Sayfa 187/223 İlkİlk ... 87137177185186187188189197 ... SonSon
Arama sonucu : 1784 madde; 1,489 - 1,496 arası.

Konu: IHLGM - İhlas Gayrimenkul

1. Reis bu muçoya ne dedi acaba çok merak ediyorum.

2. Eğer kanal yapılırsa o kanal sizin...........

3. Bu işi çözerse Reis çözer başka umudumuz yok.

4. 20 yıl önce bir tane ihlas finansı vardı kan emicinin şimdi borsaya açtığı 5 şirketin her biri birer ihlas finas, şirketlerde yaptığı bedelliler ile paraları toplayıp cukka ediyor. Sağ olsun bist ve spk onlar oldukça müCo nun sırtı yere gelmez.

Son iki yılda grup şirketlerinin yaptığı bedelliler ile 900 milyondan fazla para topladı. Holding ve gazetenin bedellilerine de onay gelir ise (ki ret gelme ihtimali bana göre yok sadece gazetenin bedellisine ret gelir mi diye düşünüyorum ama orda da müCo sayın Cumhurbaşkanı ile yaptığı görüşme de verilen mesajlar ile işini sağlama almaya çalıştığını düşünüyorum.) yaklaşık 1,35 milyar daha para toplamış olacak.

Peki son iki yılda faydalı tek bir atılım ya da yeni bir faaliyet, proje hayata geçirildi mi? Bu toplanan paraların akıbeti nedir bilen var mı?

Bölündüğün fiyata 3 ayda gelemedin ki endeks o süreçte %30 yükseldi ama endeks -5 yaptığında da sen -10 a koşuyorsun.

ALLAH size de sizin arkanızda duranlara da fırsat vermesin. Yazık...

Yatırım tavsiyesi içermez....

5.  Alıntı Originally Posted by small_investor_0 Yazıyı Oku
    20 yıl önce bir tane ihlas finansı vardı kan emicinin şimdi borsaya açtığı 5 şirketin her biri birer ihlas finas, şirketlerde yaptığı bedelliler ile paraları toplayıp cukka ediyor. Sağ olsun bist ve spk onlar oldukça müCo nun sırtı yere gelmez.

Son iki yılda grup şirketlerinin yaptığı bedelliler ile 900 milyondan fazla para topladı. Holding ve gazetenin bedellilerine de onay gelir ise (ki ret gelme ihtimali bana göre yok sadece gazetenin bedellisine ret gelir mi diye düşünüyorum ama orda da müCo sayın Cumhurbaşkanı ile yaptığı görüşme de verilen mesajlar ile işini sağlama almaya çalıştığını düşünüyorum.) yaklaşık 1,35 milyar daha para toplamış olacak.

Peki son iki yılda faydalı tek bir atılım ya da yeni bir faaliyet, proje hayata geçirildi mi? Bu toplanan paraların akıbeti nedir bilen var mı?

Bölündüğün fiyata 3 ayda gelemedin ki endeks o süreçte %30 yükseldi ama endeks -5 yaptığında da sen -10 a koşuyorsun.

ALLAH size de sizin arkanızda duranlara da fırsat vermesin. Yazık...

Yatırım tavsiyesi içermez....
    .................................................. .................................................. .................................................. ................

Kardeşim; yazdıklarınıza,yorumlarınıza katılıyorum ancak bir yorumun hariç o da şudur,''çözürse reis çözer''yorumunuz..Reis dediğiniz Allah kulu bu güne kadar borsada hangi haksızlığın çözümü için imza attı onay verdimiki..Şaibeli batan şirket tonlarca ya mağdur borsazedeler alın terlerini Cumhurbaşkanının yönlendirdiği borada kaybeden küçük yatırımcılar hepsi göz yaşı ve sıkıntılara gark olmuş hangibirine kulak verdi ve dinledi sorunların çözümü için hayırlı bir kanun çıkarıp adım atıp Hz.Ömer adaleti ve hakkaniyetiyle yaralarımızı sardı ki bilakis taraf iş insanlarına başımızı tuttu harami amerikalı mücovid'e tuttuğu gibi ama ahiret yurdunda yakalarına yapışacağız hırsız,dolandırıcı,zalim oğlan ve onun tüm günahlarına ortak olan hatta daha çok çalması,dolandırması,kul hakkı yemesi için teşvik edenlerin koruyup kollayanların..Yoksa bizim kimseye özel düşmanlığımız asla yok sadece borsa ile alakalı canımız yanıyor bağırıyoruz sesimizi duyan Devlet mercii adalet kurumu olun diye.. Örnek:Türkiye cumhuriyetinin köklü ve büyük boya şirketlerinden olan ÇBS boya Ve ÇBS PRİNTAŞ'a sahip çıkılmadı DYO boyaya sahip çıkıldığı gibi sorunlarıyla başbaşa kaldı mağdur olan yine küçük yatırımcı oldu tüm alın terim (30 yıllık) heba oldu uçtu gitti..Yazık değilmiz biz küçük yatırımcı vatandaşlara ki bu günlere halka arzlardan bahsediyorlar övünerek peki yarın öbür gün onlarda vurgunu vurup şaibeli olumuz battık bittik haberleriyle çekip gitmeyecekleri ne malüm ..Siz önce yatırımcı vatandaşlarınızı koruyucu kollayıcı kanunlar yapın çıkarın sondan sonra şirketlerin halka arzlarına müsade edin..Allah sonumuzu hayr eylesin..Cuma günümüz mübarek olun......Ytd..

6.  Alıntı Originally Posted by wise stockbroker Yazıyı Oku
    .................................................. .................................................. .................................................. ................

Kardeşim; yazdıklarınıza,yorumlarınıza katılıyorum ancak bir yorumun hariç o da şudur,''çözürse reis çözer''yorumunuz..Reis dediğiniz Allah kulu bu güne kadar borsada hangi haksızlığın çözümü için imza attı onay verdimiki..Şaibeli batan şirket tonlarca ya mağdur borsazedeler alın terlerini Cumhurbaşkanının yönlendirdiği borada kaybeden küçük yatırımcılar hepsi göz yaşı ve sıkıntılara gark olmuş hangibirine kulak verdi ve dinledi sorunların çözümü için hayırlı bir kanun çıkarıp adım atıp Hz.Ömer adaleti ve hakkaniyetiyle yaralarımızı sardı ki bilakis taraf iş insanlarına başımızı tuttu harami amerikalı mücovid'e tuttuğu gibi ama ahiret yurdunda yakalarına yapışacağız hırsız,dolandırıcı,zalim oğlan ve onun tüm günahlarına ortak olan hatta daha çok çalması,dolandırması,kul hakkı yemesi için teşvik edenlerin koruyup kollayanların..Yoksa bizim kimseye özel düşmanlığımız asla yok sadece borsa ile alakalı canımız yanıyor bağırıyoruz sesimizi duyan Devlet mercii adalet kurumu olun diye.. Örnek:Türkiye cumhuriyetinin köklü ve büyük boya şirketlerinden olan ÇBS boya Ve ÇBS PRİNTAŞ'a sahip çıkılmadı DYO boyaya sahip çıkıldığı gibi sorunlarıyla başbaşa kaldı mağdur olan yine küçük yatırımcı oldu tüm alın terim (30 yıllık) heba oldu uçtu gitti..Yazık değilmiz biz küçük yatırımcı vatandaşlara ki bu günlere halka arzlardan bahsediyorlar övünerek peki yarın öbür gün onlarda vurgunu vurup şaibeli olumuz battık bittik haberleriyle çekip gitmeyecekleri ne malüm ..Siz önce yatırımcı vatandaşlarınızı koruyucu kollayıcı kanunlar yapın çıkarın sondan sonra şirketlerin halka arzlarına müsade edin..Allah sonumuzu hayr eylesin..Cuma günümüz mübarek olun......Ytd..
    Çok doğru diyorsunuz, İMKB endeksten örnek sabah gazetesinin hissesinin tahtası kapandı, damat gazeteyi aldı olan yatırım yapanlara oldu, paramızı alamadık, ama gazete çalışıyor,kârlar cebe giriyor,bu nasıl iştir.
    Kanal için arazi imar planları ocakta askıya çıkacak dendi, ne ortada bakan var nede haber.Yazık gidişat hiç güven vermiyor.
    Lütfen devlet büyükleri konuşacaksa net konuşsun vatandaşı bu tür işler için tarih vermesin.

7.  Alıntı Originally Posted by wise stockbroker Yazıyı Oku

Sayın wise stockbroker sanırım yanlış anlamışsınız çünkü ben "çözerse reis çözer" diye bir yorum yapmadım aksine iki şirketinde yaptığı bedelli başvurusu sonrası cumhurbaşkanı ile görüşmesi manidar. Yapılan görüşme sonrası verilen mesajlar ile gazetenin fahiş bedelli onayı için patronun kurnazlığı diye yorumlayabilirsiniz.
    Gazete de açıkladığı %344,44444 oranında ki bedelli ile iki tane ihgzt gibi şirket kurulur.

Ama patron efendi ihgzt de bedelliyi daha cok enerji inşaat vb. iş kollarına yatırim yapmak için yapıyormuş.muş.muş Hep aynı hikaye. Sözde yatırım yapacağın o iş kollarının çoğunda varsın zaten patron efendi ama kar var mı yok temettü var mı yok yatırımcına faydan var mı o da yok...

Ihlgm de son üç yıl da yaptığı üç bedelli bir birleşmeye rağmen, toplanan onca paraya rağmen yeni tek bir proje ve faaliyet yok. Bist in en ucuz 5 hissesinin 3 ü bu kan emicinin ki bu süreçte borsa rekorlar kırdı.

Ihlgm tahtasında da aylar hatta yıllardır karşılıklı işlemler ile istediği gibi at koşturuyor müCo ve avaneleri dur diyen yok ama her istediğini yapmasına yol veren çok.
    Şimdilik sabırla bekliyoruz bakalım nereye kadar böyle devam edecek.

Yatırım tavsiyesi içermez...

8. Sayın small,rahat olun kardeşim fikirlerini,düşüncelerini,öngörülerini,eleştiriler ini bizlerle paylaştınız beğenen ,katılan olur yada olmaz kaldıki olumsuzda bişey söylemediniz..O yüzden beni ikna etme gibi bir zorunluluğunuz yok..Benimde anlatmak istediğim bunca yıl yatırımcılarını, vatandaşları mağdur eden hala daha mağdur etmeye zararlara uğratmaya devam eden sözde iş insanı geçinen bu şahsı devletimizi yönetenler özellikle neden koruyup kolluyorlar .. Tamam..İyi akşamlar..

Sayfa 187/223 İlkİlk ... 87137177185186187188189197 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •