Special Days Image
Sayfa 220/223 İlkİlk ... 120170210218219220221222 ... SonSon
Arama sonucu : 1784 madde; 1,753 - 1,760 arası.

Konu: IHLGM - İhlas Gayrimenkul

1. Döndüm dolaştım daha ucuz bir hisse bulamadım. Yatırım ya da batirim yapmaya karar verdim

M2101K9AG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Sıran gelmedi daha.. senden daha ucuzu gyo yok şuan

Alıntı Originally Posted by akdere18 Yazıyı Oku
    Döndüm dolaştım daha ucuz bir hisse bulamadım. Yatırım ya da batirim yapmaya karar verdim

M2101K9AG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bunun yaptığı projeler başka şirkette olsaydı hisse en az 10 tl idi.isleri güçleri alevere dalavere.

4. “Finans piyasasında, türev işlemleri (vob, forex) kitle imha silahlarıdır.” -mustican
    "Akıllı kimdir? Herkesten öğrenen. Kuvvetli kimdir? Hırslarını yenen. Zengin kimdir? Halinden memnun olan."

5. haftalık aort 86 bugün kırıldı aylık aort 83.5 oda kırıldı yıllık aort 81 oda kırıldı -- yıllık ile aylık aort 95 henüz kırılmadı 2 -3 gün 88 üstü kapanışlar 95 hedefi olur
    sabır herşeyin ilacıdır..... unutma dokundugun herşey bir gün ölecek ve hesap vereceksin ....

6. BİST in 4000 e dayandığı bugünlerde borsada işlem gören hisselerin tamamında 1 TL altında 5 hisse mevcut 4 ü siyonist İT i fetöşten farkı olmayan din tacirlerinden müCo nun şirketleri. Üstelik bu dört şirket bedelliler ile milyarlar topladıktan sonra bu fiyatlara düşürüldüler. SPK diye bir kurum var ama sadece var. Elbette gün gelir bunların hesabı yargı önünde sorulur. Öz vatanınıza gitmiş olsanız dahi bu soygunda, vurgunda dahili olan herkes hesap verir elbet.

7. Ahh güzel kardeşim Türkiye Cumhuriyetinde yapan yaptığı çalanlar ise çaldıklarıyla kalıyor ..Mazlum,dürüst insanlar hep mağdur ediliyor bizler gibi..Allah hepsini bildiği gibi yapsın..Amin..

8.  Alıntı Originally Posted by small_investor_0 Yazıyı Oku
    BİST in 4000 e dayandığı bugünlerde borsada işlem gören hisselerin tamamında 1 TL altında 5 hisse mevcut 4 ü siyonist İT i fetöşten farkı olmayan din tacirlerinden müCo nun şirketleri. Üstelik bu dört şirket bedelliler ile milyarlar topladıktan sonra bu fiyatlara düşürüldüler. SPK diye bir kurum var ama sadece var. Elbette gün gelir bunların hesabı yargı önünde sorulur. Öz vatanınıza gitmiş olsanız dahi bu soygunda, vurgunda dahili olan herkes hesap verir elbet.
    Aziz kardeşim Devlet işleri müktesebatla ( Yasa ve yönetmelikler vb ) yönetilir...SPK yasaları yapılırken taslak oluşturuluyor sonra konu ile ilgili kurumlara kritike etmeleri için gönderiliyor. Tabi bu arada Aracı kurumlara ve BIST üyelerine, gönderiliyor. yasa yönetmelikler yapılırken bu haydutlar istediklerini, planlarını görünmez olarak yasa ve yönetmeliklere ( müktesebata ) sokuyorlar. yasalar yürürlüğe girincede adamların tam istedikleri oluyor. SPK daki, BIST deki yönetici ve çalışanlar her halükarda maaaşlarını primlerini alıyor. Soyulan biz oluyoruz. Öyle şirketer varki adam 10 yıldır temettü vermemiş, 2-3 kezde bedelli sermaye artırmiş fiyatıda 2-3 TL. Hiç kar etmiyor sürekli zarar. Bunların işi ne burada. Bunu kim sorgulayacak. Hülasa Özetle : Kamu çalışanlarının Özeli denetleyecek, yol gösterecek kapasitede, yetenekte ve yeterlilikte adamı yok, bu durum eskiden beri böyle. Devlet müktesebatla yönetilir, müktesebatı bu Hırsızlar oluşturuyorlar... Köklü çözüm: BU TİP ADAMLARI BÖYLE KAĞITLARINI ALMAYACAKSIN.Adamlar bir olta sallıyor hemen sazangibi atlıyoruz...herkese sağlıklı bol kazançlı günler diliyorum...

Sayfa 220/223 İlkİlk ... 120170210218219220221222 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •