Sayfa 21/223 İlkİlk ... 1119202122233171121 ... SonSon
Arama sonucu : 1784 madde; 161 - 168 arası.

Konu: IHLGM - İhlas Gayrimenkul

1. alıntıdır.

2. YAT.TAV.DEĞİLDİR.

3. Hacim muhteşem. Daha önceki büyük hacimlerde olduğu gibi yine İhlas ile iheva hisse satışlaru yaptıysalar bu defa büyük oluyuncular hisseleri karşılayıp götürdü yukarılara sanırım

5. Arkadaşlar neden hiç kimse Kanal İstanbul projesinin İhlgm ve Çinli ortagına getireceği beklentiyi konuşmuyor ?? İhale süreci başlayacak diyor ve eğer ihaleye katılacak firmalar açıklandığında İhlgm ve ortağının adı geçince neler olacak !!

6. Ayrıca İhgm ün Çinli ortağı dünyada böyle projeler için dev bütçeler ayırmış ve bana göre en büyük favori ! Katar ve Çin arasında çekişme olacağını düşünüyorum.

7. Kanal İstanbul projesi bölgesinde İhlas grubunda hatırı sayılır miktarda arazi satın aldıgıda biliniyor. Bunların değer artışı ve orada yapılacak projelerin şirkete yapacağı olumlu etkiler !! Kimse bunları konuşmuyor !!! Biraz büyük resme bakıp ona göre hedef koymak lazım bence, 1.02 direnç var gecerse 1.08 var aman dikkat ordan geri gelirse 0.92 var söyle böyle ... Tamam teknik bakan arkadaşlar var ama İhlgz ve iheva bakın bakalım kaçtan kaça geldi ve böyle bir beklentisi olan İhlgm neler yapabilir... Biraz da böyle bakmak lazım diye düşünüyorum. Y.t.degildir

8. https://m.haberturk.com/son-dakika-e...551724-ekonomi

önümüzde ki haftalar da ihaleye çıkılacak deniliyor.bakalım muco kanalın neresinden çıkacak.ak kara belli olacak. artık kaç yıldır ihglm de bu muhabbetle iyi vurgun vurdular biz bekleyenler de ekmek yiyelim bari.
    eğer muco gerçekten kanal istanbul un bir ucundan tutacak ise zaman çok daraldı sert yükselişler kaçınılmaz olur.bekleyip görelim hayırlısı olsun

Sayfa 21/223 İlkİlk ... 1119202122233171121 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •