Sayfa 215/223 İlkİlk ... 115165205213214215216217 ... SonSon
Arama sonucu : 1784 madde; 1,713 - 1,720 arası.

Konu: IHLGM - İhlas Gayrimenkul

1. İhlas holding kurucusu Enver Ören 9.ölüm yılında dualarla yad ediliyormuş ama ben aynı düşüncede değilim çünkü oğluna hak,hukuk,adalet,haram,helal,kul hakkı diye bir şey öğretmemiş bilakis hırsızlık,dolandırıcılık yatırımcılarını nasıl söğüşleyeceğini öğretti Mücahit Ören sülük gibi kanımızı emdi iliklerimize kadar kuruttu bizi maddi ve manevi anlamda 3 yıl öncesinden 1.46 maliyetli İhgyo şirket hissesi bu gün 0.68 krş yani yatırım yaptığım paramın neredeyse % 70'i ni cebine indirip buhar etti hal böyle olunca Enver Ören'e hayırlı evlat bırakmışsınız ardınızdan Allah razı olsun deyip nasıl dua edeyim hakkım asla zayi olmasın amelince muamele görsün ..Mücahit Ören ve ailesinede beni yüklü miktarda zararlara uğrattıkları ve mağdur ettikleri için hakkım helal olmasın,haram zehir zıkkım olsun miraç kandili hürmetlerine..Üzüntüden,sıkıntıdan vücudumda yaralar çıktı muayene için gittiğim Doktor bey, bu hastalığın '' Zona '' olduğumu söyledi ...İnsanlara hizmetlerinden bahsediyorlar haya etmeden,sıkılmadan, hangi hizmet be kardeşim on binlerce insanın alın terini çaldınız,yediniz,batırdınız,kaçırdınız ihlas finans kurumundan sonrada kul haklarıyla ahirete intikal ettiniz hepsi bu..

2. Geçmiş olsun sn.Saltuk,ama babası çok farklı olamaz ki,oğluna dürüstlük değil hırsızlık geçmiş.Bunların dinleri imanları para.

3.  Alıntı Originally Posted by Saltuk Buğrahan Yazıyı Oku
    Bana bak beyfendi,gerçek ihlas mağdurlarına ödeme yapıldığı falan yok siz bizimle dalgamı geçiyorsunuz yada bizleri ahmak ,deli yerinemi koyuyorsunuz yoksa kafanın tahtasımı eksik kalmış hangi ihlas finans borcunu ödüyor tam 30 yıl oldu kime ödüyormuş nereye ödüyormuş zaten zaman aşımına uğramış hem batmış bir kurum hangi borcunu ödüyormuş biz bilmiyoruz ödediğine dair belge sunsun bizlere diyeceğim ama onuda yapar coni soylu amerikalı iblisoğlu iblis çünkü ihlas finans mağduru diye kendi adamlarına ödeme yaptığını gösterir ..Yıllardır kurduğu hileli,şaibeli hırsızlık dezgahına bakın hele ihlas finans mağdurlarına ödme yapıyorum diye şirketlerinin içini boşaltıyor adeta değirmen gibi öğütülen unlar hep kendine gidiyor kazançlarını,karlarını cebine indirip yan cep sonrada yurt dışına kaçırıyor aynen Fethullah gülen ve cemaat üyeler gibi ..Bende ihlas finans mağduruyum bu güne dek bana beş kuruş bile ödeme yapılmadı hatta ilk televizyonları kurulurken arkadaşlarla para topladık gönderdik yardım amaçlı gerçek manada müslüman olanlarında kendilerine hitap edecek bir televizyonu olacak diye ama meğer din tacirine iblise hizmet etmişiz yani kesinlikle ihlas finans ödemesi yapmıyor bu böyle biline Devleti bile bu yönde kandırıp vergi vermiyor bacaksız harami Co..Allah ıslah eylesin..
    Odeme yapmasa ihlas.magdurlari her akşam halk tvde CHP nin yanında bağırır durumlardı bu fırsatı CHP gibi her şeye atlayan maydanoz olanlar onları nasılda.ekranlara yanlarında dolastiridi hani duydunmu en son az miktar kaldığını duymuştum şimdiye kadar ödeme yapılmış zamanı geldiğinde açıklama yapacaklarını tahmin ediyorum dedim.senin.umudun yoksa sende bireyler söyle havlama

SM-N970F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by hürriyet Yazıyı Oku
    Geçmiş olsun sn.Saltuk,ama babası çok farklı olamaz ki,oğluna dürüstlük değil hırsızlık geçmiş.Bunların dinleri imanları para.
    Syn,Hürriyet,Teşekkür ederim,sağ olasınız..

5. Dişçi,zalimi masumlaştırmaya çalışan ve yanında durup yallanan sensin dolaysıyla havlamayı,hırlamayı senden daha iyi beceren olamaz burada yaptığın gibi ..

6. Şirketlerinin Blançolarını açıklamadan evvel hisselerinin fiyatlarını yükseltiyorlar bizde o fiyatlardan satamıyoruz blançolar iyi gelirse artık yürür gider olması gereken fiyatlara diye umutlanıyoruz zaten maliyetler mevcut fiyatın iki katı şeref,haysiyet,namus,terbiye,haya yoksunu spekler ve patronları yatırımcı psikolojisini iyi analiz etmişler her zamanki gibi vurgun üstüne vurgun yapıyorlar soyuyorlar bizleri peki kar açıkladılar hisseler neden yükselmiyorda olumlu habere ters orantılı hareket edip düşüyor bunlar gerçekten..

7. Çok vahşice yapılmış bir soygunun görüntüsü bu maalesef....

Dolar bazlı 2001 krizinin dibinin 5'te birinde bir fiyat...
    Attached Images Attached Images

8. Yarın bilanco ile bir hareket gelebilir mi

Sayfa 215/223 İlkİlk ... 115165205213214215216217 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •