Sayfa 114/223 İlkİlk ... 1464104112113114115116124164214 ... SonSon
Arama sonucu : 1784 madde; 905 - 912 arası.

Konu: IHLGM - İhlas Gayrimenkul

1. Kagıta para girisi var hayırlısı bakalım..güzel bir bilanco gelirmi acaba.

2. iyiki bir gün tavan yaptıya artık iki ileri bir geri ne oldurur ne öldürür ... yayın hareket ediyosa gidiyo etmiyosa yerinde sayıyo 1 haftadır ...

3. Buyumuste endex kağıdı olmuş,iblis oğlu iblis aylardır bir haber yok.Ama şuan pusuda paraya ihtiyacı simdilik yok.Ne zaman ki ihtiyacı olacak ozaman yalan yalnis bir suru haber ile binlerce kişiyi mağdur edeceksin.Sen tanıdığım en karaktersiz,en kan emici ve islamiyeti isine karıştırmış iblissin.Allah,in laneti üzerine olsun,yeter artik.Aslında bu soylediklerimi direkt yüzüne soylemegi çok isterim...Batmis şirketini borsadaki KY i kandırarak kurtarmaya çalışan aşağı.... Ve pis..... Birisin.ohh be rahatladim.

CASPER_VIA_M1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by albul72 Yazıyı Oku
    Buyumuste endex kağıdı olmuş,iblis oğlu iblis aylardır bir haber yok.Ama şuan pusuda paraya ihtiyacı simdilik yok.Ne zaman ki ihtiyacı olacak ozaman yalan yalnis bir suru haber ile binlerce kişiyi mağdur edeceksin.Sen tanıdığım en karaktersiz,en kan emici ve islamiyeti isine karıştırmış iblissin.Allah,in laneti üzerine olsun,yeter artik.Aslında bu soylediklerimi direkt yüzüne soylemegi çok isterim...Batmis şirketini borsadaki KY i kandırarak kurtarmaya çalışan aşağı.... Ve pis..... Birisin.ohh be rahatladim.

CASPER_VIA_M1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    genel kurula katılıp yüzüne söylemek daha güzel fakat imkan yoksa e imza ile katılıp egks den yazarak ta genel kurula iletilebilir.hatta tutanakta yer alıp kap ta yayınlanır.

5. Geçen yıl İlk çeyrek bilançosu açıklandı mı arkadaşlar bilen varsa yardımcı olabilir mi

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Aradım bulamadım bu sene ayın kaçında gelebilir tahmin olarak

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Kanal beklentisi ne oldu,çinliler gelecekti aha aha..... yakında bedelli patlatırsa şaşırmamak lazım sonu ataç inşaat,memsa gibj olmaz insallah beklentisi yok milyon lotlar havada geziniyor

Yazdıklarım yatırım tavsiyesi degildir

8. Kaç kişi çalışıyor şirkette bilen var mı

Sayfa 114/223 İlkİlk ... 1464104112113114115116124164214 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •