Sayfa 11/223 İlkİlk ... 9101112132161111 ... SonSon
Arama sonucu : 1784 madde; 81 - 88 arası.

Konu: IHLGM - İhlas Gayrimenkul

1.  Alıntı Originally Posted by Katip33;n3696582
    [ATTACH=JSON]{"data-align":"none","data-size":"full","data-attachmentid":3696583}[/ATTACH]
    alıntıdır.

2. İhlas yapi Bizim Evler 7. Marmara evler 4. yapmış bitirmiş. Oturan insanlar çok memnunlar Marmara evler 8. 2021 bitirecekler ve Çok Lüks daireler Çevre düzeni mükemmel ben ihlas yapı nin yapmış olduğu süper daireleri beğendim. satışlar devam ediyor. İhlas gayrimenkulü durumu ortada iyi durumda olduğu halde hisse senedi yerlerde sürünüyor. Çok yazık Başkan uyuyormu niye ucuz fiyata elinden çıkarıyor anlamış değilim. Bunun yanında enerji üretimi ve Maden işleri var. Elektrik yapılan zam yüzde 30 geçmiştir. Sağlık Termal inden gelen yıldızlar nakit tl ler oldukça kazanıyor. Ahmet Mücahit bey Hisseyi düşünmek zorundasın. Milleti bıktırdınız yazıktır günahtır KY zor durumdadır. Herkesin hakkını vermelisin kul hakkı büyük günahtır. Hisselerinin dört tanesini yüzde 150 ile 600 yükseliş yaptın birazda Ihlgm yap milleti sevindir.
    Allaha emanet olun. Kusura bakmayın

3.  Alıntı Originally Posted by namik.yagci Yazıyı Oku
    İhlas yapi Bizim Evler 7. Marmara evler 4. yapmış bitirmiş. Oturan insanlar çok memnunlar Marmara evler 8. 2021 bitirecekler ve Çok Lüks daireler Çevre düzeni mükemmel ben ihlas yapı nin yapmış olduğu süper daireleri beğendim. satışlar devam ediyor. İhlas gayrimenkulü durumu ortada iyi durumda olduğu halde hisse senedi yerlerde sürünüyor. Çok yazık Başkan uyuyormu niye ucuz fiyata elinden çıkarıyor anlamış değilim. Bunun yanında enerji üretimi ve Maden işleri var. Elektrik yapılan zam yüzde 30 geçmiştir. Sağlık Termal inden gelen yıldızlar nakit tl ler oldukça kazanıyor. Ahmet Mücahit bey Hisseyi düşünmek zorundasın. Milleti bıktırdınız yazıktır günahtır KY zor durumdadır. Herkesin hakkını vermelisin kul hakkı büyük günahtır. Hisselerinin dört tanesini yüzde 150 ile 600 yükseliş yaptın birazda Ihlgm yap milleti sevindir.
    Allaha emanet olun. Kusura bakmayın
    Bu ne naiflik böyle.. ilk defa Muco hakkında böyle kibar yazan birini gördüm.. ama bu dil gerçekten takdire şayan.. tam bir beyfendi dili .. tebrikler ..

4.  Alıntı Originally Posted by aokur1 Yazıyı Oku
    Bu ne naiflik böyle.. ilk defa Muco hakkında böyle kibar yazan birini gördüm.. ama bu dil gerçekten takdire şayan.. tam bir beyfendi dili .. tebrikler ..
    Kimbilir tatlı dil ihlgm yi uykudan uyandırır bellimi olur

5. Bedelliden paralari da aldi kasaya, daha ne beklersin gayri ? menkul )

6. kanal istanbul projesi dillenmeye başladı artık operasyon başlar mı ?

7. boş pasta.jpg

sakla samanı gelir zamanı

8. Ben şahsen herkesin beklentisinin tersini düşünüyorum .. Terse yatırabilir . ytd.

Sayfa 11/223 İlkİlk ... 9101112132161111 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •