Sayfa 4/223 İlkİlk ... 234561454104 ... SonSon
Arama sonucu : 1784 madde; 25 - 32 arası.

Konu: IHLGM - İhlas Gayrimenkul

1.  Alıntı Originally Posted by Karaşın Yazıyı Oku
    Burası ne kadar sessizse, investing bir o kadar kalabalık ve gürültülü (küfürbazlığı ve seviyesizliği de cabası) dikkatinizi çekti mi?
    Aynen.. katılıyorum.. investte kuru bir kalabalık (!) var.. ��

2. Bizim Evler 7 balkonundan kanal istanbulu seyredebilir
    Ihlgm sermayesi yüksek stok Gayrımenkul leri yapılacak projesi inşaatları arsaları, ruhsatlı altin bakır gumus yerleri var. Şirket durumu iyi.gözüküyor 27 milyon kar açıkladı. kasaya bedelliden para girişi oldu. Ihlgm bu fiatta olması çok şasirtici gerçek değerine gelmesini bekliyorum. Bu hissenin hisse değeri 6 tl olması gerekiyor. Yükselirse Şükür ederim yükselmesine sabır ederim

3. Bu ortamda düşmeye uğraşıyor bütün gyo şirketleri yükselişte bu soyguncular soyguna devam ediyor bedelliye girmeden satıp gitmek varmış tuzağa düştük allah sabır versin hissede olanlara.

eski sayfada verdiğim grafik bu hale gelmiş..

çok önemli bir dirençde..

eğer kırarda üzerinde kalırsa buradakiler için mutlu günler başlar

buralarda oyalanması normal çünki önemli bir dirence gelmiş..

adetten olsa gerekki dirence gelip oradan geri gelmesi ve oradan kalkıp gitmesi gerekiyor

tabi ekstra bir haber gelmezse..

buralar kırıldımı ilk hamlede 0.97 sonra 1.10 görülecek

küçük çanaklar tamamlanacaktır..

sonrasına kısmet olursa sonra bakarız..

tabi bunlar bence yorumlardır..

al-tut-sat tavsiyesi asla değildir..

5.  Alıntı Originally Posted by Turquaz Yazıyı Oku

eski sayfada verdiğim grafik bu hale gelmiş..

çok önemli bir dirençde..

eğer kırarda üzerinde kalırsa buradakiler için mutlu günler başlar

buralarda oyalanması normal çünki önemli bir dirence gelmiş..

adetten olsa gerekki dirence gelip oradan geri gelmesi ve oradan kalkıp gitmesi gerekiyor

tabi ekstra bir haber gelmezse..

buralar kırıldımı ilk hamlede 0.97 sonra 1.10 görülecek

küçük çanaklar tamamlanacaktır..

sonrasına kısmet olursa sonra bakarız..

tabi bunlar bence yorumlardır..

al-tut-sat tavsiyesi asla değildir..
    Heç aslı yok,teknik meknik hiç işlemez,ya da ben işlediğini görmedim

6. Yine girdik ihlaslara, sıg hisselerde ( seviyeyi iyi yakalarsan) kazaniyordum ama burada alip vermen de zor. Bu okuz o kadar mal yigmis ki kendi satislari mi yoksa ky nin mi bilemiyoruz. Endeks kaca gelmis bu nerede? Endeks geri basarsa bu ne yapacak acaba? Biraz nakiti bekletiyorum asagiya. Hayirlisi ytd

7. https://www.finnet2000.com/f2000plus...ata/Diptekiler
    Rezillige bak! Diplerde ama gozu hala asagida ya da milletten toplamadan gitmem dercesine ytd

8.  Alıntı Originally Posted by mamoste85 Yazıyı Oku
    https://www.finnet2000.com/f2000plus...ata/Diptekiler
    Rezillige bak! Diplerde ama gozu hala asagida ya da milletten toplamadan gitmem dercesine ytd
    mamoste85;bilgilendirme amaçlı yazıyorum.Verdiğiniz linkteki "diptekiler tablosu" sıralaması çok sağlıklı değil.Şöyle ki;orada verilen yüzdelik oranlar değil kademeler.Bu kademeler,kuruşlu hisselerde oransal olarak çok farklı oluyor.Yani ihlgm için 0.86/0.66 yaparsanız %30'a denk geliyor ki aslında dibine o kadar da yakın olmadığını gösteriyor.Halbuki o tabloda dibine %6-9 olan hisseler var.
    Fakat HİSSENİN ÇOK UCUZ OLDUĞU VE HAKETMEDİĞİ BİR FİYATTA OLDUĞUNDA hemfikiriz
    Kalın sağlıcakla...

Sayfa 4/223 İlkİlk ... 234561454104 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •