Sayfa 35/223 İlkİlk ... 2533343536374585135 ... SonSon
Arama sonucu : 1784 madde; 273 - 280 arası.

Konu: IHLGM - İhlas Gayrimenkul

1.  Alıntı Originally Posted by Matmaca Yazıyı Oku

saat 17:00 itibariyle AKD durumu.

alıntıdır.

2.  Alıntı Originally Posted by demokrat76 Yazıyı Oku
    evet dikkat ettiyseniz uzun süredir hem ihlas ta hem burda etkilememek için fazla yazmıyorum çünkü benim beklentim ve hedef fiyatım yüksek fakat süresini bilemem.
    sataşma olmadan fikir vermesi acısından yorum yapmadan zaman zaman buraya gerçekleşen alış emirlerimi paylaştım.
    tahminler ve beklentiler mutlaka gerçekleşir fakat bazen çok zaman alır.örnegin 1.15 ayrılma hakkı kullanmadım cunku kullanmayanlar daha kârlı çıkacaktı bana göre ama 066 gösterildiği halde yine de kullanmayanlar daha kârlı olacak fikrim devam ediyor.çunku çoğu arkadaş lanet gelsin diyip ayrıldı tekrar alıp hala bekleyende var ama sayısı çok az.fakat ben geri salmalar da takviye yapıp hala hissedeyim.
    lütfen kimse etkilenmesin : 1.80 e kadar anlık izleme takip yapmayacağım 2.50 civarı yarısı kadar hafifleme ve kalanı ile eski zirveler için bekleme.
    hepimiz için hayırlısı olur inşallah.
    ben yarısını boşalttım...........................yarısıda ya nasip.....................

3. Sayın demokrat ve matmaca ikinizde çok değerli bilgiler paylaşarak bizleri aydınlattınız ben artık borsayla vedalaştım dilerim birdahada bulaşmam gerçekten insanın beyni yoruluyor 2 yıl oldu benden buraya kadar kalan arkadaşlara sabırlar dilerim umarım herkes beklentisine kavuşur

4. 1,15 ten çıkarım diyordum lakin çıkmadım beni düşündüren şey kanala karşı olanında çok olması acaba yapılamama vazgeçilme durumu olabilir mi ? yoksa hissemizin daha yolu var gibi .

Thanks Düzeldi
    Burada Yazılan,Çizilen Yorumlar Yatırım Danışmanlığı Kapsamın da Değildir.Kişisel Yorumdur.Sadece Beni Bağlar.Sorumluluk Kabul Edilmez,Aksi Taktirde Akıl Sağlığınız Bozulabilir.Uyarımı Yapayımda

6. Teknik anlamda analiz olumlu ise kanal falan dinlemez herhalde ;)

Duhul
    May 2017
    İkamet
    rize
    Gönderi
    531
     Alıntı Originally Posted by sokrates35 Yazıyı Oku
    1,15 ten çıkarım diyordum lakin çıkmadım beni düşündüren şey kanala karşı olanında çok olması acaba yapılamama vazgeçilme durumu olabilir mi ? yoksa hissemizin daha yolu var gibi .
    önemli olan senin kanala karşı olup olmadığın herşeye karşı olanlar buna evet demesini bekleyecek deyiliz zaten..

8. Cumhur Başkanı bugün bir açıklama yapıcak mı yerli otomobil için ?
    Eğerki “en büyük hayalim kanal İstanbul “ için bir söylemde olması güzel olur du )))

Sayfa 35/223 İlkİlk ... 2533343536374585135 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •