Sayfa 103/223 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203 ... SonSon
Arama sonucu : 1784 madde; 817 - 824 arası.

Konu: IHLGM - İhlas Gayrimenkul

1. Sen iha yı halka arzet bak bakalım bı Allahın kulu alıyormu bistin en karaktersız grubu

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by realestate Yazıyı Oku
    Sen iha yı halka arzet bak bakalım bı Allahın kulu alıyormu bistin en karaktersız grubu

Hangi yüzle desek heriflerde utanma duygusu yok. Onu da arz ederler ne de olsa hangi yüzle diyecek bir kurum yok. Belki sosyal medyada örgütlenen insanlar BİST yönetiminin ve diğer ilgili kurumların iHA'nın halka arz başvurusunu reddetmeleri için baskı yapabilirler

3.  Alıntı Originally Posted by realestate Yazıyı Oku
    Sen iha yı halka arzet bak bakalım bı Allahın kulu alıyormu bistin en karaktersız grubu

Doğrusu yazınızı okuyuncaya kadar bu halka arz mevzuundan haberim yoktu. Mart başında halka arz için yönetim kurulu kararı çıkmış ve gereken çalışmalara başlanacakmış. Bunu de ve bütün kağıtların endeksin iki katından fazla düşsün. yazının sonuna bi de küfür eklemiştim ama edep deyip sildim

4.  Alıntı Originally Posted by Karaşın Yazıyı Oku
    Doğrusu yazınızı okuyuncaya kadar bu halka arz mevzuundan haberim yoktu. Mart başında halka arz için yönetim kurulu kararı çıkmış ve gereken çalışmalara başlanacakmış. Bunu de ve bütün kağıtların endeksin iki katından fazla düşsün. yazının sonuna bi de küfür eklemiştim ama edep deyip sildim
    Borsada bısuru kagıdı var sankı az gıbi bıde ihayı sürecek piyasaya

5. İhyay ve ihgzt iştiraki İHA yı halka acacaklarmış? İştirak şirketi olarak yollarca ana ortaklara ne katkısı oldu ki, hep zarar ziyan. Zaten iha bir artı değer oluştursa, ihyay bünyesinde de bu katkı sağlar ve zaten dolaylı olarak halka açık sayılır. ayrıca borsaya kote edilmesine ne gerek var? !!

Hatta ihyay ve ihgzt nin bile birleştirilmesi daha doğru olur. Keza ihlas ihlgm iheva nında aynı şekilde tek şirket haline dönüştürülmesi daha iyi olur. Çok sayıda gereksiz kırıntı niteliksiz şirketin BİST e doldurulması sadece ülke borsasını daha da niteliksizleşmesi demektir.

6.  Alıntı Originally Posted by 1prometheus Yazıyı Oku
    İhyay ve ihgzt iştiraki İHA yı halka acacaklarmış? İştirak şirketi olarak yollarca ana ortaklara ne katkısı oldu ki, hep zarar ziyan. Zaten iha bir artı değer oluştursa, ihyay bünyesinde de bu katkı sağlar ve zaten dolaylı olarak halka açık sayılır. ayrıca borsaya kote edilmesine ne gerek var? !!

Hatta ihyay ve ihgzt nin bile birleştirilmesi daha doğru olur. Keza ihlas ihlgm iheva nında aynı şekilde tek şirket haline dönüştürülmesi daha iyi olur. Çok sayıda gereksiz kırıntı niteliksiz şirketin BİST e doldurulması sadece ülke borsasını daha da niteliksizleşmesi demektir.
    Sanırım ihgzt, özellikle ihyay'da ilk ve ikinci çeyrekte kar açıklayacaklar halka arza bir temel oluşturmak için.

7. Bu hissede olanlar sürekli mucahite isyan küfür ediyor . Anlamıyorum.
    Hisse son 1 ayda ağırlık 130 dan 75 gelmiş , bütün GYO hisseleri aynı oranda geri geldiğini görmüyorsunuz ?
    Bakın krgyo ( karlı ) 3.30 dan 1.30 geldi ozgyo 2 TL den 0.90 geldi

Ihlgm ne yapacakti ? 1.20 de demir atmasını bekliyordunuz bu ortamda . ? Hatta BIST düşmeye başladığında hemen salmadi , hisse çıkış için 1.30-134 arası fırsat bile verdi .

Ben düşmeye başladığında portfoyun yarısını 1.20-1.15 den sattım , birsure nakitte bekledim geçen hafta tekrar aldım.

Sakince beklemekten başka yapacak birşey yok

8. Bu hisse bu defa 60 kuruş altını görür,ytd

Sayfa 103/223 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •