Sayfa 203/223 İlkİlk ... 103153193201202203204205213 ... SonSon
Arama sonucu : 1784 madde; 1,617 - 1,624 arası.

Konu: IHLGM - İhlas Gayrimenkul

1.  Alıntı Originally Posted by akcaye Yazıyı Oku
    mapeg in kömür madeni işleme ruhsatı hala açıklanmadı. şirket arandığında hala tebliği edilmediğini söylüyor. 27 sinde mapegin ialanında yayınlandı.
    bu haber kapa atılınca ne etki yapar?
    dahası bu proje hala uygulayacaklarmı?
    hatırlarsanız muco kendisi çinlilerle cafcaflı imzalar atıp, yanarlı dönerli habeler yaptırmıştı bu konuyla ilgili.
    kanal istanbul da köprü için ihale olmadı. köprüleri kara yolları yapacak ellam.
    şirketi aradığımızda kanal istanbul için biz kazı firması dedğiliz falan filan deyip geçiştirdiler.
    ancak qnb lotları topluyor gibi vardır illaki bi bildikleri.
    anafikir.
    ihlgm de d*****n kuyruğu koparsa bu günlerlerde kopar. kopmazsa bi beş sene daha bekleriz.
    teknik güzel, bekleyen haberler güzel...
    ayrıca muço yakında ihlas holding e söke unu aldırabilir, ihlas haber ajansı halka arzı falan.
    kaybolan itibarın yeniden kazanılması demek ihlgm nin piyasa fiyatının 3 lira olması demek.
    muço itibarı kazanırsa hisseleri üç kat prim yapar bence.
    bakalım . söke un haberi düserse itibar 0,5 puan, ardından haber ajansı arzı guzel fiyatlanır.
    ordan da biraz itibar. bide mapg in ruhsatını kapa atarlar başlayacağız derlerse. itibarı kazanır muco. en ucuz kagıdı bile 4- 5 lira eder.
    kısacası muconun kaybettiği güveni ve itibarı kazanması lazım.
    mapeg i arayamazmısınız yurtdışındayım ulaşamıyorum. şirkete bende mail attım bize tebliğ edilmedi diye cevap yazdılar.. mapege ne zaman teblig edilecek diye yazdım cevap yok...

2. Ben Cumhurbaşkanı olsam bu güne kadar yada 2001 yılından sonra hileli içi boşaltılıp kapanan şaibeli haksız yere şirket yöneticileri tarafında iflas ettirilen şirketleri ve patronlarını bir güzel incelemeye alırım,araştırmaya tabi tutarım görevlendireceğim yetkili,bu konularda donanımlı, ahlaklı,dürüst,gözü kara,adil,adaletli müfettişlerce küçük yatırımcı, gariban,helal parasını zalim,soyguncu,hırsız işadamlarına asla yedirmeyip ümüklerini sıkıp vatandaşlarımın alın terlerleri olan alır iade ederim böylece zalimlerin yaptıklarıda yanlarına asla kalmaz bir dahada cesaret edemezler .. Tarih seni yazarsa yürekli,cesur,adil,adaletli,hakkaniyetli,babayiğit ,merhametli ve Allah'ın adaletini uygulayıp dağıttığın için böyle yazsın derim..Malesef bu gün patron olacak ahlaksız soyguncuların yaptığı vurgunlar,soygunlar görmezlikten geliniyor bilakis dahada şımartılıyorlar Devletin tüm kredi musluklarını onlara bahşediyorlar asla hayır nereye ne için harcıyorsun demiyorlar mazlumlardan aldıklarını zenginlerle paylaşıp beraber yiyorlar..Alın size Mücahit Ören'nin İhlas grubu ,Yıldırım Demirören'nin tüm şirketlerini barındıran Demirören grubu,ışıklar grubu,Çavuşoğulları ÇBS grubu,Mehmet ve Faik Ulutaş'ın MENSA SINAİ TİCARİ VE MALİ YATIRIMLAR A.Ş',Yine hırsız dolandırıcı Latif ÜNAL ve Babası Yaşar ÜNAL'ın UNTAR - Ünal Tarım Ürünleri (Kurutulmuş ve yaş sebze meyve,konserve vb.Ürünler) şirketin içi boaltılmış spk tarafından sekiz milyon dolar paranın başka tarafa aktarıldığı tespit edilmiş dava açılmış ama sonuç yok olay kapatılmış) daha niceleri saymakla bitmez ama 20 yıldır iktidar da bulunan ve bu konularda asla olumlu çözüm üretecek hiçbir girişimi olmayan (zaten bu tip işadamlarını destekliyor) Sayın Cumhurbaşkanımız malesef bahsttiğim konulara hala bihaber..Sözde HZ.ÖMER (R.A) olunmuyor Üstadım özde tüm ruhunla benliğinle yaşamak gerek..Elbet ahir alemde tüm alemlerin Rabbi olan yüce Allah'ın huzuruna hep beraber çıkacağız ben vatandaş olarak güdülen koyun gibiyim mesuliyetim yok ama siz 90 milyondan mesul olup Allah'ın sınavına tabi olacaksınız..Allah şahsi sınavımda bağışladığı kullarından eylesin mazlum,gariban,suçsuz,günahsız,temiz kalpli,iyi niyetli,merhametli,yardımsever,zalimlerin zulmü altında ezilen ve tüysüz yetimlerinde inşha Allah...Amin.

3. 23 Haziran 2021 tarihli KAP açıklaması...

Şirketimizin 1.000.000.000 TL Kayıtlı sermaye tavanı içerisinde, 665.538.887 TL olan çıkarılmış sermayesinin tamamı nakden karşılanmak suretiyle, 334.461.113 TL (% 50,25418 oranında) artırılarak 1.000.000.000 TL'ye çıkarılması sonucunda elde edilen fonun kullanım yerlerine ilişkin olarak, Sermaye Piyasası Kurulunun VII-128.1 sayılı Pay Tebliğinin 33. Maddesi uyarınca, Denetim Komitemiz tarafından hazırlanan rapor ekte sunulmaktadır.

Detay bakmadım. Nedir olay ? Takip edenler ?

4.  Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    23 Haziran 2021 tarihli KAP açıklaması...

Şirketimizin 1.000.000.000 TL Kayıtlı sermaye tavanı içerisinde, 665.538.887 TL olan çıkarılmış sermayesinin tamamı nakden karşılanmak suretiyle, 334.461.113 TL (% 50,25418 oranında) artırılarak 1.000.000.000 TL'ye çıkarılması sonucunda elde edilen fonun kullanım yerlerine ilişkin olarak, Sermaye Piyasası Kurulunun VII-128.1 sayılı Pay Tebliğinin 33. Maddesi uyarınca, Denetim Komitemiz tarafından hazırlanan rapor ekte sunulmaktadır.

Detay bakmadım. Nedir olay ? Takip edenler ?
    Olayın benim için özeti;

müCo ve avaneleri şöyle diyor:

Bedelliden topladığım 334 milyonun 180 milyonunu harcadım son bedellinin seneyi devriyesine de az kaldı o zamana kadar kalan parayı da allem eder kullem eder hiç ederim. Siz ihlgm yatırımcıları (tıpkı İhlas,ihyay,iheva yatırımcıları gibi) benim için çok değerlisiniz siz olmasanız ben bir hiçim. Nasılsa ilerleyen zamanlarda oraya, buraya, şuraya para lazım onu, bunu, şunu yapacağım bahanesi ile bir bedeli başvurusu daha yapacağım spk dan da hızlıca onayı çıkartırım siz şimdiden o bedelli için kendi payınıza düşen paraları hazırlamayı unutmayın beni üzmeyin.

"Kişisel bir görüş olup yatırım tavsiyesi olarak algılanmamalı"

5.  Alıntı Originally Posted by small_investor_0 Yazıyı Oku
    Olayın benim için özeti;

müCo ve avaneleri şöyle diyor:

Bedelliden topladığım 334 milyonun 180 milyonunu harcadım son bedellinin seneyi devriyesine de az kaldı o zamana kadar kalan parayı da allem eder kullem eder hiç ederim. Siz ihlgm yatırımcıları (tıpkı İhlas,ihyay,iheva yatırımcıları gibi) benim için çok değerlisiniz siz olmasanız ben bir hiçim. Nasılsa ilerleyen zamanlarda oraya, buraya, şuraya para lazım onu, bunu, şunu yapacağım bahanesi ile bir bedeli başvurusu daha yapacağım spk dan da hızlıca onayı çıkartırım siz şimdiden o bedelli için kendi payınıza düşen paraları hazırlamayı unutmayın beni üzmeyin.

"Kişisel bir görüş olup yatırım tavsiyesi olarak algılanmamalı"
    Kuzucuklarım sakın haa bir yere ayrılmayın der gibi İlahi small ,harikasın ve çok iyi özetledin kardeşim ..Bu demek oluyorki artık çift donmu giyersiniz asma kilitmi taktırırsınız bacaksız küçük CO bileği taşında şeyini bilemeye başladı yakında küçük yatırımcılarla sevaba girmek için Halvet var..Allah muhafaza eylesin bizleri padişahın merhametine kaldıysa bizim işler her tarafımız toz duman paramparça

6. Çok prim yaptın ya en önde gidersin tersine senin gibi hissenin.....

SM-A205F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Yahu aymazlığa, utanmazlığa, ahlaksızlığa bak. Gayrimenkul kendi paylarını almak yerine gazetenin paylarını alıyor. Üstelik bu aldığı paylar için bedelli ile yatırımcıdan topladığı paraları kullanıyor. Tabi gazetenin fahiş bedellisine katılım olmadı, ki onlarda bunu biliyordu her zaman olduğu gibi organize elemanlarına aldırdılar bedelli sürecinde de bu organize ekip piyasaya satabildigini sattı şimdi de kalanları grubun diğer şirketlerine devrediyorlar. Allah, Din, Kitap, Vatan, Millet diye diye milleti soyuyorlar, soyduruyorlar. Elbet bir gün siyonist fetöş finosu gibi sizlerinde maskeleri düşüp gerçek yüzleriniz görünecek. O gün anavatanınız abd ye de gitseniz hiçbiriniz İlahi adaletten kaçamayacak Allah tan bulacaksınız.

8. 1453 hasan Akdoğan cümleten selamünaleyküm iyi akşamlar değerliarkadaşlar evet konu ihlgm niye buralarda 2 sene kadar önce yine bireyler yazmıştık canımız çok sıkıldı piyasa nereleri gördü bunlar aynı kaldı üstüne üstlük yine sermaye artırımı oldu yukarıda bir arkadaş kömür işini yazmış bakın maraş elbistan evzaniye köyü 10 mayıs 2019 www.mapeg.gov.tr sitesine girin 5.sütun işletme ruhsatı talepleri 8 ve 9.sıra

Sayfa 203/223 İlkİlk ... 103153193201202203204205213 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •