Sayfa 3/223 İlkİlk 123451353103 ... SonSon
Arama sonucu : 1784 madde; 17 - 24 arası.

Konu: IHLGM - İhlas Gayrimenkul

1. dokunanın elini yakıyor inek herif. ihyay da 50 milyon hisse okutmuş. artık kim güvenir de mallanır bu dangalağın şirketlrine.

2. Tahtadaki işlemlerin %80-90 fiktif kendi alışlarına vererek kademe düşürüyor.Tam manipülatör bunlar...
    SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı olarak değerlendirilemez.

3. Ihlgm Çıkarsan Şükür Çıkmazsan SABİR diyorum. Şu an SABİR dostlar

IHLGM bugün ortalama 0.865 tl fiyattan toplam 4.353.514 lot açığa satış işlemi gerçekleşmiştir, dünden de 375.000 lot açık taşınmıştır, 871.900 lot da teklif aşamasında olup taşınacaktır, açıkçıları ütmüşler,

1 tl ye sürerler diye düşünüyordum ama yapmadılar. .87 kapatması olumlu bugün için. Halen umutluyum ama kısmet artık. 2-3 güne ak mı? kara mı? belli olur. Yatırım tavsiyesi değildir.

6. Sizce ihlas ve iheva elindeki ihlgm hisselerini tahtada satmaya son mu verdi? Eğer bu hisse boşaltma işleti sonlanmışsa, olumlu gelişme, hisseden uzaklaşan piyasa tekrar alış cesareti kazanır sanırım

7. Burası ne kadar sessizse, investing bir o kadar kalabalık ve gürültülü (küfürbazlığı ve seviyesizliği de cabası) dikkatinizi çekti mi?

8.  Alıntı Originally Posted by 1prometheus Yazıyı Oku
    Sizce ihlas ve iheva elindeki ihlgm hisselerini tahtada satmaya son mu verdi? Eğer bu hisse boşaltma işleti sonlanmışsa, olumlu gelişme, hisseden uzaklaşan piyasa tekrar alış cesareti kazanır sanırım
    İmtiyazlı hisse olmadığı için holdingin resmi olarak yönetim gücünü elinde tutması pay oranının daha fazla düşmemesine bağlı. Şu anda %22-23 olsa gerek. Ancak danışıklı satış yapabilirler. Belki ekim sonundaki satış da öyleydi çünkü %22-23 imtiyazsız bir hissede riskli bir oran diye düşünüyorum

Sayfa 3/223 İlkİlk 123451353103 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •