Sayfa 101/223 İlkİlk ... 519199100101102103111151201 ... SonSon
Arama sonucu : 1784 madde; 801 - 808 arası.

Konu: IHLGM - İhlas Gayrimenkul

1.  Alıntı Originally Posted by Karaşın Yazıyı Oku
    ek olarak bu iki haftalık süreçte satılan malların alıcısı kim olmuştur? Küçük yatırımcı mı? Umarım doğru cevap evet değildir. Daha sarih bir şekilde sorarsak ky nin sahip olduğu lotlar iki hafta öncesine göre azalmış mı artmış mı?
    Bunu bılmen ımkansız hocam

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by realestate Yazıyı Oku
    Bunu bılmen ımkansız hocam

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    haklısın tabi. bilmem mümkün olsa zaten hiç kayıp yaşamaz hep kazanırdım

3.  Alıntı Originally Posted by Karaşın Yazıyı Oku
    ek olarak bu iki haftalık süreçte satılan malların alıcısı kim olmuştur? Küçük yatırımcı mı? Umarım doğru cevap evet değildir. Daha sarih bir şekilde sorarsak ky nin sahip olduğu lotlar iki hafta öncesine göre azalmış mı artmış mı?
    Bu günlerde bunun önemi yok bence..Ama ay başından beri takas değişimi aşağıda görebilirsiniz...
    Bence cepten cepe yapılmış..Belki tedbir içindir...
    Alanlarda satanlarda yoğun işlem yapanlar...

SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı olarak değerlendirilemez.

4. İblis hala millete mal çakıyor..

CASPER_VIA_M1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Tek rakibimiz Türk Hava Yolları sözü ihlgm için bir latife değil. Kayıp oranı nerdeyse aynı. Allahtan ulaşım sektöründe değil. Bu orantısız düşüşü yorumlayabilecek var mı

6.  Alıntı Originally Posted by Karaşın Yazıyı Oku
    Tek rakibimiz Türk Hava Yolları sözü ihlgm için bir latife değil. Kayıp oranı nerdeyse aynı. Allahtan ulaşım sektöründe değil. Bu orantısız düşüşü yorumlayabilecek var mı
    Bu ihlgm bir zamanlar bayirdir madencilik daha sonra İhlas madencilik şimdide İhlas gayrimenkul insanların çanları yakmak dolandirmak için devamli isim degistiriyorlar söylüyorlar. Çok da başarılı oluyorlar İHLAS ismiyle iyi kandiriyorlar onu HİÇ DEGİSTİRMİYORLAR ama devamli ah ve beddua alıyorlar. Ben 7 yıl önce bu kağıdı 8.60 lardan aldım 4 yıl önce 1.50 den sattım. 7 yıldır yattı bu kağıt diye malesef 4 hafta ince 1.35 den almış bulundum. Bulasmayacam dedim malesef yine bulastim. Üzgünüm çok hemde çok [IMG][/IMG]

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by Yesilyol_32 Yazıyı Oku
    Bu ihlgm bir zamanlar bayirdir madencilik daha sonra İhlas madencilik şimdide İhlas gayrimenkul insanların çanları yakmak dolandirmak için devamli isim degistiriyorlar söylüyorlar. Çok da başarılı oluyorlar İHLAS ismiyle iyi kandiriyorlar onu HİÇ DEGİSTİRMİYORLAR ama devamli ah ve beddua alıyorlar. Ben 7 yıl önce bu kağıdı 8.60 lardan aldım 4 yıl önce 1.50 den sattım. 7 yıldır yattı bu kağıt diye malesef 4 hafta ince 1.35 den almış bulundum. Bulasmayacam dedim malesef yine bulastim. Üzgünüm çok hemde çok [IMG][/IMG]

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Allah yardımcınız olsun. Umarım bu kez maliyetinizin üzerinde bir fiyata çok fazla bekletmeden gelir ve zararına satmazsınız

8. şu borsada gördüğüm en karaktersiz en yatırımcı düşmanı en göt patron.
    millet lot alıyor bu lot satıyor.

Sayfa 101/223 İlkİlk ... 519199100101102103111151201 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •