Sayfa 206/223 İlkİlk ... 106156196204205206207208216 ... SonSon
Arama sonucu : 1784 madde; 1,641 - 1,648 arası.

Konu: IHLGM - İhlas Gayrimenkul

1. ortalamların altında işlem görüyor 92 denemesi yapmasını beklerdim 82 gösterecekse eger üstte 92 denemesi altta 77 umarım artık olumsuz ayrışma biter
    sabır herşeyin ilacıdır..... unutma dokundugun herşey bir gün ölecek ve hesap vereceksin ....

2. Valla kişisel fikrim spk belli % üzerinde halka açık (mesela %60 ve üzeri) hisselere,bedelli kararı öncesi hisse satışı yapan hisselere,fiyatı belli fiyatın altında olan hisselere( mesela 5 TL gibi) bedelli izni asla vermemeli...çünkü bedelli sermaye artışı bu gibi hisselerde resmen soygun!

3. 52 haftanın en düşük hisseleri şaşırdık mı hayır https://tr.investing.com/equities/52...jl.yyitMzfcChj
    sabır herşeyin ilacıdır..... unutma dokundugun herşey bir gün ölecek ve hesap vereceksin ....

4. an itibari ile ihlas holding hissesi 6 cent bile yapmıyor tarihi en düşüğünde bile 8 ila 10 cent civarında olan hisse yerlerde sürünüyor bakalım nereden dönderecekler .... burada holdinğ yazmamın sebebi mercury59 denen şahsiyet söz vermesine ragmen ihlas forumunda
    sözünü 2 kere yiyip yazmaya devam edince onu protesto amaçlı madem sen sözünü tutamıyorsun ben bir söz vereyim de tutayım dedim ...

5. 82üstünde 88 92 99 1.04 1.16 1.22 82 altında 78 son duraklar 72 66 işte orada alıma başlarım seni 3 yıl taşırım

6.  Alıntı Originally Posted by erah24erzincan Yazıyı Oku
    an itibari ile ihlas holding hissesi 6 cent bile yapmıyor tarihi en düşüğünde bile 8 ila 10 cent civarında olan hisse yerlerde sürünüyor bakalım nereden dönderecekler .... burada holdinğ yazmamın sebebi mercury59 denen şahsiyet söz vermesine ragmen ihlas forumunda
    sözünü 2 kere yiyip yazmaya devam edince onu protesto amaçlı madem sen sözünü tutamıyorsun ben bir söz vereyim de tutayım dedim ...
    Kardeşim,ağzına,gönlüne sağlık,yüreğine,aklına,fikrine sağlık bahsettiğin iblisi günlerdir taşlıyorum ama mümkün değil gitmiyor çün ar damarı yırtılmış haya edep kalmamış ne söylersen söyle daha yokmu diyor..Çok yüzsüz çok biz yola getiremedik belki senden haya eder..

7.  Alıntı Originally Posted by wise stockbroker Yazıyı Oku
    Kardeşim,ağzına,gönlüne sağlık,yüreğine,aklına,fikrine sağlık bahsettiğin iblisi günlerdir taşlıyorum ama mümkün değil gitmiyor çün ar damarı yırtılmış haya edep kalmamış ne söylersen söyle daha yokmu diyor..Çok yüzsüz çok biz yola getiremedik belki senden haya eder..
    ben aylar önce denedim forumda geriye dönük bakın görürsünüz 2 kere söz verdi tutmadı sözünü benim sözü olmayan insanlara karşı tahammül seviyem düşük ... birde devlet dairesinde çalıştıgını söylüyor ama mesaisini burada harcıyor bizim vergimizle çalışıyor memur olarak iş ahlakı iyi degil düşünsene zaman hırsızlıgı yapıyor kul hakkı yiyor zaten ... ben belkide biraz söz olayına takıntılıyım çünkü söz vermek başka bişey vermeye benzemez o yüzden sözü olmayan insanları sevmiyorum wise kardeş

8. her defasında aynı şeyi yapıp farklı sonuç beklenmesi garip bu gruptan .. şanı belli ihlas grubundan bişey beklemek şunun gibi domates ekip hıyar çıkmasını beklemek veya sabahı olmayan gece misali işte bu kadar zor.. adamlar zamane hırsızı yasal soyguncular ... kanun ve yasalar toplumlarda insanları korumak suçluları varsa cezası cezalandırmak için vardır malesef bu ülkede kanun ve yasalar yoksulu ezmek zengini korumak için var toplumda adalete inananların sayısı bi anket yapılsa şayet yerlerde gezer yazıklar olsun bu halkı ezip zenginlere sermayeyi elinde tutanlara yol veren yasaları yapanlara makamlarını kötüye kullananlara ALLAH cc hem bu dünyada hem ahirette cezalarını versin kimin gözü garibanların cebinde ise metelige hasret kalsınlar çoluk çocuklarının rızkını buraya masumane bir şekilde yatırıp şirketlerine ortak olmuş bi grub insana yapılan bu ahlak dışı zihniyeti ALLAH a şikayet ediyorum çünkü bu ülkede şikayet ettiginde sonuç alacagın bir mercii olduguna inancım malesef kalmadı alemlerin rabbi size en büyük cezayı versin kim bu tarz insanların degirmenine dolaylı veya açık bir şekilde su taşıyorsa onlarda cezadan nasibini alsın bela ve musibetler yuvalarının etrafından hiç eksik olmasın inş .....

Sayfa 206/223 İlkİlk ... 106156196204205206207208216 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •