sanırım!!!!!!!

2.  Alıntı Originally Posted by koçari Yazıyı Oku
    kanal istanbulla ne gibi bir ilişki kuruyorlar ben anlamıyorum, siz bilebilirsiniz belki.
    bölmeden küçük bi miktar almıştım zarardayım bildiğimiz bir şey yok arkadaşım y.t.değil

Alıntı Originally Posted by batanborsacı Yazıyı Oku
    bölmeden küçük bi miktar almıştım zarardayım bildiğimiz bir şey yok arkadaşım y.t.değil
    şimdilik görüntü de pek bir ilgisi olmayacak gibi!

haberle birlikte TEKTU,akçansa, nuh çimento tavan oldular bu biraz artıda takıldı kaldı!

4.  Alıntı Originally Posted by NKN Yazıyı Oku
    şimdilik görüntü de pek bir ilgisi olmayacak gibi!

haberle birlikte TEKTU tavan oldu bu biraz artıda takıldı kaldı!
    açıklama esnasında saman alevi gibi hareketlendi söndüy.t.değil

5. İlginç şeyler olacak gibi.
    Kanal İstanbul gündemde oldukça bu hisseyi de bir şekilde spekülatif hareketlerin içine sokacaklar.
    Yok ihaleyi alacak yok arsası falan filan...
    Bugün hacim iyidi.
    Zaten doğru dürüst yatırımcı da kalmadı hepsine kan kusturdular.
    SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı olarak değerlendirilemez.

6.  Alıntı Originally Posted by Blues and Jazz Yazıyı Oku
    İlginç şeyler olacak gibi.
    Kanal İstanbul gündemde oldukça bu hisseyi de bir şekilde spekülatif hareketlerin içine sokacaklar.
    Yok ihaleyi alacak yok arsası falan filan...
    Bugün hacim iyidi.
    Zaten doğru dürüst yatırımcı da kalmadı hepsine kan kusturdular.
    Kanal işi yatabilir bugünkü siyasi iklimde reform vb nedenlerle.

7.  Alıntı Originally Posted by drls Yazıyı Oku
    Kanal işi yatabilir bugünkü siyasi iklimde reform vb nedenlerle.
    Eğer dedikleri gibi bu kanal Abd ve İngilizlerin Karadeniz'e hukuksal açıdan rahatlıkla geçişini sağlayacaksa birileri buna destek verir. Yalnız o zaman Rusya'da Suriye kartını yeniden açıp, başımızı ağrıtır. Bir diğer hususta Erdoğan siyasi mühendistir, bu kanalı öyle ya da böyle yapar.
    SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı olarak değerlendirilemez.

8. bakın dostlar kanal bir devlet projesidir ve gizli unsurları var mutlaka yapılmalıdır eğer bağımısızlığımızı tam anlamıyla kazanacaksak malesef bizleri lozan antlaşmasıyla öyle bağlamışlarki kendi kara sularını dahi kontrol edemiyor iki yakanın arasından yol geçen hanı gib,i geçip gidiyorlar kanal hem bu durumu bitirecek hem stratejik açıdan çok büyük faydası olacak bunun yanında beklenen istanbul depreminede ilaç olacak bunun yanında ticaret yeni işler vs katkısı büyük atıl bir bataklıktan koca dünyanın dev havalimanını yapan ülkesine kazandıran akıl bunuda yapar kazandırır ALLH ın izniyle bakmayın pontusluya muhalefete onlar bu faydaları istemeyen bağımsızlık beri dursun kapı kulu olmaya hevesli olanlardır...

Sayfa 176/223 İlkİlk ... 76126166174175176177178186 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •