Sayfa 179/223 İlkİlk ... 79129169177178179180181189 ... SonSon
Arama sonucu : 1784 madde; 1,425 - 1,432 arası.

Konu: IHLGM - İhlas Gayrimenkul

1.  Alıntı Originally Posted by kagan_44 Yazıyı Oku
    Altın kural :

Sabr ile def-i hacet eyleyen , mermerde tahribat eyler ..

Al sat turşusunu kur tavsiyesi değildir
    😂😂😂👍
    Çok güzel
    Yatırım tavsiyesi değildir.

2. 1453 hasan akdoğan

İyi akşamlar geçen sene burada küçük yatırımcı diye biri vardı hala buralarda mı acaba iyi akşamlar

3. ag sevdiğimin evladı yüklü ihgyo satıyor ihlas holding hissesi alıyor bunu bir hafta önce 1.33-1.34 tl den sattı ihlas holdingi 1.11 tl den yukarı çekti şimdi 1.21-22 tl ama İhgyo olduğu yerde sayıyor hatta sabah 1.29'a sarktı..

4. İhlas GYO'nda iki kere bedelli yap bir milyar tl'i cebine indir hala hisse fiyatı 2.00 tl'nin altında bedelli yapmadan önce 1.70 tl'nin üstünde idi yani sürekli çalma ve zula işleri devam ediyor yani yeni yıl yeni bedelli derlerse şaşırmayın Ören ailesinde senaryo bitmez hekümet rüzgarıda sürekli arkalarında yemede çaldıklarının yanında yat böyle bir güzellik lütuf daha hangi ülkede var şimdilik ama işler bozulunca kaçacağı ülkede belli americana çünkü her ihtimale karşı orada alt yapısını oluşturmuş durumda hain fetullahın (fetönün) ikiz kardeşi hatta dahada sinsi ve tehlikelisi..

5.  Alıntı Originally Posted by Hasan akdoğan Yazıyı Oku
    İyi akşamlar geçen sene burada küçük yatırımcı diye biri vardı hala buralarda mı acaba iyi akşamlar
    Ben varım ama sizin sorduğunuz/ aradığınız ben miyim bilemedim?

6. Sabah 1.36 gösteren hisse endeks düşmemesine rağmen 1.30 kapattı.

Bu kan emiciler birtek bedelli de para toplamayı biliyor ondan sonra hisseyi günlük harçlık için kullanıyor

Bu hisse yüzünden onlarca hisse kaçırdım. Patrona ve speğe hergün sayıp sövmekten bıktım bu iğrenç insanlar hergün kulaklarının çınlamasından rahatsız olmuyor. Zengin olmak uğruna böyle geniş olmayı hiç istemem.

Hayırlısı ile şu adi hisseden bir çıkayım hergün beddua edicem. Şimdilik köprüyü geçene kadar ayıya dayı diyorum ama beddua edemediğim için iyi kulak çınlatıyorum
    Ytd

7.  Alıntı Originally Posted by talebe37 Yazıyı Oku
    Sabah 1.36 gösteren hisse endeks düşmemesine rağmen 1.30 kapattı.

Bu kan emiciler birtek bedelli de para toplamayı biliyor ondan sonra hisseyi günlük harçlık için kullanıyor

Bu hisse yüzünden onlarca hisse kaçırdım. Patrona ve speğe hergün sayıp sövmekten bıktım bu iğrenç insanlar hergün kulaklarının çınlamasından rahatsız olmuyor. Zengin olmak uğruna böyle geniş olmayı hiç istemem.

Hayırlısı ile şu adi hisseden bir çıkayım hergün beddua edicem. Şimdilik köprüyü geçene kadar ayıya dayı diyorum ama beddua edemediğim için iyi kulak çınlatıyorum
    Ytd
    Aynen bende senin duygu ve düşüncelerine katılıyor harfiyen uyguluyorum hatta patroncuğun herşeyine ortağım şirket hisselerim oranında o yüzden bu hırgız,dolandırıcı,kul hakkı yiyen Sülün Osman kılıklının Amerikaya kaçmasından endişe ettiğim için evinde kalıyorum istersen sende gel müştemilatta sanada bir yer ayarlarız ortaklık hakkaniyetle bitene ve hakkımız olan temettüyü alana kadar sonrada iblis görün yüzünü der ve çeker gideriz bir daha dönmemek üzere..Bu şahıs asla düzelmez ar damarı yırtılmış bir kere sürekli milletten Hain Fethullah gibi bedelli yapıp HİMMET topluyor Allah bunları ıslah eylesin..Amin..

8. kanal istanbul,lun yakında baslayacağını duyurdu ve burada iglym nin bütün projekeri ve özellikle ısparta kule haber bekliyoruzz

Sayfa 179/223 İlkİlk ... 79129169177178179180181189 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •