Sayfa 102/223 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202 ... SonSon
Arama sonucu : 1784 madde; 809 - 816 arası.

Konu: IHLGM - İhlas Gayrimenkul

1. Belli ki sana babadan kalan en büyük miras karaktersizlik, vurgunculuk olmuş kan emici. Ama ben suçu sen de değil Devletin ilgili denetim kurumlarını yönetenlerde görüyorum. 15 ay içinde iki defa bedelli yapmana izin verenlerde görüyorum. Bu kan emici coni borsaya açtığı şirketlerle kişisel servetini büyütmek için kullanıyor birileri de bunun arkasında duruyor. Borsada bu ve bunun gibi üç beş patron daha var (gerçi fazla var da onların levelları bunlara göre daha düşük) yaptıkları her pisliğe göz yumuluyor ya da göstermelik cezalar ile geçiştiriliyor. Elbet gün gelir aldığınız onca ahın altında ezilir gidersiniz.

2. Hisseyi 1,32 den beri alaşağı yaparken elindeki lotlarıda azalttı.Havadan gelen lotları paraya çevirdi iblis,artık bu seviyelerde uzun zaman oyalar,ama borsa birazcık negatifleşsin hemen 0,70 altına salıp biraz daha mallandıracak.Eğer kanal istanbul ile alakalı bir habe rdüşerse ne ala aksi halde sürünmeye devam..kesinlike al-sat tavsiyesi değildir.

3. Holding bu 7,5 milyon lotu 1,30 lardayken de rahatlıkla satabilirdi. Neden 70 lere gelince yaptı bu işi. Mal vermek için en iyi fiyat mıydı. 200 milyon lotu da yine 70 lerden vermişti. Amacın sadece malını elden çıkarmak olduğu pek mantıklı gelmiyor.

4. Varsayalım ki bu lotların maliyeti 0. sizin sıfır maliyetli 200 milyon lotunuz olsa ve hisseyi yükseltecek enstrümanlara da sahipseniz 75-80 kuruşa satar mısınız.

5.  Alıntı Originally Posted by Karaşın Yazıyı Oku
    Varsayalım ki bu lotların maliyeti 0. sizin sıfır maliyetli 200 milyon lotunuz olsa ve hisseyi yükseltecek enstrümanlara da sahipseniz 75-80 kuruşa satar mısınız.
    Sayın karaşın bir cepten çıkarıp diğer cebe koyuyor ama en ucuzundan tabi.Kanaatimce zamanı gelince bu kez millete yukardan geçirecek..

6.  Alıntı Originally Posted by albul72 Yazıyı Oku
    Sayın karaşın bir cepten çıkarıp diğer cebe koyuyor ama en ucuzundan tabi.Kanaatimce zamanı gelince bu kez millete yukardan geçirecek..
    Ben de öyle düşünüyorum

7.  Alıntı Originally Posted by albul72 Yazıyı Oku
    Kurumsal bir firmanın sahip olduğu varlığı ucuzundan kişisel varlığa aktarma yöntemi (zimmetine geçirme) Çünkü bir firmanın halka açıklığı ile imtiyaz sahibinin firmasına bağlılığı ve sadakati arasında ters orantı var.

8.  Alıntı Originally Posted by akcaye Yazıyı Oku
    şu borsada gördüğüm en karaktersiz en yatırımcı düşmanı en göt patron.
    millet lot alıyor bu lot satıyor.
    Spek ben senın sulalenı s.......

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 102/223 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •